Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 Januar, 2015, 00:21
Citat: VR 46 poslato 20 Januar, 2015, 15:59
Jel moze da se zna razlog minusiranja od strana kolega?  :D
Ja sam. I razlog je ¹to je zajednièki imenitelj za sve u Srbiji postalo to "Srbistan". A meni, a verujem i mnogim drugima to poprilièno ide na nerve.


Citat: kosta66 poslato 20 Januar, 2015, 18:16
nisi ti ni¹ta pogre¹no reko. srbistan je istina. nego, ti ¹to nemaju para, a hoæe u pozori¹te za 100 dinara i èekaju ovoliki red ili su blesavi ili tapkaro¹i. ovakvi redovi nisu bili ni za go leba kod slobe.
inaèe, eno televizor odma sere i deli na ¹und i dobro. sad je narod naprasno ¾eljan kulture, pa bolje da ide u pozori¹te nego u '¹underaj'. pa ako je neko najveæi srbistan, to su budale koje dele. svako ima svoj ukus, a slabo se èuje da neki '¹under' kenja o kulturi i nipoda¹tava je. a 'kultura' radi suprotno. nonstop jede govna ko baba ratluk...
Ja prvi nisam stajao u redu ni kod Dafine i Jezde, ni za 'leba, ni za mleko... ali bih u ovaj red rado stao. Za¹to? Zato ¹to ne mogu da izdvojim 1500-2000 za dve pozori¹ne karte za ¾enu i sebe. A pozori¹te volim. Kao i mnogi drugi u ovoj zemlji. A nisam stao u red jer jo¹ uvek ne mo¾emo da ostavimo blizance a da oboje odemo od kuæe.
Eee, srbistancu najgori...:P ;D :-*

perlx

U pravu je Misko, prikladniji naziv je Apsurdistan.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: VR 46 poslato 20 Januar, 2015, 16:49
Pogresno su kolege protumacili moj komentar,rekoh srbistan u fazonu redovi po 2km :D I normalno da ce ljudi cekati toliko u redu kad su karte za pozoriste 100-200din umesto redovnih 1000din,prvi sam hteo da idem kupim kartu ali posle ovolikog reda me mrzi  :D

bio u pozoristu veceras
najbolje sto sam gledao do sad je les miserables u madlenijanumu i ona je bila da'l 3000rsd ili vise za dve osobe i vredela bar duplo toliko

Kostić

ni ja nisam u¹o kod dafine i jezde, nije me napadalo po glavi. ne bih stao ni u ovaj red, jer mi pozori¹te nije interesantno. na karleu¹in koncert ne bih oti¹ao ni trezan, jer mi takva scenografija i takva muzika ne prijaju, etc. niko od njih nije ¹und i svako ima svoju publiku.

imao sam priliku, da slu¹am du¹ana gojkoviæa na kolarcu, jedan prijatelj me èastio kartu za roðendan. ako bi kojim sluèajem na taj kolarac do¹ao rejèel sa daksofonom, oti¹ao bi rado. meðutim, da je red ovakav, ja bi ili kupio kartu od tapkaro¹a ili bi poslao starijeg sina da èeka i èastio ga recimo 500 dind¾i. ja lièno ne bih èekao ovoliki red iako znam da bi u¾ivao za sve pare.

onaj ko hoæe da ide u pozori¹te da gleda ne¹to, naæiæe para za kartu. ako naðe i vreme. prema tome, srbistanija je fakat prisutna na globalnom nivou i mali ni¹ta lo¹e nije mislio, a vama je drugovi kratak fitilj, kad su u pitanju okidanja po tom minus postu.

onaj ko ne mo¾e da izdvoji 1500 din za kartu, neæe da ide u pozori¹te ili æe da izgubi dan dok doðe na red da kupi kartu za 100 dinara, prehladiæe se zima je, boleæe ga noge, ispu¹iæe paklo cigara, bla bla, bla....

mareskin

Citat: Che poslato 21 Januar, 2015, 00:14
Citat: eclipse4 poslato 21 Januar, 2015, 00:02
Citat: mareskin poslato 20 Januar, 2015, 09:22
Citat: eclipse4 poslato 20 Januar, 2015, 02:51
Citat: mareskin poslato 16 Januar, 2015, 23:06
Citat: eclipse4 poslato 16 Januar, 2015, 22:42
Sajam automobila sutra,beè,vi cutite?
poso sam vidimo se u nedelju uvece ili ponedeljak

Ja pravim plan da odem do Beèa i da malo pazarim u Luisu. Samo da zavr¹im obaveze na poslu.
Koja je najveæa Luisova radnja? Da imam veliki izbor na jednom mestu.

ja se vec vratio sa sajma ;) posao sam odmah tog dana.....

imas ih vise tj radnji,jedna od njih ti je ta st si vec dobio adresu ima i drugih (i ima jedna van bece cene su im malo jeftinije tj nadje se dosta na akciji) ...

Treba da vidim koliki je problem sa carinom ako kupim ne¹to opreme na licu mesta.


ne te razumem,kakav preoblem?
pa kupis sta hoces,kod madjara prijavis sve to sto si kupio i dobijes papir,na nasu carinu sakrijes ili skines etikete,kaze da je kupljeno negde na buvljaku ili je to tvoje licno odelo,noseno ali najbolje je sakriti,zatim sledeci put kad odes ili das nekom da ti ode u radnji i povratis pdv nazad.kod njih je 20% i evo ti jos i sparanje.

a mozes i da trazis tax free formular koji je naplativ bilo gde, tj ne moras da se cimas nazad za austriju.


"Tax free" formular uzimam u prodavnici?
©ta radim sa njim u Srbiji?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi

Citat: UFF poslato 21 Januar, 2015, 03:48
najbolje sto sam gledao do sad je les miserables u madlenijanumu i ona je bila da'l 3000rsd ili vise za dve osobe i vredela bar duplo toliko
Eto jos jedne pogodnosti zivota u velikome gradu.  [thumb_up] ;D

Jecko


Hurricane

Citat: kosta66 poslato 21 Januar, 2015, 07:58
ni ja nisam u¹o kod dafine i jezde, nije me napadalo po glavi. ne bih stao ni u ovaj red, jer mi pozori¹te nije interesantno. na karleu¹in koncert ne bih oti¹ao ni trezan, jer mi takva scenografija i takva muzika ne prijaju, etc. niko od njih nije ¹und i svako ima svoju publiku.

imao sam priliku, da slu¹am du¹ana gojkoviæa na kolarcu, jedan prijatelj me èastio kartu za roðendan. ako bi kojim sluèajem na taj kolarac do¹ao rejèel sa daksofonom, oti¹ao bi rado. meðutim, da je red ovakav, ja bi ili kupio kartu od tapkaro¹a ili bi poslao starijeg sina da èeka i èastio ga recimo 500 dind¾i. ja lièno ne bih èekao ovoliki red iako znam da bi u¾ivao za sve pare.

onaj ko hoæe da ide u pozori¹te da gleda ne¹to, naæiæe para za kartu. ako naðe i vreme. prema tome, srbistanija je fakat prisutna na globalnom nivou i mali ni¹ta lo¹e nije mislio, a vama je drugovi kratak fitilj, kad su u pitanju okidanja po tom minus postu.

onaj ko ne mo¾e da izdvoji 1500 din za kartu, neæe da ide u pozori¹te ili æe da izgubi dan dok doðe na red da kupi kartu za 100 dinara, prehladiæe se zima je, boleæe ga noge, ispu¹iæe paklo cigara, bla bla, bla....


bla, bla, bla...nemas pojma...

Ne znam za vas ali mislim da ove redove treba shvatiti kao poseban vid protesta prema onome koliko smo nisko pali..

Toga moraju da budu svesni svi...

Ja bih i¹ao ljudima da pravim dru¹tvo, iako karte ne bih kupio jer nemam prilike da gledam, da napravimo najdu¾u kolonu ikada za pozori¹ne karte..

i da ceo svet obiðe ta slika...

i da sve bude debelo sramota osim onih koji se nalaze u tom redu...

[cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

da je Zoran Radmilovic ziv i da je predstava Radovan III i karta od 3000 bi bila jeftina i bio bi red.....aj sad objasnite zasto.....gledao svojevreno 3 puta u pozoristu i bar 10 puta snimak...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

objasni mi to ¹to nemam pojma i koliko smo nisko pali, ali pazi da ne uvredi¹ dareta i ostale na¹e drugove koji su izgleda ba¹ nisko popadali....

Hurricane

..pa napisao si onaj ko hoæe da ide u pozori¹te naæiæe para za kartu...

a gde? gde æe muèeni penzioner ¾eljan kulture naæi soma ili dva meseèno za jedva dve predstave u mesec dana?

Ili student? Ili radnik kojem kasni plata 6 meseci?

Jednostavno moraju postojati igre i za ove ugro¾ene kategorije koje su u veæini, da se ne bi kulturno zakopali..

Neka postoje predstave i od 5000 dingera a neka ima i ovih od po 100..

za op¹te dobro i kulturno..

ЯЭВОЛУТИОН

me lepo organizuju za penzionere predstave ili za studente i gotovo...mada ko jebe studente, kad ijmaju za kafic mogu i da plate kartu.....evo recimo moze penzioni fond umesto opremanje jedne kancelarije da im plati predstavu svima...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bishke

izbaciti sve studente iz kafica ;D :D
You should do one thing every day that scares you

Kostić

okej, to za da imaju i predstave od po sto dinara za kartu. inaèe, ni ja nemam ni posao ni ¹ta da jedem, pa kad vidim dinar, iscedim crevo od benzinske pumpe u karburatore da u¾ivam. isto va¾i i za sve ostalo u ¾ivotu. ono ¹to ¾eli¹ a nije jeftino ili mo¾e¹ da ima¹ ili ne mo¾e¹.

toliko smo nisko pali, da nemamo za kolaè pa se radujemo pogaèici. to je sasvim pristojan nivo kulture, zar ne.

balcan girl

njah, o èemu vi raspravljate pa mi nemamo ni pozoriste :D odnosno imamo amatersko koje radi iste dve predstave vec deset godina, a onda odrze dane komedije kod nas i ne mozes da kupis kartu za jednu predstavu samo komplet i to negde od 150 do 200 eura :D hvala ne moram da gledam predstave po toj ceni ima na youtubu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 21 Januar, 2015, 17:35
njah, o èemu vi raspravljate pa mi nemamo ni pozoriste :D odnosno imamo amatersko koje radi iste dve predstave vec deset godina, a onda odrze dane komedije kod nas i ne mozes da kupis kartu za jednu predstavu samo komplet i to negde od 150 do 200 eura :D hvala ne moram da gledam predstave po toj ceni ima na youtubu :D
............i samo preko debele veze.sve ode zs dan.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 21 Januar, 2015, 17:35
njah, o èemu vi raspravljate pa mi nemamo ni pozoriste :D odnosno imamo amatersko koje radi iste dve predstave vec deset godina, a onda odrze dane komedije kod nas i ne mozes da kupis kartu za jednu predstavu samo komplet i to negde od 150 do 200 eura :D hvala ne moram da gledam predstave po toj ceni ima na youtubu :D

nije cero skupo povrce...no si se lose udala....

p.s.
jebi ga za tebe ni ovo ne vazi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

Citat: goranvojska poslato 21 Januar, 2015, 17:54
Citat: balcan girl poslato 21 Januar, 2015, 17:35
njah, o èemu vi raspravljate pa mi nemamo ni pozoriste :D odnosno imamo amatersko koje radi iste dve predstave vec deset godina, a onda odrze dane komedije kod nas i ne mozes da kupis kartu za jednu predstavu samo komplet i to negde od 150 do 200 eura :D hvala ne moram da gledam predstave po toj ceni ima na youtubu :D
............i samo preko debele veze.sve ode zs dan.

a pa ne ode sve za dan, nego palma dobije nekih dvadesetak za dz :( a ostalo je tzv. "elita" koja ide u pozoriste sa sve ¹e¹irima na glavi jeR je to po bontonuuu jelte :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!