Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Ali, zadivljen sam! Bravo, Njanjo!!!!
Država je najveći neprijatelj naroda

Mik

Ali, zadivljen sam! Bravo, kosta66!!!!

@misa-pei
Ovo "citiranje" je bilo sala, vise na moj racun, ja nikako da se saberem u kojim sam godinama  :) [hello]!

mareskin



Mislim da njanja ne konta da æe svi ovi (ukljuèujuæi i mene) koji su mu hvalili motor, posle tra¾iti "samo jedan krug" :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

MIGE

Citat: kosta66 poslato 18 Avgust, 2015, 00:19
pre neko veèe sam pijan poku¹ao da izguram dvesta uz ulicu, al nisam uspeo. pre krivine do¹o do 180 pa sam morao da koèim za sve pare da ne odem u tepih servis gore na krivini. pu!

(mole se uva¾eni èlanovi da ne spominju sudije i zatvore kao i da ne komentari¹u kako bi oni mene ovo ili ono da su sudija. : ) )
gas i pivo u tvom slucaju,nikako ne idu zajedno...trebas nam jos dugo dugo na ovom forumu pa zato olabavi malo...ili sa gasom ili sa pivom...dobronameran i prijateljski savet  [thumb_up]

p.s. cak se i Lazic smirio  [rofl]

Major

Citat: MIGE poslato 17 Avgust, 2015, 17:46
Citat: Major poslato 17 Avgust, 2015, 16:32
Mige cestitam matori na novom sokocalu [cheers] [cheers]


ooo,hvala Sale... [cheers] [cheers] [cheers]
pa gde si ti,jbt?zilion godina te nema

Tu sam ja samo malo  [ninja]

Lazic

Citat: MIGE poslato 18 Avgust, 2015, 08:51
Citat: kosta66 poslato 18 Avgust, 2015, 00:19
pre neko veèe sam pijan poku¹ao da izguram dvesta uz ulicu, al nisam uspeo. pre krivine do¹o do 180 pa sam morao da koèim za sve pare da ne odem u tepih servis gore na krivini. pu!

(mole se uva¾eni èlanovi da ne spominju sudije i zatvore kao i da ne komentari¹u kako bi oni mene ovo ili ono da su sudija. : ) )
gas i pivo u tvom slucaju,nikako ne idu zajedno...trebas nam jos dugo dugo na ovom forumu pa zato olabavi malo...ili sa gasom ili sa pivom...dobronameran i prijateljski savet  [thumb_up]

p.s. cak se i Lazic smirio  [rofl]
Laziæ se smirio...???  :o :o :o [panic] [panic] [panic]  [rofl] [rofl] [rofl]  :-* [srce]

MIGE

Citat: Laziæ poslato 18 Avgust, 2015, 09:37
Citat: MIGE poslato 18 Avgust, 2015, 08:51
Citat: kosta66 poslato 18 Avgust, 2015, 00:19
pre neko veèe sam pijan poku¹ao da izguram dvesta uz ulicu, al nisam uspeo. pre krivine do¹o do 180 pa sam morao da koèim za sve pare da ne odem u tepih servis gore na krivini. pu!

(mole se uva¾eni èlanovi da ne spominju sudije i zatvore kao i da ne komentari¹u kako bi oni mene ovo ili ono da su sudija. : ) )
gas i pivo u tvom slucaju,nikako ne idu zajedno...trebas nam jos dugo dugo na ovom forumu pa zato olabavi malo...ili sa gasom ili sa pivom...dobronameran i prijateljski savet  [thumb_up]

p.s. cak se i Lazic smirio  [rofl]
Laziæ se smirio...???  :o :o :o [panic] [panic] [panic]  [rofl] [rofl] [rofl]  :-* [srce]
jesi jesi jer te smirila  [srce]

pittatore

Smirio se definitivno vise ne tandrce Dimitrijalom u 7:45h ;D

MIGE

Citat: pittatore poslato 18 Avgust, 2015, 10:01
Smirio se definitivno vise ne tandrce Dimitrijalom u 7:45h ;D
zato sto se vozi geymobilom  :D

Lazic


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt

lepo si ga sredio tebrex bas bas lepo

mkt

odem na beer fest i nadjem karticu za pivo, odem na jellen cisto da vidim koliko ima na racunu heheheheh kaze snajka 5000din hahahah joooooj

Andreja

©ta ka¾e¹, dru¾imo se sutra? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

Sutra mozda ako ne bude kise, vecras sam iskisao zajedno sa opremom za celu godinu

Hohštapler

Citat: mkt poslato 20 Avgust, 2015, 00:48
odem na beer fest i nadjem karticu za pivo, odem na jellen cisto da vidim koliko ima na racunu heheheheh kaze snajka 5000din hahahah joooooj

MKT odma:
! No longer available
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: mkt poslato 20 Avgust, 2015, 00:48
odem na beer fest i nadjem karticu za pivo, odem na jellen cisto da vidim koliko ima na racunu heheheheh kaze snajka 5000din hahahah joooooj
Ti si moj najbolji drug...;D ;D ;D

BOKYBOY

Citat: mkt poslato 20 Avgust, 2015, 00:48
odem na beer fest i nadjem karticu za pivo, odem na jellen cisto da vidim koliko ima na racunu heheheheh kaze snajka 5000din hahahah joooooj

...eee...nekome je zivot majka a nekome maceha.... :)

Lazic

Reèe Miketa i udari po pivu...;D

Glava Dole

Citat: mkt poslato 20 Avgust, 2015, 00:48
odem na beer fest i nadjem karticu za pivo, odem na jellen cisto da vidim koliko ima na racunu heheheheh kaze snajka 5000din hahahah joooooj

Rekla mi keva samo s tobom da se druzim :D