Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane


penzos

 Jakna za tu kintu super, sa sreæom. Ja evo sada si¹ao sa motora, u Ni¹u prelepo vreme! Divna vo¾nja posle bolnice!  [yahoo]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

joka

Zar kod vas otpu¹taju iz bolnice, samo motorom? Bio u poseti, ili nedaj bo¾e, koristio usluge?

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

penzos

Citat: joka poslato 05 Decembar, 2014, 16:39
Zar kod vas otpu¹taju iz bolnice, samo motorom? Bio u poseti, ili nedaj bo¾e, koristio usluge?
Legao zbog tromboze, iza¹ao, pa malo pauzirao. Sada vo¾nja!!!  [kralj]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

joka

Trombozu imaju samo, starije suvozaèice, otkud se zarazio?  [neampojma]   [cheers]

Bori¹a

ovaj novi zakon... e sad, izmamice osmeh ako neko strucan kaze da li zakon obuhvata mene jer imam plasticnu dozvolu vec neko vreme a nemam 21 godinu?

Boban_m

Ne naravno. Ti sa plasticnim dozvolama su izuzeti od zakona ;D

joka

Al nisu izuzeti oni, koji nemaju 21 godinu! оabe ti plastika.   [bejzbolka]   [policaja]   [prebicute]

Bori¹a

odlicno, sad da vozim kurac na bicikli

Balsa Wrx

Pomirio se sa Andjelom :D hahaha Borkooo!
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

penzos

Ja samo da citiram mog kuma - dozvola ne èini vozaèa! Ti mo¾e¹ da vozi¹ sa i bez ako ume¹. Pa ti vidi...
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

paaaa videcemo nesto da zbudzimo, kako god cim dodje prolece nece me videti u kolima ;D


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

stizem iduci vikend u bg :D :D :D pa hellooooooooo rodjaciiiiii :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ruza-Bandit