Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 26 gostiju pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 22:02
i sad æes da budes u golfu strah i trepet za sve koji voze motoreeeee :D :D :P

Samo cu da okacim vodovod na nju I ista ko ona sto sam je sahranio
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mali_zmaj

jos jedan golfer,auto ne radi,sapuce,vozila baba naravno,a ko drugi......,i jos samo kad kaze da malo trosi.....   he he...

moram malo jebiga. vozaj se i uzivaj,auto je auto,ma kakvo da je....  ja da sam ga imao kao mladic,ma presretan bih bio!! bez obzira sto je golf..   ;)
jin-jang

BOKYBOY

...stigao upgrade za kacigu...tamni vizir,nosnik i podbradak...druga prica sad skroz... [yahoo]







mali_zmaj

ja sam taj nosnik skinuo,kad me zasvrbi nos,ne mogu se pocesati od te pizdarije!!! popizdim!!
jin-jang

BOKYBOY

Citat: mali_zmaj poslato 24 Septembar, 2015, 22:22
ja sam taj nosnik skinuo,kad me zasvrbi nos,ne mogu se pocesati od te pizdarije!!! popizdim!!

...mnooogo manje magli vizir sa njim... [thumb_up]

mali_zmaj

ma znam,al kad te nesto zasvrbi,a ti to ne mozes pocesati... nema gore stvari....  a mene alergije prcaju,pa me njokalica svrbi,malo,pa malo..
jin-jang

BOKYBOY

Citat: mali_zmaj poslato 24 Septembar, 2015, 22:28
  a mene alergije prcaju,pa me njokalica svrbi,malo,pa malo..

...ma cuti...bolje njokalica nego pisha... ;D

mali_zmaj

jin-jang

mareskin

Citat: Balsa Wrx poslato 24 Septembar, 2015, 22:01
Kupio sam dvojku 1.3 benzin  89god fabricko stanje,nije lakirana,nije trula,utegnuta,ima  znakove koriscenja iz vanka jbg 26god u njega,ali je auto grom preslo stvarni 223k imam I servisnu knjigu uvezena iz njemacke zena vozila 10god,ja je uzeo reg godinu dana,od ulaganja bjese stopa motora,ulje,i bocna lajsna,to me sve izaslo 31e auto ne radi ono sapuce,ima I neke bbs 15ice,dobre gume 195 55   I takoo moji manijaciii


I zaboravih da kazem placena je 750e


Crnogorac u Golfu kakav stereotip :D To ti je kao i bosanac u Golfu :D
Èekaj, èekaj bre... pa i ovde kod mene u kom¹iluku svi imaju Golfa :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

u trnavi kod mene blizu kuca nije kuca ako nema pasata... mislim da ih ima preko 20 komada... od b1 do b7 nije bitno vazno da je pasat karavan :D u mom selu ima 9 komada, vracah se iz skole i brojah jednom
onaj 5.5 dominira :D

Balsa Wrx

Golfic ovaj moj je najbolji jer sam ga kupio sam zato ga i nahvalih toliko ima zastavin karb pa ne trosi puno..Za moje potrebe je super..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

UFF

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 20:03
to sto cu opet u bg :D :D :D :D a sad cu jos i da vidim one koji su pobegli kad sam ja doslaaaa prosli put :D :D :D :P


[panic]



Citat: BOKYBOY poslato 24 Septembar, 2015, 22:24
Citat: mali_zmaj poslato 24 Septembar, 2015, 22:22
ja sam taj nosnik skinuo,kad me zasvrbi nos,ne mogu se pocesati od te pizdarije!!! popizdim!!

...mnooogo manje magli vizir sa njim... [thumb_up]

za to je pin lock a ne to sranje, ono sluzi samo da ti ne duva hladan vazduh u oci i sinuse

Zeljkamp

Citat: Balsa Wrx poslato 24 Septembar, 2015, 23:46
Golfic ovaj moj ima zastavin karb ...
Pa sto u IKONU G2 karburatore od Zastave ?! CC

JERES !

TwinZ Auto & Moto

Lazic

KarburatoR... ;D Taj je fabrièki imao 58 konja, aj sad Nakiæenoviæ vredi bar za dva, ali brateeeeeeeee... :o ;D

Darko

Tacno pre 5 god... Ona je sad 4.razred a on krimos od 5 god koji brani sestru na parkingu ;)






mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 24 Septembar, 2015, 22:02
i sad æes da budes u golfu strah i trepet za sve koji voze motoreeeee :D :D :P

You have already posted a thanks to this post

balcan girl

uffe ti ne moras da panièis tebe sam veæ videla kad sam bila prosli put i iscimala te nemoguceeeee :D :D :D da mene neko cima kao ja tebe ja bih mu jebala mater :D :D :-* ti si divaaaaan i ja te voliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

stavi èovek na fb pp od nekog lika u kome pise da je godinu dana proveo sa nekom bajkerkom koja je jela pasulj, slusala yu grupu i tukla ga kad nema piva, na fb u roku petnaest minuta sam dobila preko 20 privatnih poruka da sam morala da se oglasim ajde i yu grupa (svi znamo da je moja omiljena pesma kome se radujes :D) ajde i to sto ga je tukla za pivo ali stvarno mi pasulj nije omiljeno jeloooo breeeeeeeee :D :D :D :D i stvarnooo to nisam jaaaaaa :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


mareskin

Citat: balcan girl poslato 25 Septembar, 2015, 02:53
stavi èovek na fb pp od nekog lika u kome pise da je godinu dana proveo sa nekom bajkerkom koja je jela pasulj, slusala yu grupu i tukla ga kad nema piva, na fb u roku petnaest minuta sam dobila preko 20 privatnih poruka da sam morala da se oglasim ajde i yu grupa (svi znamo da je moja omiljena pesma kome se radujes :D) ajde i to sto ga je tukla za pivo ali stvarno mi pasulj nije omiljeno jeloooo breeeeeeeee :D :D :D :D i stvarnooo to nisam jaaaaaa :D :D :D :D

Jela pasulj? Pa, to je pucalo na sve strane ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu