Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#8280
Citat: Slaninar poslato 27 April, 2015, 11:14
Citat: Laziæ poslato 27 April, 2015, 11:09
Koja sad ¾ena, stara ili nova...??? :o :P ;D :-*



[rofl]
Ti u stvari voli¹ da si na kratkom lancu...:o :P ;D

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 27 April, 2015, 09:00
Citat: BOKYBOY poslato 26 April, 2015, 22:12
...dok vi ovde polemisete mi smo skroz realno opeglali Kosutnjak...vise puta...uz osmeh,naravno... :P




Jebiga, mene ¾ena vezala na kratko... jedino se izborio za laptop u kujni. ©ta æu...  :)



Vidi, isti ja!  ;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 27 April, 2015, 11:19
Ti u stvari voli¹ da si na kratkom lancu...:o :P ;D

Kinky sex makes the world go round.

Pusti, ova me trozupcem tera iz kuæe, èekam ponedeljak, radni dan, da se odmorim.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Balsa Wrx

Sutra stize 99% novi ktm sta bi to moglo bit hmmm :D odma ide video ako se uzme :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Balsa Wrx




Dosla nova igracka u Nakicenovice,bice joj lijepo ja mislim,akrapovic i sve dzidza bidze sto je moguce imat ima..Ovo je slika sa sajma direktno bas ovaj smo i uzeli :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

Koliko motora imate u kuci?  ;D Cestitam, nek je sa srecom [cheers]

Maloprije sam polozio drzavni test Floride, i dobio licencu CAM menadzera. A dobio sam i ponudu za novi posao, da budem menadzer kondominijuma od 270 apartmana [yahoo]

mkt


freepartyman

Citat: Boban_m poslato 29 April, 2015, 20:45
Koliko motora imate u kuci?  ;D Cestitam, nek je sa srecom [cheers]

Maloprije sam polozio drzavni test Floride, i dobio licencu CAM menadzera. A dobio sam i ponudu za novi posao, da budem menadzer kondominijuma od 270 apartmana [yahoo]
Cestitam ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

MIGE

Citat: Boban_m poslato 29 April, 2015, 20:45
Koliko motora imate u kuci?  ;D Cestitam, nek je sa srecom [cheers]

Maloprije sam polozio drzavni test Floride, i dobio licencu CAM menadzera. A dobio sam i ponudu za novi posao, da budem menadzer kondominijuma od 270 apartmana [yahoo]
toooo jaraneeee  [klanjam_se] [klanjam_se] :D :D :D [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [cheers] [cheers] [cheers]

MIGE

Citat: Balsa Wrx poslato 29 April, 2015, 20:00



Dosla nova igracka u Nakicenovice,bice joj lijepo ja mislim,akrapovic i sve dzidza bidze sto je moguce imat ima..Ovo je slika sa sajma direktno bas ovaj smo i uzeli :D

[clapp] [clapp] [cheers] [cheers]

Hattrick

Citat: hurricane poslato 26 April, 2015, 13:35
pre neki dan do¹ao ja na neki dogovor da zavr¹imo neki uvoz kod poslovnih partnera iz druge firme,

kad direktorka te firme u nekom momentu na moje ubeðivanje da æe sve opu¹teno biti zavr¹eno bez problema, æu¹nu laktom svog ortaka,

i reèe:

ni¹ta ja njemu ne verujem, zna¹ li ti ¹ta je bre on?

ovaj upita, ¹ta?

on je MOTOMANIJAK, sa sve razrogaèenim oèima..

ovaj æe na to opet, ©TA?

ona: MOTOMANIJAK bre!

Iskidali smo se ...  [rofl]

neam pojma odakle joj...

[rofl] [rofl] [rofl]

Balsa Wrx

Zahvaljujem svima imamo 3 motora,dali smo nas ktm za ovaj i dodali jos 2700e plus registracija,postena ponuda zato smo ga i uzeli ide slabije od 990,pun kurac elektronike da mene ko pitao smT je bolji za mene ali posto je moj otac reko da on hoce jos da zivi kupio je ovaj,onaj je definitivno najagresivniji ktm koji sam vozio a mozda i od svih motora cijelokupno pusti djaola da negdje ne izginem bolje ovo.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Boban_m


Lazic


UFF

Citat: Boban_m poslato 29 April, 2015, 20:45
Maloprije sam polozio drzavni test Floride, i dobio licencu CAM menadzera. A dobio sam i ponudu za novi posao, da budem menadzer kondominijuma od 270 apartmana [yahoo]


[clapp] [clapp] [clapp]

mkt

nema nigde vutre... zavrsio shit  [plazi_se_2]

mareskin

Citat: Boban_m poslato 29 April, 2015, 20:45
Koliko motora imate u kuci?  ;D Cestitam, nek je sa srecom [cheers]

Maloprije sam polozio drzavni test Floride, i dobio licencu CAM menadzera. A dobio sam i ponudu za novi posao, da budem menadzer kondominijuma od 270 apartmana [yahoo]

[clapp] [clapp] [clapp] [thumb_up]

P.S. Pade mi na pamet da sam nekad gledao neki film gde neki čika sa kutijom alata pokuca na vrata od apartmana, a otvori mu zgodna ženska u providnoj spavaćici... Kako li se zvao sunce mu?!?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!