Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.


con3


Mik

Eto, napravio sam sudoperu.
Pa sam je odma 'opravio, i sad bi to trebalo da moze i da radi  :).
Tek nista dok se ne opravi!  :)

(Muke amatera, uuuuuu jbt.  [facepalm])

Kostić

nenormalni Brðani - poseban soj : )

Kostić

ovde kukurièu petlovi. ponekad izjutra volim ovaj grad

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Lazic

Citat: mrle poslato 07 Jul, 2014, 09:59
Krivo mije ¹to sam morao da napustim kolonu pre naplatnih rampi.
I¹ao sam u goste, èekali nas na veèeri, a usput ¾ena re¹ila da im kupimo veliko ogledalo. Dr¾ala ga je uspe¹no sa sve onom ma¹nom, ali kada smo iza¹li na autoput, bio mi veliki rizik da izgubim ¾enu sa sve ogledalom.
P.S. Dok smo stigli u Miljakovac, ma¹na se rapala.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj]

mrle

Citat: Laziæ poslato 07 Jul, 2014, 10:43
Citat: mrle poslato 07 Jul, 2014, 09:59
Krivo mije ¹to sam morao da napustim kolonu pre naplatnih rampi.
I¹ao sam u goste, èekali nas na veèeri, a usput ¾ena re¹ila da im kupimo veliko ogledalo. Dr¾ala ga je uspe¹no sa sve onom ma¹nom, ali kada smo iza¹li na autoput, bio mi veliki rizik da izgubim ¾enu sa sve ogledalom.
P.S. Dok smo stigli u Miljakovac, ma¹na se rapala.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj]

da vidi¹ sam èin kupovine...
Obièno sam ja taj koji gleda cenu i brine o parama.
Ovde je bilo drugaèije, nisam gledao cenu nego samo stvari koje mogu da stanu u tank torbu.

I ipak smo se dogovorili da je ogladalo najbolja opcija :)

Lazic

Vozio si jedrenjak sa staklenim jedrom...;D

Kostić


p0peye

Одем у темпо за вкенд, требам да оставим клинца у оном њиховом забавишту да могу на миру да купујем ствари, узимам образац да га упишем - Име, презиме, име детета...

Крећем да пишем име ћирилицом, и онда рутински бацим поглед - проверавам - образац (наравно) на латиници.

С'обзиром да је лист био скоро до краја попуњен, кренем погледом низ списак надајући се да је бар половина родитеља користила ћирилицу...

Чекај бре - не верујем- гедам поново.

Баш сви?

Баш сви...

Ни једна једина особа није користила латиницу - сви су редови били попуњени ћирилицом. Истог тренутка појави ми се осмех на лицу :)



Ех, Србијо, можда за тебе још има наде...

п.с. - Добро - утврдили смо на овом малом узорку да воље изгледа има - само да још нађемо начин како да мењамо...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

mi¹ko_kolo

Ja po forumima pi¹em kako kad. Ali "u¾ivo" iskljuèivo koristim æirilicu. Mada, gledam zvaniène formulare i sve vi¹e ih je pisano æirilicom.

mareskin

Citat: mi¹ko_kolo poslato 07 Jul, 2014, 14:31
Ja po forumima pi¹em kako kad. Ali "u¾ivo" iskljuèivo koristim æirilicu. Mada, gledam zvaniène formulare i sve vi¹e ih je pisano æirilicom.

Ja prièam æirilicom, a pi¹em latinicom. Prvo zbog mesta roðenja, a drugo zbog posla ;D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

p0peye

... зато ја имам пречице на тастатури Цтрл+Ф1 ћирилица, Цтрл+Ф2 СР латиница. Има и фора са Алт+Шифт, али ме то нервира јер морам да почнем да куцам да бих знао која је тастатура тренутна, па бриши, мењај... Овако:

Посао: Алт-Ф2
Приватно: Алт+Ф1 и не размишљам...

П.с. - пречице се могу подесити у: Control Panel, Regional and Language, Keyboards and Languages, Change Keyboards, Advance key settings, Change key sequence.

Него људи - мене је одушевило - ни један једини ред латиницом... Па нека буде да је први почео ћирилицом и остали стали у ред па преписују. то само значи да нам има спаса. Само да се појави тај један (али прави) који ће да крене, а остали да стану у ред ;)
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Silvana

E nek si mi reko... Десет година ме мрзи да то проучим и подесим, а мрзи ме да стално мењам у таск-бару  [cheers]  Мени је проблем и што док сам на нету, радим и лектуру, а то је увек латинично...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

to sto odgledah klip i sto ste slatki bre i ti silvana i che :D a onaj deki crusers bi mogao bar jednom da se oèeslja :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Che

Citat: balcan girl poslato 07 Jul, 2014, 21:03
to sto odgledah klip i sto ste slatki bre i ti silvana i che :D a onaj deki crusers bi mogao bar jednom da se oèeslja :D :-*

:-[ :-[ :-[


Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mareskin

Malo bio poslom u BG i usput proveo nekoliko sati, na piću, sa prelepom manekenkom sa inostranom karijerom.
Bez trunke šminke devojka je prelepa i zanimljiva.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Boban_m