Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...trebao je moj komsija da ga kupi pa odustao...srecno... [thumb_up]

Zeljkamp

Nije bila nepristojna ponuda. Bio je moj neizdrz od 2 godine bez motora. ;)
TwinZ Auto & Moto

eclipse4

Citat: mareskin poslato 16 Januar, 2015, 23:06
Citat: eclipse4 poslato 16 Januar, 2015, 22:42
Sajam automobila sutra,beè,vi cutite?
poso sam vidimo se u nedelju uvece ili ponedeljak

Ja pravim plan da odem do Beèa i da malo pazarim u Luisu. Samo da zavr¹im obaveze na poslu.
Koja je najveæa Luisova radnja? Da imam veliki izbor na jednom mestu.

ja se vec vratio sa sajma ;) posao sam odmah tog dana.....

imas ih vise tj radnji,jedna od njih ti je ta st si vec dobio adresu ima i drugih (i ima jedna van bece cene su im malo jeftinije tj nadje se dosta na akciji) ...

Kostić

Citat: Tatica poslato 17 Januar, 2015, 23:21
Није баш шумска варијанта, али зими може и плинска ватрица. Управо потпаљен ЊКВ свадбарски.





mani kiso kupus, ne valja nonstop. ubaci u tu zemljanku malo paradajza, jedno dve kile, dve glavice crnog i dve belog luka, domaæe kobasice, jedno dva kila i krèkaj. dodaj i kulinat, nemoj zaèin c, to gola so, pa ¹ta ima¹ od zaèina po malo i opet krèkaj, pa kad ukrèka¹, kilo leba i tuborg. koristi ili beli biber ili onaj kajenski. crni ne valja.

kad ti i to dojadi, uzni stakleni oval, pa u njega nasla¾i kobaje urolane u kaèkavalj, paradajz i ne¹to zeleno, mo¾da zelje i ubaci u rernu.

ili kolenice, pasulj, paradajz, ¹argarepu i crni luk, sa malo vode, nekih 30 posto uvrglave.

ili da te vodim kod jednog mog prijatelja braloviæa da proba¹ njegove ¹kembiæe. valja ih probati za ¾ivota makar jednom.

nije kiso kupus sve na svetu! :)

Lazic

Èovek bi pomislio da si deb'o kao zmaj...;D

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 20 Januar, 2015, 02:51
Citat: mareskin poslato 16 Januar, 2015, 23:06
Citat: eclipse4 poslato 16 Januar, 2015, 22:42
Sajam automobila sutra,beè,vi cutite?
poso sam vidimo se u nedelju uvece ili ponedeljak

Ja pravim plan da odem do Beèa i da malo pazarim u Luisu. Samo da zavr¹im obaveze na poslu.
Koja je najveæa Luisova radnja? Da imam veliki izbor na jednom mestu.

ja se vec vratio sa sajma ;) posao sam odmah tog dana.....

imas ih vise tj radnji,jedna od njih ti je ta st si vec dobio adresu ima i drugih (i ima jedna van bece cene su im malo jeftinije tj nadje se dosta na akciji) ...

Treba da vidim koliki je problem sa carinom ako kupim ne¹to opreme na licu mesta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

3006

Red za karte od ulaza JDP skoro do Beograðanke.
Nije problem kultura nego lova.

3006


VR 46

Twist of wrist!

Bori¹a


VR 46

Jel moze da se zna razlog minusiranja od strana kolega?  :D
Twist of wrist!

3006


BOKYBOY


VR 46

Pogresno su kolege protumacili moj komentar,rekoh srbistan u fazonu redovi po 2km :D I normalno da ce ljudi cekati toliko u redu kad su karte za pozoriste 100-200din umesto redovnih 1000din,prvi sam hteo da idem kupim kartu ali posle ovolikog reda me mrzi  :D
Twist of wrist!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane


Kostić

#6836
nisi ti ni¹ta pogre¹no reko. srbistan je istina. nego, ti ¹to nemaju para, a hoæe u pozori¹te za 100 dinara i èekaju ovoliki red ili su blesavi ili tapkaro¹i. ovakvi redovi nisu bili ni za go leba kod slobe.


inaèe, eno televizor odma sere i deli na ¹und i dobro. sad je narod naprasno ¾eljan kulture, pa bolje da ide u pozori¹te nego u '¹underaj'. pa ako je neko najveæi srbistan, to su budale koje dele. svako ima svoj ukus, a slabo se èuje da neki '¹under' kenja o kulturi i nipoda¹tava je. a 'kultura' radi suprotno. nonstop jede govna ko baba ratluk...


eclipse4

Citat: mareskin poslato 20 Januar, 2015, 09:22
Citat: eclipse4 poslato 20 Januar, 2015, 02:51
Citat: mareskin poslato 16 Januar, 2015, 23:06
Citat: eclipse4 poslato 16 Januar, 2015, 22:42
Sajam automobila sutra,beè,vi cutite?
poso sam vidimo se u nedelju uvece ili ponedeljak

Ja pravim plan da odem do Beèa i da malo pazarim u Luisu. Samo da zavr¹im obaveze na poslu.
Koja je najveæa Luisova radnja? Da imam veliki izbor na jednom mestu.

ja se vec vratio sa sajma ;) posao sam odmah tog dana.....

imas ih vise tj radnji,jedna od njih ti je ta st si vec dobio adresu ima i drugih (i ima jedna van bece cene su im malo jeftinije tj nadje se dosta na akciji) ...

Treba da vidim koliki je problem sa carinom ako kupim ne¹to opreme na licu mesta.


ne te razumem,kakav preoblem?
pa kupis sta hoces,kod madjara prijavis sve to sto si kupio i dobijes papir,na nasu carinu sakrijes ili skines etikete,kaze da je kupljeno negde na buvljaku ili je to tvoje licno odelo,noseno ali najbolje je sakriti,zatim sledeci put kad odes ili das nekom da ti ode u radnji i povratis pdv nazad.kod njih je 20% i evo ti jos i sparanje.

Che

Citat: eclipse4 poslato 21 Januar, 2015, 00:02
Citat: mareskin poslato 20 Januar, 2015, 09:22
Citat: eclipse4 poslato 20 Januar, 2015, 02:51
Citat: mareskin poslato 16 Januar, 2015, 23:06
Citat: eclipse4 poslato 16 Januar, 2015, 22:42
Sajam automobila sutra,beè,vi cutite?
poso sam vidimo se u nedelju uvece ili ponedeljak

Ja pravim plan da odem do Beèa i da malo pazarim u Luisu. Samo da zavr¹im obaveze na poslu.
Koja je najveæa Luisova radnja? Da imam veliki izbor na jednom mestu.

ja se vec vratio sa sajma ;) posao sam odmah tog dana.....

imas ih vise tj radnji,jedna od njih ti je ta st si vec dobio adresu ima i drugih (i ima jedna van bece cene su im malo jeftinije tj nadje se dosta na akciji) ...

Treba da vidim koliki je problem sa carinom ako kupim ne¹to opreme na licu mesta.


ne te razumem,kakav preoblem?
pa kupis sta hoces,kod madjara prijavis sve to sto si kupio i dobijes papir,na nasu carinu sakrijes ili skines etikete,kaze da je kupljeno negde na buvljaku ili je to tvoje licno odelo,noseno ali najbolje je sakriti,zatim sledeci put kad odes ili das nekom da ti ode u radnji i povratis pdv nazad.kod njih je 20% i evo ti jos i sparanje.

a mozes i da trazis tax free formular koji je naplativ bilo gde, tj ne moras da se cimas nazad za austriju.

mi¹ko_kolo

Citat: VR 46 poslato 20 Januar, 2015, 15:59
Jel moze da se zna razlog minusiranja od strana kolega?  :D
Ja sam. I razlog je ¹to je zajednièki imenitelj za sve u Srbiji postalo to "Srbistan". A meni, a verujem i mnogim drugima to poprilièno ide na nerve.


Citat: kosta66 poslato 20 Januar, 2015, 18:16
nisi ti ni¹ta pogre¹no reko. srbistan je istina. nego, ti ¹to nemaju para, a hoæe u pozori¹te za 100 dinara i èekaju ovoliki red ili su blesavi ili tapkaro¹i. ovakvi redovi nisu bili ni za go leba kod slobe.
inaèe, eno televizor odma sere i deli na ¹und i dobro. sad je narod naprasno ¾eljan kulture, pa bolje da ide u pozori¹te nego u '¹underaj'. pa ako je neko najveæi srbistan, to su budale koje dele. svako ima svoj ukus, a slabo se èuje da neki '¹under' kenja o kulturi i nipoda¹tava je. a 'kultura' radi suprotno. nonstop jede govna ko baba ratluk...
Ja prvi nisam stajao u redu ni kod Dafine i Jezde, ni za 'leba, ni za mleko... ali bih u ovaj red rado stao. Za¹to? Zato ¹to ne mogu da izdvojim 1500-2000 za dve pozori¹ne karte za ¾enu i sebe. A pozori¹te volim. Kao i mnogi drugi u ovoj zemlji. A nisam stao u red jer jo¹ uvek ne mo¾emo da ostavimo blizance a da oboje odemo od kuæe.