Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

A kad je se to sszgo druzio ovde sa prijateljima i slikao uz pice i rostilj?
Covek nit pije nit se druzi, na okupljanja dolazi samo kad su u bg i to ako je na adi a drugari su mu kolege sa terazija koji sluze da odvoje plen iz copora (jednu od druge tinejdzerke/drugarice/suvozacice) kako bi mogli sa njom nasamo da ostanu

ovde vozio prvu raspalu R1 a tamo poslednju cbr1000rr
ovde vozio caletovog kadeta i svog juga a tamo amg, astona, porschea..

tako da iz njegove perspektive tamo je mnoooogo bolje i tesko da ce ikad da se vrati

Jecko

Izvinjavam se za off ali...

Ozbiljno gresite.....

Nisam dugo bila tamo, ali eto osam meseci....ima i drustva, i rostilja, i drugara i zajebancije.... Zivot sebi sam kreiras gde god da si...
SSZGO koliko ga ja poznajem nikada nije bio taj tip....on je i motor vozio samo po krugu dvojke....
I iskreno ne znam zasto imate toliki problem sa njim, ovde smo svi razliciti, i svi pisemo neka nasa misljenja i poglede... Meni je ok to sto je on zaradio i MOZE MU SE da ima porsea ili sta god.. Ako mu to prija-SAMO NAPRED,.

Jedina bitna stvari koju ovde svi ostavljamo jeste porodica, ali i tu nas ima razlicitih...

Primera radi, ja nisam otisla zbog porodice, otisla sam zbog sebe. Hvala Bogu nisu u problemu da od mene zavise.
Meni nije dovoljno to sto imam u Srbiji. Hocu vise. Umem vise. Mogu vise.
I nedostaju meni moji, ali biras prioritete. Neko ne moze bez svojih, bez Srbije. Neko moze....prosto...

U mom slucaju, volim ja Srbiju ali vise volim sebe.

Edit: eto, pretece me pUff...

Lazic

Mislim da treba da linèujemo SSZGO-a...;D

freepartyman

 Nemojte da sebe tesite i da vam izgovor bude porodica sto ste ostali u Srbiji. A to sto pricate da SSzgo renta kola,je onako u najmanju ruku receno pakosno i kompleksaski. To vise govori o vama nego o njemu. Jel mozda i Cone uzeo na jedan dan R1 da vam se pohvali samo ?Ma nasi ljudi preko sklapaju kraj sa krajem ali zive za to da okace nov auto kako bi im vi zavideli. Jel stvarno neko veruje u to? Sto se ne vracaju ti silni ljudi u Srbiju?Uvek mogu da se vrate. Svako je tvorac svoje sudbine, i svako je ostao ili otisao iz svojih razloga. Zadirati u tudje razloge je vec stvar kulture i vaspitanja.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic

Alja je trovaè kao zmaj, zna on da SSZGO ne rentira kola za slikanje, al' voli da podjebava...;D

SSZGO

ja brate radim 5 sati dnevno
zaradim koliko je prosecna mesecna plata u srbiji za jedan do dva dana
imam i velike troskove to jeste, nije ovde za svakoga, nesposobni zivi lose...

prijatelja ima ako ih cimas inace svi su zauzeti niko ne bleji kao tu ali zato svi mogu da priuste mnogo vise nego tu


ja kad dodjem u srbiju sad uzajmices mi ti motor i kola da imam, posto vidis to ovde ljudi rade, pozajme mi kola na godinu dana, a mozes i ti kad si tako velikodusan da mi das da se vozim deset dana


rostilja nema
ne pijem
ali jedem

evo ti sa drugarima i sa porodicom, nije da se bas preterano druzim , i ne kapiram sto bih ovo kacio na mm ali kad bas trazis

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t31.0-8/11336810_507108002776751_2854721213609414497_o.jpg

http://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/t31.0-8/11222318_10204487462321858_2048921836255800319_o.jpg

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/t31.0-8/10344071_10202411424062199_4000306538130542775_o.jpg

http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/10256977_10202110472338594_1905668985645958725_o.jpg

http://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/857821_4579303395900_2131028942_o.jpg
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 28 Jun, 2015, 13:34
Nemojte da sebe tesite i da vam izgovor bude porodica sto ste ostali u Srbiji. A to sto pricate da SSzgo renta kola,je onako u najmanju ruku receno pakosno i kompleksaski. To vise govori o vama nego o njemu. Jel mozda i Cone uzeo na jedan dan R1 da vam se pohvali samo ?Ma nasi ljudi preko sklapaju kraj sa krajem ali zive za to da okace nov auto kako bi im vi zavideli. Jel stvarno neko veruje u to? Sto se ne vracaju ti silni ljudi u Srbiju?Uvek mogu da se vrate. Svako je tvorac svoje sudbine, i svako je ostao ili otisao iz svojih razloga. Zadirati u tudje razloge je vec stvar kulture i vaspitanja.

sszgo okaci sliku novog prevoznog sredstva pojedinim malim (a misle da su veliki i mnogo znaju) ljudima oci ispadose.
znam da minus na forumu ne znaci nista i generalno koga boli kurac za to ali decko okacio sliku novog auta lupili mu minus..
toliko su mali i jadni ti ljudi, zao mi ih. a jos vise mi je zao sebe, sto delim vazduh sa njima. da je nesto decko duzan pa da se
hvali ovde kako ima itd pa ajde da ga pljujemo i ostalo, ali ovako nema smisla.

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

eto...znao sam da nema rostilja i nema piva i alkohola.....a ni zezanja, osim ako ovu sluku u diskoteci ne smatrate zezanjem.....ili ovo poziranje na plazi ili ovi naopaki sto hodaju na rukama.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

#8789
Citat: mkt poslato 28 Jun, 2015, 13:58
do jaja mesto za gym
Jesi izvalio, kao scena iz treæe epizode sw...;D Ili petog elementa...;D


Samo fale svemirski brodovi u pozadini i leteæi autobusi...;D

http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/10256977_10202110472338594_1905668985645958725_o.jpg

Tatica

Вечита дилема - тамо или овде.
Један (лични) пример за ове млађане манијаке:
У животу сам имао четири озбиљне прилике да одем - и останем у белом свету (САД и још три државе ЕУ). Мало се проскитао и увек вратио. Ништа нисам наследио нити добио на лутрији, и опет имам све што ми је материјално потребно, укључујући и стан (купљен, не добијен). Тренутно имам два аутомобила и два мотора. Да живим у неким ''срећнијим'' земљама, вероватно би их било 4 + 4. Али, не бих могао да их возим све одједном. Нити бих, као овде ускоро, добио доживотно слободне дане, 24/7.

И најбитније: вероватно не бих имао ово:



нити сада ово:



Све у свему, мајстор Живота је то објаснио најбоље:
! No longer available


Jecko

Sad ce pola foruma da me napljuje... i ja se izvinjavam ako nekoga uvredim...ko me ne zna, nece ni da shvati.... Ali nisu svima nama smisao zivota deca....


freepartyman

Evo ti plus ;) A i kao da ne mozes da pravis porodicu preko ako zelis. Stavise treba paliti zbog dece dok su mala, da odrastaju u normalnim sistemima vrednosti. Komsija ode za norvesku pre dva meseca da radi ko lekar,cerku je vec upisao u prvi razred,sina u deveti. Nece im nista faliti gore. Jedino sto nece praviti rostilj ali jebiga moras da se malo i zrtvujes.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

Citat: Jecko poslato 28 Jun, 2015, 15:37
Sad ce pola foruma da me napljuje... i ja se izvinjavam ako nekoga uvredim...ko me ne zna, nece ni da shvati.... Ali nisu svima nama smisao zivota deca....

iju!  :o
pa da li si ti normalna?  [ludak]
zensko a tako razmislja  :wtf:
sram te bilo  [prebicute]
treba da budes majka sutra inace zasto tebe tvoji rodili?  [wtf]

samo da se jebes i razmnozavas, to je jedino vazno u zivotu, sve ostalo je nebitno, moras da produzis vrstu da ljudi ne izumru, vidis da ima premalo ljudi na planeti, sahara i grenland su nenaseljeni  [policaja]

Joker

Svi mi izmisljamo lazi, citaj razloge, da bi ubedili sebe u ispravnost nasih odluka...

Kada doneses odluke zivotnog pitanja jedino sto ti prostaje je da se branis argumentima.. Ako ih nemas, izmisli ih.. To je bar lako...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

freepartyman

Kada vidim one zene sa kucicima ,bolje decu da radjaju .. [doh]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Joker poslato 28 Jun, 2015, 16:46
Svi mi izmisljamo lazi, citaj razloge, da bi ubedili sebe u ispravnost nasih odluka...

Kada doneses odluke zivotnog pitanja jedino sto ti prostaje je da se branis argumentima.. Ako ih nemas, izmisli ih.. To je bar lako...
nema tu mnogo filozofije...neko ti je darovao zivot iz jednog razloga.....da ti otac i majak nisu zeleli decu ti nebi postojao.....U prirodi svake zivotinje je instinkt ....deo toga je i produzenje vrste.....i tu nema sta da se izmislja.....svaka jednika treba da se bori da svoje gene prenese dalje potomstvu....priroda je ta koja selekcijom jedne odbacuje a druge ne.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Kako nema sta da se izmislja... Sacekaj malo, sada ce oni...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

ma oni bi da se jebu a da im ne udje.....sex vole ali krajnji rezultat ne zele....zapravo beze od odgovornosti koju nosi krajnji rezultet....mada ko zna...kavi su mozda je i bolje da njihovi geni ne budu reprodukovani.....mozda su oni u pravu.....jos kad bi kretene, idiote, gangure i retarde ubedili u to....medjutim oni se razmnozavaju suludom brzinom.....postali su vecina....a vecina glasanjem dobije manjinu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11