Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

jel pricamo/pisemo  o istom detergentu

Kostić

samo se vi smejte, al perla se razljutio, ... i odeee ;D dobar je mali, dobar, nije sve u brzini, ne¹to je i u obrijanim kramponima po ivicama ;)

Radanovic

Kad èièa od 63 godine doðe na Grobnik i pobjedi  [clapp]


Balsa Wrx

Ide li ko na zurku kod mk cruisersa u bg,planiram da se provozam malo  u petak do Smedereva pa da u subotu produzim u Bg?
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Pazi, motorom od Smedereva do Bg 20-25 minuta... ;D

dzimika

jel zna neko jer moze preko ustanicke kod trosarine? od medaka ka banjici tj od braca jerkovic prema banjici kruznim putem

Kostić

jel autpoputem laziæu, ili starim naokolo?

Lazic

O pajseru, ima¹ 100 godina a pojma nema¹, autoputem je 15 kilometara dalje... :P



Citat: dzimika poslato 14 April, 2015, 22:57
jel zna neko jer moze preko ustanicke kod trosarine? od medaka ka banjici tj od braca jerkovic prema banjici kruznim putem
@D¾imika:
Jel, majka mu stara, jel, ne jer... :o [facepalm] :P :-*

Joker

Citat: dzimika poslato 14 April, 2015, 22:57
jel zna neko jer moze preko ustanicke kod trosarine? od medaka ka banjici tj od braca jerkovic prema banjici kruznim putem

Mozes da skrenes iz Ustanicke kod frizerske skole preko mosta, ides levo ulicica i i izadjes u Jerkovicu pa gore preko Transporta i na Trosarinu, ili skrenes kod Ljermontove  pa pored Slapa, preko Plavog mosta, Medak pa opet Jerkovic, Transport itd.. Ili ne ides preko Transporta vec levo u Kumodrasku pa kod Farmaceutskog fakulteta skrenes desno u ulicicu i preseces naselje i izadjes kod okretnice trola 40-41 na Banjici.. Ne znam koji ti deo treba...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Balsa Wrx

Ajde pa da se vidimo barem dok vas ne natjeram da dodjete na more malo :D ide li jos ko da znam kolko litara piva mi treba da vas sve napojim :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

Nikad ne idem autoputem u smederevo. samo stari. ne propu¹tam d¾ibranu uz grocku i posle grocke. al za 20 minuta, jedino migom ako ide¹ ;D

Kostić


Lazic

#8093
Citat: kosta66 poslato 14 April, 2015, 23:45
Nikad ne idem autoputem u smederevo. samo stari. ne propu¹tam d¾ibranu uz grocku i posle grocke. al za 20 minuta, jedino migom ako ide¹ ;D
Gledao sam kako ti vozi¹, tebi treba 45 minuta od bogoslovije do Vuka... [rofl] :P

Od Mene do Smedereva ima 35 km, ako ide¹ 70kmh to je pola sata... Motorom numem da idem 70kmh...;D

mkt

ne, nego od Bogoslovije do Vuka

UFF

Citat: kosta66 poslato 15 April, 2015, 00:00
http://manfinds.com/wp-content/uploads/2014/07/Indian-Scout-Return.png

"some people" bullshit i say


ja vise predjem na nogama do pijace nego neki ljudi za ceo svoj zivot

pod "nekim ljudima" se misli na one rodjene bez nogu


bullshit

Balsa Wrx

Citat: Laziæ poslato 15 April, 2015, 00:00
Citat: kosta66 poslato 14 April, 2015, 23:45
Nikad ne idem autoputem u smederevo. samo stari. ne propu¹tam d¾ibranu uz grocku i posle grocke. al za 20 minuta, jedino migom ako ide¹ ;D
Gledao sam kako ti vozi¹, tebi treba 45 minuta od Vuka do bogoslovije... [rofl] :P

Od Mene do Smedereva ima 35 km, ako ide¹ 70kmh to je pola sata... Motorom numem da idem 70kmh...;D

Kolko treba sa r6 :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Kostić

od mene do smedereva jo¹ bli¾e. ako kroz grocku i ona sela zabode¹ ko manijak onda ok. a to prosek, to je lovaèka prièa svakog vozaèa. plus je put posle grocke optereæen, plus je d¾onglav, krivonog, staklast pored dunava, plus se naðe i ¹odera. ma cepaj, meni dosta ono sa fru¹ke. bio sam ti u repu, a to ne mo¾e svako :-* ;)

Andreja

Kroz Grocku mo¾e zabod, proðe¹ je celu za dva minuta, ne usporava ona mnogo... Mada ¹to bi jurcao uop¹te koj kurac, opu¹teno bre, ima mnogo traktora i blata po putevima... :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

Citat: UFF poslato 15 April, 2015, 00:02
Citat: kosta66 poslato 15 April, 2015, 00:00
http://manfinds.com/wp-content/uploads/2014/07/Indian-Scout-Return.png

"some people" bullshit i say


ja vise predjem na nogama do pijace nego neki ljudi za ceo svoj zivot

pod "nekim ljudima" se misli na one rodjene bez nogu


bullshit

ako je verovati filmu, bert munro je moj idol. nije bitno zbog èega ;)