Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.


Bori¹a


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ruza-Bandit poslato 06 Decembar, 2014, 22:45
Oooo neeeeee  [samoubistvo] :P

e ruzo....vido neku sliku....jeis se ti to udala....???
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ruzo ne kmeèi ti znas da je supeeeeer kad ja dodjem :D to sto svi popadaju u nesvest to je zato sto nemate kondicijeeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Balsa Wrx

Sunce narednih 10 dana a fala bogu viseee :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

Nadalina

Celi dan proveden sa drustvom bazajuci po prirodi i razgledajuci vodopade. E a onda, onda smo dosli glave nekoj ribi - ali, bukvalno ribi, onoj sto zivi u vodi! ;D Jelte, i birali smo koju 'ocemo - najvecu, naravno! :D

Dzukela u podznaku

eclipse4

a di je riba da je vidimo ?

nadam se da nije lajala hehehe

Ruza-Bandit

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Decembar, 2014, 16:44
Citat: Ruza-Bandit poslato 06 Decembar, 2014, 22:45
Oooo neeeeee  [samoubistvo] :P

e ruzo....vido neku sliku....jeis se ti to udala....???

Revolucijo, ti zna¹ da sam ja luda ali ba¹ toliko nisam :D

Kalesin

Moj stariji sin (br 10)... Prvaci Beograda...pobedili su RK Crvena Zvezda 18:15 i osvojili zlato na Ligi mladjih kategorija 2001 i mladji..


Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Kalesin

Hvala Miso :) stvarno su igrali kao lavovi. :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Kostić

eno mlad èovek na studiju B napokon lepo ka¾e 'nismo mi krivi nego nismo imali gde da nauèimo' saobraæajno obrazovanje u ¹koli je majka mara.

da je zorana izgovorila tako ne¹to, pao bi sneg od dva metra na srbiju :)

TEEfqd


Kostić

u decembru? pa da, oæe to da se desi, da padne taj sneg i iznenadi ne samo putare, nego i medije :)

Bori¹a


UFF


Kostić

biciklistièka staza na mostu zemun borèa, holanðanin koji se nasmejao pa zaplakao, kinezi i Sveti Saobraæajni Fakultet [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]


al ako nam zorana ovo ne re¹i, neæe niko. zoranaaaaaa  ... da kazni¹ bezobrazne kineze, ¹to nam izjeba¹e inteletualno - obrazovan kadar na Svetom Saobraæajnom Fakultetu. realno, pravi Sajns Fik¹n :)


Hurricane

ja , ne razumem, misli¹ ovo:

http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest/bicklisti-cuvajte-glavu-staza-na-pola-puta-zemun-borca-misteriozno-nestaje/160125.phtml

citiraæu komentar ispod:

Ljudi prvo pogledajte simulaciju na you tube-u projekta severne tangente!! Od 5:40-6:15 min. cete videti da ce na ovom mestu biti velika raskrsnica koja ce voditi ka Borci i da sve ovo ima smisla! Nije ovde u pitanju prilaz mostu! To je besmislica! Prvo se informisite, 98% komentara je napisala masa koju zapale ovakvi naivni i netacni naslovi! Sto dokazuje da nam je narod masovno zatupljen i da je narod kriv, a ne vlast! (nisam ni iz jedne stranke, vec razmisljam logicki svojom glavom i ne dam da ispadnem naivan na ovakve naslove)
Poslao: Provera prvo

jevta

Citat: Bori¹a poslato 11 Decembar, 2014, 18:21


[yahoo]
Gde si nasao te rukavice ja ih vijao idu mi kao komplet sa kombinezonom i nisam nasao

Kostić

#6479
ja sad gledo televizor b92. ne znam u èemu je trik, al ono ¹to sam video je èudno. kraj staze na ogradi puta. :)

bajdvej:

a to, da je narod kriv, to stoji. tako je zapaljena narodna masa zaskakala slobu da je prodo zemlju, krao i nosio, a sam narod, opelje¹io pola rakovaèkog basena u to vreme. iznosilo se deo po deo, pa danas, svaki taj biv¹i radnik, ima po makar jedan do tri struga u gara¾i i bavi se privatnim biznisom, a basen zarðo i propo ko muda korz pocepane gaæe.

nije narod najvan, samo se pravi na budalu :)