Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

kakav bre golf II za 1000e si ti lud, za te pare danas mozes da nadjes 5x bolji auto cak i sa klimom da ti se ne krckaju jaja kad ucakli zvezda :D

Glava Dole


freepartyman

#9602
Na Sparti je ¾ivjelo pleme Barbariæa. Svatko se tamo zvao Krsto, pa su svakog zvali Krsto Krstov. Zbog svoje nepokornosti ne bija¹e ni Spartanci, ni perijeci ni heloti, veæ neovisni. De facto su bili neovisni, de jure dio Sparte. Prezime im Barbariæ jer su ih Spartanci zbog hrabrosti i slobodnoh duha zvali barbarima.
http://hr.neciklopedija.org/wiki/Barbari%C4%87i
I became a beast to rid myself the pain of being a man

balcan girl

zove me drugarica koja radi i zivi u bg da potvrdi prièu da sam prodala motor :D kad sam joj rekla da jesam pita me jel sam kupila drugi i nemoj sluèajno da potrosim pare od prodaje na gluposti nego da kupim drugi :D jer NAMA treba motor, sta æe ona da vozi kad dodje  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [thumb_up] [clapp]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Septembar, 2015, 23:44
Citat: Bori¹a poslato 21 Septembar, 2015, 23:18
ako ces vec mali autic pogledaj fiata sicenta (ne znam kako se pise) bas je mali potrosac a nije ni skup
Ali Abart opremu.. kupio drugar letos, ko bombona!
imao ja,i nije ba¹ toliko ¹tedljiv ali ako malo ohane¹ nogu sa gasa,normalna potro¹nja od 8 litara po gradu,to nije moderan motor...,vec klasièni s nekim hepekom,narod o zove polu ind¾ek¹n...

ali se vozi kao ludo i svaki put izaðem iz njega sa osmjehom... djelovi su budza¹to...    [thumb_up]
jin-jang

Glava Dole

Da ne bude posle da ne slusam manijake :P 2014god, ko nova :D

UFF


Andreja

Tooo!

______

Zajebao sam fiziku upravo, 'lebac mi je pao na nenamazanu stranu, eto joj qratz!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

PECA BMW

Citat: Andreja poslato 22 Septembar, 2015, 22:16
Tooo!

______

Zajebao sam fiziku upravo, 'lebac mi je pao na nenamazanu stranu, eto joj qratz!

uh onda ne mozes da pravis struju nikako ....

! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

@taliban:
Kakva crna talibanska fizika, èista matematka, 'bem te neobrazovana. :P ;D :-*

BOKYBOY


Lazic

Pazi za tu operaciju je potpuno nebitno da li je obrezan... ;D

Kostić


Bori¹a

ustanem u 5:50am odem na posao, radim do 3 i dodjem kuci i izlezavam se malo... a usput i dok radim radim ono u cemu uzivam :D svaki dan mi izmami osmeh kad vidim kako neki ljudi kukaju na svoj posao

pittatore

Pitacu te, tek si poceo a gde je penzija...

balcan girl

to sto cu opet u bg :D :D :D :D a sad cu jos i da vidim one koji su pobegli kad sam ja doslaaaa prosli put :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


goranvojska


Balsa Wrx

Kupio sam dvojku 1.3 benzin  89god fabricko stanje,nije lakirana,nije trula,utegnuta,ima  znakove koriscenja iz vanka jbg 26god u njega,ali je auto grom preslo stvarni 223k imam I servisnu knjigu uvezena iz njemacke zena vozila 10god,ja je uzeo reg godinu dana,od ulaganja bjese stopa motora,ulje,i bocna lajsna,to me sve izaslo 31e auto ne radi ono sapuce,ima I neke bbs 15ice,dobre gume 195 55   I takoo moji manijaciii


I zaboravih da kazem placena je 750e
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

balcan girl

i sad æes da budes u golfu strah i trepet za sve koji voze motoreeeee :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!