Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


Taraba

Pff ti to zoves zvucnicima.
Ja bre imam Logitech od 2000W i neki LG boombox od 1000W.
Ovo tvoje sve neke ¾ice vire...

http://forum.philboxing.com/download/file.php?avatar=265702_1355295176.png
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mrle

Citat: mrle poslato 08 Maj, 2014, 15:16
Upis dece u vrtiæ traje od 7 do 15. Maja. OK. jedna stavka od potrebne dokumentacije je i neka Potvrda PIO za upis u vrtiæ.
Normalno, rade od 8 do 15h. Ko normalno zaposlen  mo¾e da stigne? Sreæom, relativno blizu sam Nemanjine i mogu da izaðem na pauzu sa posla, jer u suprotnom bih morao zbog toga da uzmem slobodan dan.
Odem pre par sati tamo i dobijem ceduljicu "¹alter 26, redni broj 691". Doðem do tamo, a na ekranu redni broj 392!!!, Jedan fali da bude èitavih 300!!! Pitam u onoj gu¾vi koliko otprilike treba da se èeka? Oko 3 sata!!!

Da, oni su u ¹trajku.

I ¹ta sada da radim? Da predam svu dokumentaciju sa naznakom da æu dopuniti nedostatke kada proðe ¹trajk.
Citat: mi¹ko_kolo poslato 08 Maj, 2014, 15:41
Mrle, ode¹ u Aleksandra Kostiæa (dole iza bolnice Sv. Sava) uðe¹ i popne¹ se na drugi sprat. ®ena i ja bili pre neki dan, nigde nikogaa i zavr¹ili za minut ipo.
Citat: mrle poslato 08 Maj, 2014, 15:48
NazivREPUBLIÈKI FOND ZA PENZIJSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE
   DelatnostiOstalo Dr¾avna uprava Lokalna uprava i administracija   AdresaDr Aleksandra Kostiæa 9
11000 Beograd - Savski Venac, Srbija   Kontakt TFL +381 (011) 206 1000

bio malo pre.
Pro¹ao pored prijavnice, pi¹e ¹trajk, popeo se na drugi sprat, na¹ao kancelariju (232) i sve zavr¹io za minut.

Lazic


Jecko

To je to..... [facepalm]

Ako ne znas nekoga da ti zavrsi, ili nekoga da ti kaze kako....najebao si...

'bem ti drzavu..... [ljutko]


Hohštapler

abarth_maniac kupuje pljuge danas  [rofl]

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kalesin

Nova kaciga....jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

mi¹ko_kolo

Citat: mrle poslato 09 Maj, 2014, 12:01
bio malo pre.
Pro¹ao pored prijavnice, pi¹e ¹trajk, popeo se na drugi sprat, na¹ao kancelariju (232) i sve zavr¹io za minut.

To ti ka'em! ;D Jedino ¹to je kancelarija na samom kraju hodnika. Nisu mogli da je stave dalje. ;D

Lazic


stilgar

sifaca mi doneo i urucio nozicu menjaca za moju kawu i zahvaljujem mu ovom prilikom. Montirana i stoji cvrsto kako treba ne seta ko ona stara varena, majstor Rev mi namontiro zadnji lancanik, proverili paknove, one gumice u tocku, prednji smo menjali ranije kad smo dihtovali poklopac motora, kartu za Brno sam kupio, jos samo Njanja da mi proda akrapa za 50 evra da se ne brukam tamo u Ceskoj :)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

a moze i 0 na kraju .. hahaha

Darko

#4813

stilgar

Citat: njanja poslato 10 Maj, 2014, 13:33
Zaboravio si 1 ispred 50 :P
imas kutiju sa zigom :) ovako bez kutije na casna pionirska samo 50 :)

ЯЭВОЛУТИОН

dobro bre deda...izlaz na tom auspuhu je preko pedeset....bolje skini taj tvoj lonac i na vazduh zalepi nalaepnicu akrapovic...isto ce se cuje :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Maj, 2014, 14:49
dobro bre deda...izlaz na tom auspuhu je preko pedeset....bolje skini taj tvoj lonac i na vazduh zalepi nalaepnicu akrapovic...isto ce se cuje :)
na moju kawu samo engleski OEM auspusi idu :)



ЯЭВОЛУТИОН

to pravi i Robert iz Aderbeena....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Maj, 2014, 16:19
to pravi i Robert iz Aderbeena....
dok sam vozio skelu zvao sam robertaa on mi je trazio 100 evra po topu a na dr-u su manji, za ovaj od 45 cm bi me izaslo ko da narucim nov iz engleske. Jbg ja kao prodajem motor a boga molim da se niko ne javi, sredjujem polako za sebe i ako ostane i ove sezone kod mene (a koliko me zovu verovatno hoce) mozda za sledecu povucem oglas i dam se u komplet sredjivanje, farbanje, sminkanje, teflonsko crevo, auspuf :)

clutch&brake

Eto i mnogo ti 230 evra za akrapa? :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!