Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

kada ta riba prdne poslije piva i pasulja u kombinaciji,lelleeee

sex mora da je bio fantastican,barem sto se miomirisa tice!!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

mene kad je Irena pitala za pesmu ja joj rekao....ti samo budi dovoljno daleko ...od degeneracije 5
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: balcan girl poslato 25 Septembar, 2015, 02:53
stavi èovek na fb pp od nekog lika u kome pise da je godinu dana proveo sa nekom bajkerkom koja je jela pasulj, slusala yu grupu i tukla ga kad nema piva, na fb u roku petnaest minuta sam dobila preko 20 privatnih poruka da sam morala da se oglasim ajde i yu grupa (svi znamo da je moja omiljena pesma kome se radujes :D) ajde i to sto ga je tukla za pivo ali stvarno mi pasulj nije omiljeno jeloooo breeeeeeeee :D :D :D :D i stvarnooo to nisam jaaaaaa :D :D :D :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]




Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Septembar, 2015, 21:38
mene kad je Irena pitala za pesmu ja joj rekao....ti samo budi dovoljno daleko ...od degeneracije 5
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

znas rev ja dolazim opet u bg na rodjus manijaka :D ja da sam na tvom mestu ja bi pazila sta prièam jer bi JA jos mogla i da dodjem u goste kod tebee :D  [rofl] [rofl] [rofl] moj ludi brat koji kaze zasto ja da pamtim s kim sam bio zasto imam tebe  :o :o :o :o :wtf: ja im ionako svima brkam imena jebote, sve jebene lopatarke :D to su one ribe koje imaju dugaèku kosu i ¹i¹ke po sred èela :D :P meni su jebote sve isteeeeeee  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

proso sam po po litra vode iz dva opanka i stajo u bari

stilgar

svratila mi komsika da odspava malo :)


Bori¹a

ja pomislih neka gospodja.. kad ono jbg :D

Kalesin

Nije danas al je juce... celo pre podne na motoricu po kisi..  [yahoo]...i kez od uha do uha.... nije mi smetalo ni to sto sam posle dva sata susila rukavice i cipele i uvece morala da premazujem jaknu, lone i rukavice sa bebi uljem... ;D
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

Citat: Kalesin poslato 29 Septembar, 2015, 10:14nije mi smetalo ni to sto sam posle dva sata susila rukavice i cipele i uvece morala da premazujem jaknu, lone i rukavice sa bebi uljem... ;D

pitaj Ivana12345678 dal je jo¹ kod njega onih par kutija kreme za ko¾u ¹to sam im doneo, ako jeste tra¾i mu, ako nije, donosim ti na roðendan jednu kutiju.

Kad smo veæ kod toga, ovi ostali kojima sam dao kremu mi nisu rekli utiske?! [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kalesin

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Septembar, 2015, 10:17
pitaj Ivana12345678 dal je jo¹ kod njega onih par kutija kreme za ko¾u ¹to sam im doneo, ako jeste tra¾i mu, ako nije, donosim ti na roðendan jednu kutiju.
Kad smo veæ kod toga, ovi ostali kojima sam dao kremu mi nisu rekli utiske?! [neampojma]

A kakva je to krema??... ne znam Ivana...ako ima¹ tu kremu i ako mo¾e uzela (kupila) bih od tebe jos dve te kutijice i za drago mi biæe :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

Ovo je Ivan, http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1075, kod njega je ostalo par tih kutija...
Kremu ti donesem na poklon, sa obavezom da mi prenese¹ utiske kako ti se èini, a kremu æemo poèeti da pakujemo i prodajemo burazer i ja, imamo mali biznis plan, za sad re¹avamo fensi pakovanje i distribuciju.
Ovo su testeri koje smo pravili, po¹to je moj matori bio tehnolog, a ranije je radio u institutu dok se nije zaposlio kao profa na faxu, nekada je institut pravio preparate za ko¾arsku industriju, sad smo ga navatali da nama napravi recepturu za kremu, pa smo ¹telovali odnose koliko èega, ovo je za sad po na¹em (skormnom) mi¹ljenju dalo najbolje rezultate, ali mi trebaju utisci korisnika dok je ne pustimo u prodaju.   [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bobangsxr

Citat: Bori¹a poslato 24 Septembar, 2015, 23:30
u trnavi kod mene blizu kuca nije kuca ako nema pasata... mislim da ih ima preko 20 komada... od b1 do b7 nije bitno vazno da je pasat karavan :D u mom selu ima 9 komada, vracah se iz skole i brojah jednom
onaj 5.5 dominira :D

Znaci u Trnavi ima 20 domacina a kod tebe 9.. ostali su  [thumb_down]  ;D ;D

makinjo

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Septembar, 2015, 10:35
Ovo je Ivan, http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1075, kod njega je ostalo par tih kutija...
Kremu ti donesem na poklon, sa obavezom da mi prenese¹ utiske kako ti se èini, a kremu æemo poèeti da pakujemo i prodajemo burazer i ja, imamo mali biznis plan, za sad re¹avamo fensi pakovanje i distribuciju.
Ovo su testeri koje smo pravili, po¹to je moj matori bio tehnolog, a ranije je radio u institutu dok se nije zaposlio kao profa na faxu, nekada je institut pravio preparate za ko¾arsku industriju, sad smo ga navatali da nama napravi recepturu za kremu, pa smo ¹telovali odnose koliko èega, ovo je za sad po na¹em (skormnom) mi¹ljenju dalo najbolje rezultate, ali mi trebaju utisci korisnika dok je ne pustimo u prodaju.   [cheers]
Brate jel imas jos te kreme?
Treba mi za jasu.
Jel to ona krema sto smo mazali rajfeslus od cizama kada nije hteo da fercera?

Ivan1979

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Septembar, 2015, 10:35
Ovo je Ivan, http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1075, kod njega je ostalo par tih kutija...
Kremu ti donesem na poklon, sa obavezom da mi prenese¹ utiske kako ti se èini, a kremu æemo poèeti da pakujemo i prodajemo burazer i ja, imamo mali biznis plan, za sad re¹avamo fensi pakovanje i distribuciju.
Ovo su testeri koje smo pravili, po¹to je moj matori bio tehnolog, a ranije je radio u institutu dok se nije zaposlio kao profa na faxu, nekada je institut pravio preparate za ko¾arsku industriju, sad smo ga navatali da nama napravi recepturu za kremu, pa smo ¹telovali odnose koliko èega, ovo je za sad po na¹em (skormnom) mi¹ljenju dalo najbolje rezultate, ali mi trebaju utisci korisnika dok je ne pustimo u prodaju.   [cheers]

Kod mene ostale dve kreme, mislim da su ih zaborvili Mihajlo i Tamara, ili neko drugi, nemam pojma . Ili si ostavio par komada vise  [neampojma]
Inace , krema je odlicna !  Namazao jaknu, rukavice i cizme i odlicno se pokazala  [thumb_up]






balcan girl

e ako imas jos ponesi meni jednu na rodjus :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: Ivan1979 poslato 29 Septembar, 2015, 17:59
Citat: Ho¹tapler poslato 29 Septembar, 2015, 10:35
Ovo je Ivan, http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1075, kod njega je ostalo par tih kutija...
Kremu ti donesem na poklon, sa obavezom da mi prenese¹ utiske kako ti se èini, a kremu æemo poèeti da pakujemo i prodajemo burazer i ja, imamo mali biznis plan, za sad re¹avamo fensi pakovanje i distribuciju.
Ovo su testeri koje smo pravili, po¹to je moj matori bio tehnolog, a ranije je radio u institutu dok se nije zaposlio kao profa na faxu, nekada je institut pravio preparate za ko¾arsku industriju, sad smo ga navatali da nama napravi recepturu za kremu, pa smo ¹telovali odnose koliko èega, ovo je za sad po na¹em (skormnom) mi¹ljenju dalo najbolje rezultate, ali mi trebaju utisci korisnika dok je ne pustimo u prodaju.   [cheers]

Kod mene ostale dve kreme, mislim da su ih zaborvili Mihajlo i Tamara, ili neko drugi, nemam pojma . Ili si ostavio par komada vise  [neampojma]
Inace , krema je odlicna !  Namazao jaknu, rukavice i cizme i odlicno se pokazala  [thumb_up]


To sam ja zaboravio kod tebe. :D
Ponesi taj vi¹ak ¹to ima¹ na roðus pa æemo podeliti.

ps.
Koliko se lako razmazuje i kolko dugo ostaje na ko¾i? Da li dodaje sjaj?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

misa-pei

Izvlaèi li prljav¹tinu? Ili moram prvo da neèim oèistim rukavice, pa tek posle da ih ma¾em?
Država je najveći neprijatelj naroda

bigbad86

Citat: Ho¹tapler poslato 29 Septembar, 2015, 10:35
Ovo je Ivan, http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1075, kod njega je ostalo par tih kutija...
Kremu ti donesem na poklon, sa obavezom da mi prenese¹ utiske kako ti se èini, a kremu æemo poèeti da pakujemo i prodajemo burazer i ja, imamo mali biznis plan, za sad re¹avamo fensi pakovanje i distribuciju.
Ovo su testeri koje smo pravili, po¹to je moj matori bio tehnolog, a ranije je radio u institutu dok se nije zaposlio kao profa na faxu, nekada je institut pravio preparate za ko¾arsku industriju, sad smo ga navatali da nama napravi recepturu za kremu, pa smo ¹telovali odnose koliko èega, ovo je za sad po na¹em (skormnom) mi¹ljenju dalo najbolje rezultate, ali mi trebaju utisci korisnika dok je ne pustimo u prodaju.   [cheers]

Ja imam 3 kozne jakne, 3 para koznih pantalona, 4 para koznih cizama, 2 para koznih patika i 2 para koznih rukavica. Dobrovoljno se javljam kao tester, ako ne moze ja bih da kupim ako je dobra. Ova iz Daichmana lepo mirise al mi ne uliva neko poverenje.

Ivan1979

Prvo sam mazao krpicom, i islo je malo teze pa sam mazao rukom i mnogo lakse i bolje se razmazivala. Verovatno zbog toplote.
Jakna je lepo upila tako da nije ostala 'masna'.
Sto se sjaja tice nestao je kada je koza  upila, bar mi se tako cini.

Ponecu , Irena vec ''rezervisala''  ;)

Hohštapler

Ajde ovako, ne bih da budem nefer prema nekima.
Ja na roðendan donesem ¹to mi je ostalo od te ture ¹to sam radio za test, pa se raspodelite. To se ne tro¹i ne¹to puno, jedna krema mislim da mo¾e poprilièno puno da traje jer ne ide to u debelom sloju, nanosi se finom pamuènom krpom, lako se razmazuje, izda¹na je.
Ne bih nikog da kudim, ne znam ¹ta je u toj daichman, ali mislim da u nekim aspektima tuèem i izðikani i preskupi hemel, ne mogu da tvrdim, vreme æe pokazati.  [cheers]

Ivan1463276
To mi je bitno, da ko¾a ostane meka, da se nahrani, da ODBIJA vodu (poprskaj kojom kapi, da vidi¹ dal klizi sa ko¾e) a da ne menja izgled (na mat ko¾u stavi¹ kremu ona postane sjajna.. to sam hteo da izbegnem)
Te¹ko se razmazuje, ali mo¾e fin tanak sloj da se nanese.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.