Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

bokilic

Danas,,,,grmljavina v8 bez katalizatora i zadnjih lonaca... mocno mocno :)
brmmmm

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

izasao sa devojcicom da se provozamo malo (  :drka: ) i krenem kuci i zaustavi policajac... kaze da li su ispravna sveta?
ja kontam sto ne bi bila, sve radi... on me pita A STO ONDA NE SIJAJU i pocne da se smeje ;D ja mu pokazem da sija lampica a na hondi se pale svetla na istu rucicu gde se migavac daje, i kad sam davao levi ja ugasio slucajno ;D
da mi da duvam, nema alkohola jebiga
kaze dajte dokumenta, a ja bio u farmerkama i vezan i ne mogu nikako da izvadim dokumenta i pocnem da skakucem po sedistu, on se proseta do nalepnice vidi sve okej i mahne...
korektan cika milicajac, lepo iznenadjenje [cheers]

Kostić

dva æevapa iz maksija i parèe domaæe slanine u tiganju. re¹. i leba namoèen u mas iz tiganja, parker, prvi sneg i prvi poku¹aj ;D

bokilic

Citat: monsterbnt poslato 28 Decembar, 2014, 00:45
Daj detalje
pa nema detalja..skinuo katalizatore,to jest ispraznio..i probo bez zadnjih lonaca..grmljavina :)
brmmmm

El Jefe

Citat: bokilic poslato 28 Decembar, 2014, 12:32
Citat: monsterbnt poslato 28 Decembar, 2014, 00:45
Daj detalje
pa nema detalja..skinuo katalizatore,to jest ispraznio..i probo bez zadnjih lonaca..grmljavina :)

Sram te bilo, u tim godinama a bu¹i¹ auspuhe
Друштво за заштиту од животиња

mkt


Darko


Bori¹a


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bokilic

Citat: El Jefe poslato 28 Decembar, 2014, 12:41
Citat: bokilic poslato 28 Decembar, 2014, 12:32
Citat: monsterbnt poslato 28 Decembar, 2014, 00:45
Daj detalje
pa nema detalja..skinuo katalizatore,to jest ispraznio..i probo bez zadnjih lonaca..grmljavina :)

Sram te bilo, u tim godinama a bu¹i¹ auspuhe
pa mora mal i da grmi,,,necuje se benka...ni unutra bre nista necujem...sam gledam u obrtaljku...nemam nekako kontakt s vozilom dokle god ga malo necujem :)
a i valja malo da grmne :)
na leto dobija elektro motoric na dugme,cas da grmi cas da ne grmi :) na pola auspluha negde ce biti dodatna cev...pa videcemo :)
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bokilic poslato 30 Decembar, 2014, 08:55
Citat: El Jefe poslato 28 Decembar, 2014, 12:41
Citat: bokilic poslato 28 Decembar, 2014, 12:32
Citat: monsterbnt poslato 28 Decembar, 2014, 00:45
Daj detalje
pa nema detalja..skinuo katalizatore,to jest ispraznio..i probo bez zadnjih lonaca..grmljavina :)

Sram te bilo, u tim godinama a bu¹i¹ auspuhe
pa mora mal i da grmi,,,necuje se benka...ni unutra bre nista necujem...sam gledam u obrtaljku...nemam nekako kontakt s vozilom dokle god ga malo necujem :)
a i valja malo da grmne :)
na leto dobija elektro motoric na dugme,cas da grmi cas da ne grmi :) na pola auspluha negde ce biti dodatna cev...pa videcemo :)
ti is bas dokon....koji ce ti kurac to....naspi prvo gorivo u tog prozdiraca i turi nove opanke i bajlage na kocnice.....i ne diraj nista...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

koje gorivo..plin se toci bre..nenasipa se :P opanci..kakitaki to nova marka ili oni kakvenadjes :) kocnice,e to ce novo da turim :P
a sulundari.. ma onako,malo da prducka :) nije nesto mnogo zedan,oko 14l po gradu, ako bude 15l plina bice to ok..
sad da nadjem farove migavce,to mu porazbijano,tatko mu olupao sa cekic :) a imao one lepe restajling sa angelsima... steta..i migavce i to mu to..
ulja servisi i u pm... mada..stari dobri e 28 je tu,dizelce pola miliona smo vec s njim presli,dobar nam je za jos toliko :) a ovo prolazno da me zelja mine :)
brmmmm

Bori¹a

Citat: balcan girl poslato 30 Decembar, 2014, 08:52
èestitaaaam borisaaaa :D :D :D

hvala hvala ;D ;D
termin joj bio posle bozica al eto ;D ;D

Gvozden

Juce mi stane auto u zemunu....trebao da bude samo pit stop i gass nazad, medjutim...jebena brava zakuca....
Stvorili se za cas UFF, Acimo, SHumi.....
I bravu nabavili i auto upalili...
Lepo je kad covek ima prijatelje !
HVALA DRUGARI!!!!!!!!

Hurricane


UFF


Hohštapler

...e to je ono ¹to ja prièam svima za¹to volim MM, zato ¹to smo zajebanti i mudroseri,  al kad treba uvek jedni drugima tu... ne bi vas menjao ni za 3 BJBa! :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Balsa Wrx

Borisa nek je zdravo I bericetno :D  [srce] :-*
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.