Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: balcan girl poslato 25 April, 2015, 15:51
pogresan odgovor trebao je da kaze da je po nacionalnosti motomanijak :D :D :D :P


;D

pre neki dan do¹ao ja na neki dogovor da zavr¹imo neki uvoz kod poslovnih partnera iz druge firme,

kad direktorka te firme u nekom momentu na moje ubeðivanje da æe sve opu¹teno biti zavr¹eno bez problema, æu¹nu laktom svog ortaka,

i reèe:

ni¹ta ja njemu ne verujem, zna¹ li ti ¹ta je bre on?

ovaj upita, ¹ta?

on je MOTOMANIJAK, sa sve razrogaèenim oèima..

ovaj æe na to opet, ©TA?

ona: MOTOMANIJAK bre!

Iskidali smo se ...  [rofl]

neam pojma odakle joj...


Slaninar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 26 April, 2015, 10:59
A ti to zna¹ iz istorije?! Ili si, mo¾da, do¾iveo onu predratnu pa zna¹ da je u poratnoj bilo bolje?! A posebno da su narodi ¾eleli Jugoslaviju, ili je bila Aleksandrov san, da bude kralj velike dr¾ave. Bila mu Srbija mala. Kako, ono, ka¾u? "Istoriju pi¹u pobednici". Zar ne?!

Ne mo¾e se sve relativizovati. Postoji ne¹to ¹to se zove pouzdan i manje pouzdan izvor. Sad èekam samo jo¹ da me poènu ubeðivati da je Zemlja ravna ploèa jer je nisam lièno ope¹aèio da se uverim.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

balcan girl

predratna srbija i u njoj se zivelo dobro :D :D imao si seljake, gradjane, intelektualnu elitu, nasi se skolovali po beèu i francuskoj i takoooooo imalo je dobro i preee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mi¹ko_kolo

Citat: Slaninar poslato 26 April, 2015, 13:47
Citat: mi¹ko_kolo poslato 26 April, 2015, 10:59
A ti to zna¹ iz istorije?! Ili si, mo¾da, do¾iveo onu predratnu pa zna¹ da je u poratnoj bilo bolje?! A posebno da su narodi ¾eleli Jugoslaviju, ili je bila Aleksandrov san, da bude kralj velike dr¾ave. Bila mu Srbija mala. Kako, ono, ka¾u? "Istoriju pi¹u pobednici". Zar ne?!

Ne mo¾e se sve relativizovati. Postoji ne¹to ¹to se zove pouzdan i manje pouzdan izvor. Sad èekam samo jo¹ da me poènu ubeðivati da je Zemlja ravna ploèa jer je nisam lièno ope¹aèio da se uverim.

Eto, ja imao dede, babe i oca koji su roðeni u toj "tamnici na¹ih naroda i narodnosti" i ne¹to nisam èuo da se ba¹ tako lo¹e ¾ivelo. A nismo bili ni bur¾oazija ni plemstvo. Seljaci i zanatlije. Maèva i ©umadija.

Slaninar

Proèitaj kako je ¹iveo obièan ¹ljaker, nadnièar, kakav je bio polo¾aj ¾ena.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mi¹ko_kolo

Papir trpi sve, ja slu¹ao iz ¾ivih usta. A i tada je bilo, kao i sada, boljih i gorih gazda. Proèitaj, recimo,  kako su ¾iveli u Borovu, tamo je pre rata bila "Bata" fabrika obuæe. I danas postoje stanovi za radnike, restoran, pozori¹na i bioskopska sala i jo¹ sva¹ta. A kakva prava sada imaju ¾ene? Osim da se, kao i mu¹karci, ubijaju od posla.  ;)

BOKYBOY

...dok vi ovde polemisete mi smo skroz realno opeglali Kosutnjak...vise puta...uz osmeh,naravno... :P



Andreja

Mnogo lep vikend, vo¾nja i dvodnevno dru¾enje sa prijateljima, lepa atmosfera, veselje, sreæa, rados'... :) Bio sam jedan od test vozaèa Yamahe RD250 za trke na Kosmaju, eto, i to da probam... :) Divota!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Balsa Wrx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 April, 2015, 23:01
Citat: Balsa Wrx poslato 25 April, 2015, 21:07
Ja sam bokelj,ni crnogorac,srbin,albanac,bosanac :D
slavis li slavu.....pre dvadeset i kusur godna ..1989...bio ja na slavi kod nekih dalmosa.....njegov rodjeni sin zadrti hdz-ovac...ubedjen covek da je hrvat....a preziva se Bugarin.....ja mu rekao ne da nije hrvat, vec nije ni srbin, ali je prokleto blizu.....svi gosti se izvrnuli na ledja....
Citat: juga poslato 26 April, 2015, 09:19
Citat: Balsa Wrx poslato 25 April, 2015, 21:07
Ja sam bokelj,ni crnogorac,srbin,albanac,bosanac :D
Mletak, mleèan, mleèanin ,... ili kako veæ? :D
Citat: Laziæ poslato 26 April, 2015, 13:19
Citat: Balsa Wrx poslato 25 April, 2015, 21:07
Ja sam bokelj,ni crnogorac,srbin,albanac,bosanac :D
Nakiæenoviæu, nisi ti ni Bokelj, ti si Novljanin, skroz druga sorta...;D :-* I ja sebe smatram Novljaninom...;D

Ajde da kazemo da sam zabar jer na kraju ce ispast da sam turcin pa odma da prebacimo temu :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic


Bori¹a


Balsa Wrx

Jesam brate od sad sam Balsa Dedvujkaj  :D  [srce] :-*
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mali_zmaj

nije turcin,no ameba!! to je onako neutralno!!    ;)
jin-jang

Lazic


mi¹ko_kolo

Citat: BOKYBOY poslato 26 April, 2015, 22:12
...dok vi ovde polemisete mi smo skroz realno opeglali Kosutnjak...vise puta...uz osmeh,naravno... :P



I neka ste, peglao bih i ja kad bih imao ¹ta. Ne bi' se ovde preganjao sa kojekakvima. ;D

Balsa Wrx

Ja sam izgleda multinacionalna licnost :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

balcan girl

oooo turciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ima li medju vama neka pièka slobodna za stiskavac :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: BOKYBOY poslato 26 April, 2015, 22:12
...dok vi ovde polemisete mi smo skroz realno opeglali Kosutnjak...vise puta...uz osmeh,naravno... :P




Jebiga, mene ¾ena vezala na kratko... jedino se izborio za laptop u kujni. ©ta æu...  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Koja sad ¾ena, stara ili nova...??? :o :P ;D :-*

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen