Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

Njanja objasnio. Svaka èast buraz! <3
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Ima jos dosta posla... ali ide u finis... fala braco :*
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Andreja

Njanjo, iskreno, raspametio si me. Dezen na rezervoaru je predrkavanje kao i ukupna kombinacija boja, plus kad vidim krampone, srce mi zaigra. ODLIÈNO!!!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Pokidao si Njanjo,svetski nema sta. Koliko se lozim na ove caffe racere to je strasno.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

bolje izgleda na slici nego uzivo.....i njanja isto :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Avgust, 2015, 22:15
bolje izgleda na slici nego uzivo.....i njanja isto :)
ne diraj mi njanjavog  [zena]

Lazic


MIGE


makinjo

Ekstra njanjo svaka cast :)

Alchemist

Fenomenalno Njanjo  [thumb_up] ..fali samo plehana piksla ;) :D
You're just jealous cause voices are talking to me

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Kostić

pre neko veèe sam pijan poku¹ao da izguram dvesta uz ulicu, al nisam uspeo. pre krivine do¹o do 180 pa sam morao da koèim za sve pare da ne odem u tepih servis gore na krivini. pu!

(mole se uva¾eni èlanovi da ne spominju sudije i zatvore kao i da ne komentari¹u kako bi oni mene ovo ili ono da su sudija. : ) )

Andreja

Ne blamiraj se, da si bar izvukao 220 pa da se hvali¹!  [ninja]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

boli me kurac i da se blamiram i da se falim. ne mo¾e ovo da izgura bolje slabo je a i zajebana je krivina gore pa mora se koèi pre. al bilo je simpatièno. kad je zatresao kod pekare, usro sam se, reko aj æaoupièkumaterinukoèiiiiibre. mislim, da se ne trese nebimibilo zanimljivo. ovako se svaki put userem od straha

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

jok ja sam kriv ¹to on nema snage. i ovo je na jedva, bio otvoren semafor pa sam ga poludeo al nisam uspeo. pu. al zato koèenje... mrh ! : ) volim kad sam pijan noæu...

Kostić

tu bre iljadarka od semafora do pekare nabije dve glave za dobar dan. al ja ne mogu :( znam ¹taæu, staviæu mu turbinu. : )

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 18 Avgust, 2015, 00:19
pre neko veèe sam pijan poku¹ao da izguram dvesta uz ulicu, al nisam uspeo. pre krivine do¹o do 180 pa sam morao da koèim za sve pare da ne odem u tepih servis gore na krivini. pu!

(mole se uva¾eni èlanovi da ne spominju sudije i zatvore kao i da ne komentari¹u kako bi oni mene ovo ili ono da su sudija. : ) )

[ludak] [ludak] [ludak]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!