Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: El Jefe poslato 15 April, 2015, 12:00
Odes u MINAQUA Novi Sad na razgovor za posao, pitaju te sta si u horoskopu

...cuti...dobro si prosao...zamisli da su ti rekli,vadi budalu da ga izmerimo... ;D

mareskin

Citat: BOKYBOY poslato 15 April, 2015, 16:31
Citat: El Jefe poslato 15 April, 2015, 12:00
Odes u MINAQUA Novi Sad na razgovor za posao, pitaju te sta si u horoskopu

...cuti...dobro si prosao...zamisli da su ti rekli,vadi budalu da ga izmerimo... ;D

Jo¹ gore bi bilo da su rekli: vadi budalu da se maèujemo i nema crtanja po plafonu ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

VR 46

Citat: Balsa Wrx poslato 14 April, 2015, 22:19
Ide li ko na zurku kod mk cruisersa u bg,planiram da se provozam malo  u petak do Smedereva pa da u subotu produzim u Bg?
Citat: lord_oblivion poslato 14 April, 2015, 22:26
Ja æu iæi sigurno.
Verovatno idem i ja sa jos par drugara,ako bude jos neko od manijaka nek se javi  [cheers]
Twist of wrist!

Balsa Wrx

Ja sam vjerovatno gore samo izgleda ne motorom,jer je niko od ovih mojih nece da mi da punomoc jer se boje da cu manitat,a mora neko bit odgovaran za mene..Tako da izgleda da mi auto ne gine..PI
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Glava Dole

Ihh ja bi te sacekao bar kod grocke al u skoli u petak ceo dan, druga smena...sad nema veze posto ne dolazis svakako...dokle ostajes na skupu?

Balsa Wrx

U petak sam u smederevo,subotu u bg na zurku u nedelju se vracam ako kome odgovara nek se javi barem da se upoznam sa ponekim manijakom,neke znam,neke ne znam pa eto idealna prilika..Jos kad bih iscimo da me ne jebu zbog motora pa bi doso sa njim al ko ga jebe.. :D bice brzo i sa njim samo da ide malo vise motora jer mi je sad komplikovano da me ne jebu na granicu zbog dozvole.,Kad je vise motora samo propustaju :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Lazic

Citat: Balsa Wrx poslato 15 April, 2015, 22:20
Ja sam vjerovatno gore samo izgleda ne motorom,jer je niko od ovih mojih nece da mi da punomoc jer se boje da cu manitat,a mora neko bit odgovaran za mene..Tako da izgleda da mi auto ne gine..PI
A ti nikako ne bi manitao...;D :-*

Iskreno i meni bi bila frka da te pustim toliko daleko motorom...:-*

Balsa Wrx

Nije problem to bio sam i na dalje ture,ali je bilo vise motora pa s tim manje sanse da me zaustavi policija na usput..Proso sam sa BMWom svudje ali ili sam bio sa sestrom ili sa 5 6 motora jbg..A da bi mantio pa  bgm ne mogu garantovat da nebi.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Glava Dole

A istu muku mucim i ja, ja ocu FZRkom u novi sad na pripreme a moji ne daju, plase se :D

Glava Dole

Hoces biti u SDu uvece, ja dolazim na skup posle pola 8

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 15 April, 2015, 23:43
Iskreno i meni bi bila frka da te pustim toliko daleko motorom...:-*

mene moji pustili pa mama plakala kad sam dosao jer sam odrljao bankinu :D :D :D

UFF


Lazic

Citat: Bori¹a poslato 15 April, 2015, 23:50
Citat: Laziæ poslato 15 April, 2015, 23:43
Iskreno i meni bi bila frka da te pustim toliko daleko motorom...:-*

mene moji pustili pa mama plakala kad sam dosao jer sam odrljao bankinu :D :D :D
Trebalo je da æuti¹ k'o zaliven, al' morao si da kuka¹ na nogu...:P

Bori¹a

pa kako da cutim kad ne mogu da hodam hahaha a pantalone iscepane, prsle k'o bomba

makinjo

Ja se slupao doterao motor sav iskrivljen kolena krvava. Istusirao se i gas na posao.
Posle par dana keva ulazi u sobu i pita jesi ti pao .
Kaze ja usla u garazu motor pokriven ali mi izgledao cudno pa sam digla da vidim sta mu je  [rofl]

Lazic

Za 7 godina moja majka nije saznala ni za jedan pad, dodu¹e uvek sam bio skoro ceo...;D

clutch&brake

Kaki si rahitican kako i da provali   [rofl] :-* [srce]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

makinjo

Lazicu jebeno je kada zivis sa mamom .
Ja bih ovu bez problema u interpolu zaposlio .
Sve zivo primeti i sazna :D

Lazic

Jbg, to moja vi¹e nije mogla ni kad sam i¹ao u ¹esti razred... Dan danas nema pojma kakve sam gluposti pravio...;D





Citat: njanja poslato 16 April, 2015, 00:30
Kaki si rahitican kako i da provali   [rofl] :-* [srce]
:-*

perlx

Citat: mareskin poslato 15 April, 2015, 16:54
Citat: BOKYBOY poslato 15 April, 2015, 16:31
Citat: El Jefe poslato 15 April, 2015, 12:00
Odes u MINAQUA Novi Sad na razgovor za posao, pitaju te sta si u horoskopu

...cuti...dobro si prosao...zamisli da su ti rekli,vadi budalu da ga izmerimo... ;D

Jo¹ gore bi bilo da su rekli: vadi budalu da se maèujemo i nema crtanja po plafonu ;D

[rofl] [rofl] [rofl]