Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#8100
Citat: Balsa Wrx poslato 15 April, 2015, 00:07
Citat: Laziæ poslato 15 April, 2015, 00:00
Citat: kosta66 poslato 14 April, 2015, 23:45
Nikad ne idem autoputem u smederevo. samo stari. ne propu¹tam d¾ibranu uz grocku i posle grocke. al za 20 minuta, jedino migom ako ide¹ ;D
Gledao sam kako ti vozi¹, tebi treba 45 minuta od Vuka do bogoslovije... [rofl] :P

Od Mene do Smedereva ima 35 km, ako ide¹ 70kmh to je pola sata... Motorom numem da idem 70kmh...;D

Kolko treba sa r6 :D
Evo ti 5 kilometara priliène uzbrdice sa 500cc/50-ak ks, ja 95 kila, Dimitrije 50, alat i prtljag i oprema na nama jo¹ 30 kila, gume za samoubistvo(doslovno) i sve zajedno 4 minuta... ;D

Mig, my ass...;D

https://www.youtube.com/watch?v=ah-wUhrvRxE&feature=player_detailpage

A od 4-9 minuta je nekima trebalo i pola sata...[rofl]

Da ne bude zabune, ja sebe smatram za jako neiskusnog/prepla¹enog/sporog zihera¹kog vozaèa... Osim sa boljim gumama i bez suvozaèa, ako nisam trezan...;D

Kostić

pa pre grocke ima i le¹tane i naselje isemafori i kaluðerica i maltene pola puta je grad, osim kad se ide od mene, onda samo le¹tane i bubanj potok. uzgred, ranije je ceo put bio kurac pa je lako moglo da se izgine. sad je malo bolje, popravljene su neke deonice, manje. ko ne poznaje taj put posle grocke, mo¾e da se izlomi po asfaltu, koji je ko onaj gore, sav kolekcionarski. al ja u laziæa ne sumnjam, da mo¾e.

Lazic

Kole, ceo put je nov, jebeno je savr¹en za peglanje...;D Kolima nikad preko pola sata...;D

Kostić

ja ne bih poredio ono gore i put za smederevo laziæi, naopaki manijaèe. nije ista geografija, kultura, saobraæaj. idi sam daæu ti kameru, samo je vrati celu ;D

Kostić

ja i¹o tuda pre dva meseca. ako su ga Celog popravili, onda skidam kapu vlastima. al sumnjam, proveriæu ;D

Lazic

Citat: kosta66 poslato 15 April, 2015, 00:19
ja ne bih poredio ono gore i put za smederevo laziæi, naopaki manijaèe. nije ista geografija, kultura, saobraæaj. idi sam daæu ti kameru, samo je vrati celu ;D
Gotov, gotov...;D
Ajd, taman jedan dan kad budemo i¹li do Vlajka, toliko puta sam i¹ao, obo¾avam taj put... Mada imao sam vrhunskog uèitelja tuda svojevremeno...;D

Inaèe, meni je skroz pasovao i ranije, jer vozim klepetalo...;D Ne moram da jauèem po rupama, ¹ta vi¹e pojma nemam da su tu uop¹te...:o ;D

Kostić

iznerviraæe¹ me, pa æu da te tako isprepadam sa polupanim jajima po tom putu, da æe ceo forum da ti se smeje. naravno, pod uslovom da idemo bez 'prikolica'. ;D

ti sa klepetalom, ja bez koènica. pa nek ide ¾ivot  [klanjam_se] ;D

Lazic

Zajebi...:o ;D Dok ne sredi¹ koènice, samo sam...:P Za venac mi nije bilo frka jer je uzbrdo, a meni lo¹e gume znao sam da neæe¹ mnogo brzo...:D

Kostić


Lazic

Onda u redu, samo da zna¹, ja te ne vadim iz jarka...:P ;D

Kostić

primio si se malo, a? palim te bre, taj put je opasan, za razliku od deonice koju smo snimili. plus ne pertlam po naselju ni za suvi ke¹. nisam ba¹ toliki manijak. ;D dosta nam je ono, pokazali smo da smo budale, dosta su nam se smejali, a nike pare ne zaradismo. ja æu verovatno, ako ispadne neki dogovor, da otpratim malog bal¹u i njegovu ekipu do tamo.

jedino, ako ima¹ muda da malo poteramo po ko¹u kroz neke staze kuda mo¾emo da proðemo, pa da se malo izlomimo po drveæu? ;D






















palim te bre jok :)

clutch&brake

Jeste li se zaljubili malo vas dojica? Kao balsa i borko?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

offtopic, koristite pp matorci

dzimika

Citat: Joker poslato 14 April, 2015, 23:34
Citat: dzimika poslato 14 April, 2015, 22:57
jel zna neko jer moze preko ustanicke kod trosarine? od medaka ka banjici tj od braca jerkovic prema banjici kruznim putem

Mozes da skrenes iz Ustanicke kod frizerske skole preko mosta, ides levo ulicica i i izadjes u Jerkovicu pa gore preko Transporta i na Trosarinu, ili skrenes kod Ljermontove  pa pored Slapa, preko Plavog mosta, Medak pa opet Jerkovic, Transport itd.. Ili ne ides preko Transporta vec levo u Kumodrasku pa kod Farmaceutskog fakulteta skrenes desno u ulicicu i preseces naselje i izadjes kod okretnice trola 40-41 na Banjici.. Ne znam koji ti deo treba...
Ovaj poslednji mi trebao :D Treba da presecem od karaburme do miljakovca
kakav je put kroz naselje?

Joker

Ma put nije los, svuda je asfalt. Nije nov ali moze da se prolazi normalno. Ali je malo zajebano ako nisi isao posto ima dosta racvanja... Mozes da me pozoves kada budes skrenuo da te navodim...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

Jos kad bi imao broj :P neki koji je u funkciji :P
Isao sam sinoc do farmaceutskog pa sam se vratio do trosarine, trebalo je danas da puste ali kolko videh nocas nece skoro zavrsiti

Joker

A jbg, promenio sam... 066/002-220

Zovi me kada budes krenuo...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Jecko

15.06 Kuci  [yahoo] Odmor...

Ako do tad ne promenim posao i drzavu....

U ponedeljak letim za Abu Dhabi na finalni intervju za Hilton....

Sta ti je ozbiljna kompanija, drzava.....platice mi avionsku kartu, hotelski smestaj, sve....samo da dodjem na intervju..... [klanjam_se]

El Jefe

Odes u MINAQUA Novi Sad na razgovor za posao, pitaju te sta si u horoskopu
Друштво за заштиту од животиња

VR 46

Twist of wrist!