Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Rodilo mi se kumce!!!! Upisanko!!  [yahoo] [yahoo]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

MIGE


goranvojska


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

Nek je zivo i zdravo uzdravljee..   :-* [srce]
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mkt


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Mik

Citat: balcan girl poslato 08 Jun, 2015, 00:59
mislim izbacili nas jer je bilo pola sedam ujutru i gazdi se spavalo vise nije mogao da pije sa nama i onda nam je rekao ajde fajront, razlaz odoh da spavam :D

E bas me podseti, eto izbacivan sam iz kafane  :)! Bio ovde neki kafic koji se zvao "kec", u sretna vremena kad nismo pili "na crtu" (pre '90-te), bili fliperi i bilijar i to, i onda pred jutro gazda gasi svetla i kaze "ajde afte kurafte" (za sta ne treba traziti znacenje na wikipediji  :))

Mik

Citat: stilgar poslato 08 Jun, 2015, 12:22
Citat: Balsa Wrx poslato 08 Jun, 2015, 10:15
Prosoo razred i ovako slomljen 3,03  [yahoo] [yahoo]
ma sazalili se profesori na sokola dje povredi krila, pa da te ne mucu na popravni :)

[rofl]

Mik

Citat: Balsa Wrx poslato 08 Jun, 2015, 10:15
Prosoo razred i ovako slomljen 3,03  [yahoo] [yahoo]

Au sinko, to je slabo i za one alkoholne promile. Nas ovde ocevi tukose za sve ispod 4, pa sta god  [rofl] !  (Sala  :)!)

Balsa Wrx

Citat: Mik poslato 10 Jun, 2015, 00:32
Citat: Balsa Wrx poslato 08 Jun, 2015, 10:15
Prosoo razred i ovako slomljen 3,03  [yahoo] [yahoo]

Au sinko, to je slabo i za one alkoholne promile. Nas ovde ocevi tukose za sve ispod 4, pa sta god  [rofl] !  (Sala  :)!)

A nece me na brod za 2god niko pitat kolko si imao iz termodinamike i maternjeg :D no ili znas da radis ili prti doma
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Mik

Citat: Balsa Wrx poslato 10 Jun, 2015, 01:16
Citat: Mik poslato 10 Jun, 2015, 00:32
Citat: Balsa Wrx poslato 08 Jun, 2015, 10:15
Prosoo razred i ovako slomljen 3,03  [yahoo] [yahoo]

Au sinko, to je slabo i za one alkoholne promile. Nas ovde ocevi tukose za sve ispod 4, pa sta god  [rofl] !  (Sala  :)!)

A nece me na brod za 2god niko pitat kolko si imao iz termodinamike i maternjeg :D no ili znas da radis ili prti doma
E dobro me podseti,. nesto bas dugo prtim doma  [doh].
Nego mi se nesto ide na more. Npr. avgust. Kakav je smestaj za motor?

Balsa Wrx

Sve ti je top ima mjesta za 15ak motora plaza ti je bas daleko oko 5 sek tj dok predjes cestu :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Mik

Citat: Balsa Wrx poslato 10 Jun, 2015, 01:54
Sve ti je top ima mjesta za 15ak motora plaza ti je bas daleko oko 5 sek tj dok predjes cestu :D

Ma ne interesuje me plaza. Kakav je smestaj za motor, imas garazu?

Balsa Wrx

Nemam garazu ali ako ti sto znaci imam ceradi nece kisnut ne brigaj a lopova nema tako da se opusti..9mjeseci mi je apartman garaza 3 mjeseca se suncaju :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Andreja

Aaaaaa, gledam kako da nagomilam kintu za more i Bike rock misiju, prodajem sve ¹to mi ne treba (preterano :D ), otvorim fioku a u njoj 6000rsd koje sam odvojio za prevod VFRa (u sluèaju da ga nisam prodao :D ), ja ne mogu da vam opi¹em kako se oseæam sad, skroz sam zaboravio da imam tu kintu :D :D :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

borkos

Kako si to uspeo, leba ti?Ja kad nemam love setim se gde sam i 5 dindzi ostavio, a ne 6K...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

ako zbog neèeg volim sto zivim sama to je zbog toga kad mi je vrucina mogu da se setam gola po istom :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!