Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Jedne godine sljiva rodila kao luda i cale i ja ispecemo rakiju i bacimo prepek.....previse gradi bilo ali nismo hteli da je razblazujemo jer nismo imali ambalaze, nego sabijemo vecinu u jedan bocun stakleni od 20 litara a ostatak razblazimo destilovanom na 42 i flasiramo...
Utom jedne letnje veceri svrate Saki i Musa do pokojnog Makija da prepakuju Tifani lezajeve radilice ....c3 kurac palac i elko klip....voleo je to Saki da bude zvucno...
Dovati se pokojni buraz tog bocuna i naspe im po dva deci u case....tako su uvek krkali rakiju...mrzelo ih da sipaju svaki cas....nategli iz onih casa ko vodu...iz navike...Musa je slozio facu kao da mu uterao crnac kitu tog momenta a Saki je istrcao napolje da izbaci to iz usta....jebu kevu, ko je ovo peko ....trta mrta....oce da nas ubije....Kad sam razjasnio situciju i dalje nisu hteli da razblazuju...samo nisu natezali ko vodu...Saki je posle krenuo kuci i zaspao na semaforu kod Premijera , pa se pokrio motorom.....a Musa je stigao do ulaznih vrata od stana i tu zaspao....kako je taj rakovicki basen uzgajao kvalitetne pijance to je cudo....jedno jutro se nocnim vracam na minus 15 iz grada...a pod nadvoznjakom ispred dragstora cetri pijanca izneli gajbu piva, bacili je u sneg i ciepaju pivo u 6 ujutru...pre posla....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Rakovica - radnicka klasa ;)

Domacini ljudi , vole da cirnu ;)

Kostić

pokojni musiæ je bio legenda alkoholizma. ¹aki je pozer na tom polju.

Hohštapler

To je takav sport, uglavnom ti "¹ampioni" dosta rano budu pokojni...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

al ono ¹to oni pro¾ive u glavi, trezan neæe ni za devet ¾ivota.

Darko

Pa pazi, to je za svaku pohvalu...

Verovatno to misle i njihova deca

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2015, 21:02
al ono ¹to oni pro¾ive u glavi, trezan neæe ni za devet ¾ivota.

U tome i jeste problem. Oni pro¾ive to u glavi. Ostali pro¾ive i stvarno. Odu negde, postignu ne¹to. [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

neko se muèi sto godina, neko pro¾ivi za tries vi¹e nego neko za sto godina. neko ne pije a umre od srca pre tridesete, neko pu¹i a umre od autobusa. svako svoje bira.

Slaninar

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2015, 21:23
neko se muèi sto godina, neko pro¾ivi za tries vi¹e nego neko za sto godina. neko ne pije a umre od srca pre tridesete, neko pu¹i a umre od autobusa. svako svoje bira.

Treba ¾iveti ¾ivot da èovek bude sretan. Neko je sretan kad pije, neko kad ne pije.  :)   

A to ko vi¹e pro¾iv iza trideset - sla¾em se i za to, treba ¾iveti. Samo jo¹ lep¹e je ako super ¾ivi¹, a pro¾ivi¹ i vi¹e od trideset.

Svi alkoholièari koje sam upoznao su depresivni, nesretni ljudi, èesto i kad ima alkohola. Dobre droge su zakon ¹to se toga tièe!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

ma nema srece od alkoholicara,ni za njih ni za njihove bliznje. i ko tvrdi drugacije sere ko foka!!  nema nikakvog opravdanja...,evo jednog nasli mrtvog u okolici banja luke,kaze rodjeni brat da se opijao tako sto je hodao po sahranama,i krao rakiju po groblju,nikad u zivotu nista imao nije...,umro kao bjednik,prljav i krvav jer je glavu razbio par dana ranije...   tako da bilo kakva boemska sranja da je on nesto prozivjeo za pet dana sto ja necu za zivota su cisto proseravanje i glupo pravdanje za jos gluplji zivot!!!
jin-jang

balcan girl

kako ne kontate nije njima sto se oni priseæaju sta su pili kad su bili mladi oni to zale sto vise nisu mladi :D zal za mladost :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

ja uopste ne loèem :D ja popijem ponekad neko pivo :D to nikako ne moze da se okarakterise kao lokanje :D :D evo imam i dokaz neko je zvao u deset ujutru kad sam bila u bg i pitao da donese pivo ja sam rekla ne, nikako i pila sam sok :D :D :P alkosi èim otvore oèi piju alkohol :D jel tako lazicu?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

"Ako je kokain droga, onda sam ja narkoman!" :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

ako je crno vino alkohol, ja sam alkoholièar. pijem ga zato ¹to ga volim. ako je rakija alkohol, sva sela bi bila mrtva. neko je agresivan kad popije, neko se smeje. pre æe neko da umre od jelen piva, lav piva, zajeèarsko, etc, nego od prirodnog alkohola. depresija nije obaveza u alkosa, to je stvar liènosti.

Lazic

Citat: balcan girl poslato 21 Oktobar, 2015, 21:56
ja uopste ne loèem :D ja popijem ponekad neko pivo :D to nikako ne moze da se okarakterise kao lokanje :D :D evo imam i dokaz neko je zvao u deset ujutru kad sam bila u bg i pitao da donese pivo ja sam rekla ne, nikako i pila sam sok :D :D :P alkosi èim otvore oèi piju alkohol :D jel tako lazicu?
A jok, nikad(skoro) ne loèem pre 5, 6 popodne... :P

@Kostiæ:
potpuno si u pravu, depresija i agresija su stvar liènosti, alkohol mo¾e samo da poslu¾i kao katalizator. ©to naravno znaèi da takvi tipovi liènosti ne bi trebalo da budu alkoholièari... Ja sam decenijama bio siguran da pijan neæu praviti sranja, prevario sam se...

Kostić

ja kad se napijem samo se smejem. ko ti kad se naduva¹. evo do sad jo¹ pijan nisam pravio ispade, mada ne znam dal æu tako i u stodrugoj ;D

eclipse4

Ako ne pravis ispade sto brate pijes?
Imam jednog ovde drugara pili smo i po dva tri dana...na srecu ja prestao on nastavio dalje pa i danas se opija.....al kad recimo nekad odemo kod njega i probudi se zena,meni je to koliko da sam bio pijan zadnji alarm da treba da se krene kuci,koliko pijan da budem neku kulturu sam imao,ali on jok.....pa kad mu zena kaze "ajde Mitice,molim te idi da spavas dosta je bilo" a on joj odgovara "slusaj bre,jel ti mislis da sam ja ceo dan trosio ovoliki novac da se napijem i da legnem da spavam??? Ja sam tek poceo da uzivam u potroseno"
[rofl]

Stvarno se ne kajem sto sam prestao da pijem.ne fali mi apsolutno nista.

Kostić

ja se ne kajem ¹to pijem crno vino, osim kad je neko ¹ugavo iz prodavnice od domaæih proizvoðaèa. opet sam poèo da cuclam i rakiju. oooooo do bra! ¾enu nemam da mi brani, a obièajno se izvinem auditorijumu kad ne umem da odhodam stabilno. nem obièaj da bacam pegle po javnim mestima, al umem da se otresem ko krpa ukuæi i da smaram forum ;D

tako da, am sori kad sam cirke, pre¾iveæete : )

mkt