Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ostoja poslato 28 Jun, 2015, 20:30
Imam decu, hvala bogu, komada vishe... Svi ste pomalo u pravu, meni je to jednostavno u nekom momentu postalo normalno i pozeljno i izrodismo gomilu dece. Da je bilo jednostavno boriti se sa pelenama, plakanjem, dechijim bolestima, vrticima, raznim shkolama, dechijim aktivnostima i treninzima, vala nije, para i vremena nikad dosta. Da je vredelo, po mome, DAAAAAAA, ne osudjujem nikoga ko ih nema ili smatra da ne treba da ih ima, neko to hoce, neko nece, razlichiti smo judi. Da li bih menjao taj zivot, takav kakav je, sa gomilom malih bezobraznih individualaca za zivot u luksuzu i izobilju ali bez dece? Znam da mi mnogi nece verovati, ali ja ne bih. A verujte, ima dana kada mi dupe pomeraju, sva deca... Ne znam kakav bi smisao sve imalo bez njih, mada, ja sam mator konj, mozda to dodje sa godinama.  [neampojma]

sve sto su mi kenjali kad sam bio klinac bili su u pravu.....ok...kenjali su i za motore....i tu su bili u pravu ali se ne kajem.....
Pre par nedelja klinac igra neku utakmicu.....tri napada zaredom zavrsio sutem na kos i sva tri puta pogodio.....mislim da sam bio najsrecniji na svetu....
@sszgo
i ja primetio neke prmene ali rekoh, bolje da ne pitam.....doluje lose.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


mkt

Ja sam nesto sad u fazonu da imam decu pa ako ima neka raspolozena nek se javi.... cimanje STOP, sms STOP

Jecko

@mkt

Eto, ti hoces, ja (hipoteticki) mogu.  [srce]

To je to  ;D

Ivan1979


mkt

Citat: Jecko poslato 28 Jun, 2015, 22:06
@mkt

Eto, ti hoces, ja (hipoteticki) mogu.  [srce]

To je to  ;D
:-* [srce] :-*

joka

Neki su se tako smuvali!  [neampojma]   [cheers]

Hattrick

Citat: Jecko poslato 28 Jun, 2015, 22:06
@mkt
Eto, ti hoces, ja (hipoteticki) mogu.  [srce]
To je to  ;D

Mada bi nekako bolje bilo da on moze, a ti hoces  :)

SSZGO

i ja bih da imam decu tako od 19 god, cuo sam da je u srb to legalno pa taman sad kad svratim cu da proverim...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mkt

Citat: joka poslato 28 Jun, 2015, 22:18
Neki su se tako smuvali!  [neampojma]   [cheers]
hihi sad sam se postideo  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Radanovic

Ko smije na Srbe da udari na Vidovdan ...

Ko¹arka¹ice  [pobednik]
Vaterpolisti [pobednik]

Boban_m


mkt

opaaaa ducnuli ga i hrvati u vaterpolu   [yahoo]

clutch&brake

 Cestitam kosarkasicam i vaterpolistima na zlatu,al cestitam i Vucicu sto je cestitao  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Mik

Citat: freepartyman poslato 28 Jun, 2015, 16:50
Kada vidim one zene sa kucicima ,bolje decu da radjaju .. [doh]

Ja opet razmisljam malo drugacije! Kad vidim te zene sa kucicima, stvarno bolje da ne radjaju nista!  :)