Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Balsa Wrx poslato 10 Jun, 2015, 04:19
Nemam garazu ali ako ti sto znaci imam ceradi nece kisnut ne brigaj a lopova nema tako da se opusti..9mjeseci mi je apartman garaza 3 mjeseca se suncaju :D

Juniore, nadam se da nisi zaboravio na mene i Makinja sledeæi vikend, treba negde da nas strpa¹ u HN ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Tatica

Citat: balcan girl poslato 13 Jun, 2015, 20:10
ako zbog neèeg volim sto zivim sama to je zbog toga kad mi je vrucina mogu da se setam gola po istom :D
Боље је кад је голотиња у друштву, веруј ми. А кад ти досади, само укључиш климу на минимум.

Hohštapler

... Irena, ja sam èuo da je Mareskin ugradio sad novu klimu... èisto ka¾em....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

opusteno ljudi imam ja svoju klimu :D a drustvo mi ne treba previse mi je vrucina :D moji svi na bazenu a ja ne mogu da idem imam svezu tetovazu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Tatica

Отварам кладионицу:



?

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Jun, 2015, 20:38
... Irena, ja sam èuo da je Mareskin ugradio sad novu klimu... èisto ka¾em....

Glasine su taène ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Ja ne znam sta Mareskin treba da uradi da se Irena smiluje.....ajdeee...budi drug....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


balcan girl

irena nije sazaljive prirode da se smiluje :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

stilgar

uhvatila me neka nostalgija zadnjih dana i resim da sredim gramofon koji mi stoji 10 godina i skuplja prasinu zbog igle i glave. Kupim zamenim al nece da svira na ovom mom AV risiveru, odem u 4audio da vidim ima li neki jeftin phono preamp kad ono ima al 15500 dinara NAD. Fala lepo odem i kupim vintage maranc za duplo manje para, povezem ga sa gramofonom i sad mi je on phono preamp :)





Lazic


Tatica

Citat: stilgar poslato 15 Jun, 2015, 00:01
uhvatila me neka nostalgija zadnjih dana i resim da sredim gramofon koji mi stoji 10 godina i skuplja prasinu zbog igle i glave. Kupim zamenim al nece da svira na ovom mom AV risiveru, odem u 4audio da vidim ima li neki jeftin phono preamp kad ono ima al 15500 dinara NAD. Fala lepo odem i kupim vintage maranc za duplo manje para, povezem ga sa gramofonom i sad mi je on phono preamp :)





! No longer available

BOKYBOY

...najlepsi poklon za rodjendan... [srce]



freepartyman

Kako si zadovoljan sa ovim shine and go od motula?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

BOKYBOY

Citat: freepartyman poslato 15 Jun, 2015, 01:23
Kako si zadovoljan sa ovim shine and go od motula?


...prezadovoljan...dugo ga vec koristim...evo bas sada zavrsio voskiranje...slike ce ti sve reci...sorry za off...




freepartyman

Citat: BOKYBOY poslato 15 Jun, 2015, 01:43
Citat: freepartyman poslato 15 Jun, 2015, 01:23
Kako si zadovoljan sa ovim shine and go od motula?


...prezadovoljan...dugo ga vec koristim...evo bas sada zavrsio voskiranje...slike ce ti sve reci...sorry za off...




[thumb_up] [thumb_up]
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hattrick

Sta je tacno ovaj Clin multi shine ?

Balsa Wrx

Citat: Ho¹tapler poslato 13 Jun, 2015, 20:21
Citat: Balsa Wrx poslato 10 Jun, 2015, 04:19
Nemam garazu ali ako ti sto znaci imam ceradi nece kisnut ne brigaj a lopova nema tako da se opusti..9mjeseci mi je apartman garaza 3 mjeseca se suncaju :D

Juniore, nadam se da nisi zaboravio na mene i Makinja sledeæi vikend, treba negde da nas strpa¹ u HN ;)

Ako nema kod mene ima kod druga ako nema kod druga ima kod drugog druga ako nema kod njega e vala ima kod 3eceg ne brini nista jos ako te volja nazovi na 069 043 665 to mi je od majke broj za rezervacije a kad dolazite tacno 22? TAD JA SKIDAM GIPS  :P  [yahoo] [yahoo] [yahoo]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Jun, 2015, 22:42
Ja ne znam sta Mareskin treba da uradi da se Irena smiluje.....ajdeee...budi drug....

Treba da se smiluje za svoje dobro. Ovi lepi neæe, ali da vidi¹ kako se mi ru¾ni potrudimo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic