Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.


Hurricane

a ¹ta æe biti sa onim parama ¹to smo preplatili, jel æe od toga da odbijaju ili æe da bude: ko nas jebe?

mrle


clutch&brake

Citat: hurricane poslato 30 Decembar, 2014, 15:29
a ¹ta æe biti sa onim parama ¹to smo preplatili, jel æe od toga da odbijaju ili æe da bude: ko nas jebe?

kako smes bilo sta da placas unapred?? ima da ti dodje inspekcija i da te pita odakle ti tolika lova  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Nadalina

Sutra pocinje raspust!
Jos samo tri casa sutra i onda banja. Do prvog marta. ;D

Placeno, naravno!

Neeeeema alarma dva meseca da zvoni - osim kad valja ustati da se ide negde po Azijici!

[cheers]

p.s.
I, ne, necu dolaziti za Bg do jula - sta cu tu?! :D
Dzukela u podznaku

goranvojska


balcan girl

Citat: Nadalina poslato 30 Decembar, 2014, 16:42
Sutra pocinje raspust!
Jos samo tri casa sutra i onda banja. Do prvog marta. ;D

Placeno, naravno!

Neeeeema alarma dva meseca da zvoni - osim kad valja ustati da se ide negde po Azijici!

[cheers]

p.s.
I, ne, necu dolaziti za Bg do jula - sta cu tu?! :D

kako bre ¹ta æes tu??? a moj èizkejk?????? ko da èekaaaa juuuuuuuuuuuuuuuuuul :( :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Decembar, 2014, 14:35
...e to je ono ¹to ja prièam svima za¹to volim MM, zato ¹to smo zajebanti i mudroseri,  al kad treba uvek jedni drugima tu... ne bi vas menjao ni za 3 BJBa! :-*
pazi 3 blow joba.....zavisi koja kucka.....mozda bi vas i dao....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zeljkamp

Jana je danas napravila prve samostalne korake.  [yahoo]



Sava hoda vec skoro 2 meseca ali ne mogu da ga izostavim.  [cheers]

TwinZ Auto & Moto

goranvojska


joka


Hohštapler

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Decembar, 2014, 20:36
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 30 Decembar, 2014, 14:35
...e to je ono ¹to ja prièam svima za¹to volim MM, zato ¹to smo zajebanti i mudroseri,  al kad treba uvek jedni drugima tu... ne bi vas menjao ni za 3 BJBa! :-*
pazi 3 blow joba.....zavisi koja kucka.....mozda bi vas i dao....

ne prodajem se ja za sitna telesna u¾ivanja...  ne ne...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

stoje dve zenske ispred stila i poku¹avaju da otvore vrata, a zaledio keder. jedna ode do gepeka pa vuèe gepek, pa se vrati, pa naravno mobilni upomoæ. i sad stoje, kad jedna opet po stoti put za kvaku, vuèe li vuèe i posle petnes minuta se vrata otvore. dodu¹e udarlo sunce u auto pa napokon otpustio keder. sme¹ne su ko bioskop : )

TEEfqd

#6633
Citat: kosta66 poslato 31 Decembar, 2014, 10:31
stoje dve zenske ispred stila i pokušavaju da otvore vrata, a zaledio keder. jedna ode do gepeka pa vuče gepek, pa se vrati, pa naravno mobilni upomoć. i sad stoje, kad jedna opet po stoti put za kvaku, vuče li vuče i posle petnes minuta se vrata otvore. doduše udarlo sunce u auto pa napokon otpustio keder. smešne su ko bioskop : )

secam se kad sam bio mali vozio bajs po kuci pun gas :D roknuo glavom o ivicu stola, krv lipti na sve strane cale strcava do auta sa mnom ista situacija zaledilo ne moze da ubaci kljuc u bravu.
car uzme i stavi me na haubu i ispisa se po vratima i otvori ih :D. sta ti je dr filozofije :D

balcan girl

nesto mislim da ribe ne mogu bas da dohvate bravu da se ispisaju na istu :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Pa ako su dobre ribe, mogu da dignu nogu na krov i onda zapisavaju bravu garant......mislim .....provereno brava dodje u tom momentu na istu visinu kao kod pise kod muskaraca :)

p.s.
tebi jos lakse.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

mene iskreno boli kurac nemam kola :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Citat: redshadow poslato 31 Decembar, 2014, 12:07
secam se kad sam bio mali vozio bajs po kuci pun gas :D

ti si doktor hahaahahahahahahaha

perlx

Cale mu je doktor, on je pacijent ;D

stilgar