Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2014, 14:55
ali zar ne treba da doneses potvrdu da nemas nikakvih dugovanja prema drzavi pre nego sto ti ukinu fiktivnu?
Citat: njanja poslato 07 Maj, 2014, 15:06
Pa da ako imas da platis parking ili nesto slicno.
Ma jok bre...

dzimika

ako si trebao da ides kod sudije treba potvrda da si bio a generalno mislim da ne stavljaju fiktivnu za druge stvari

Lazic

Ne treba ni¹ta, prijavi¹ se na drugu adresu i automatski se ukida fiktivna... Onda ti ¹alju pozive/re¹enja na tu adresu dok te neko ne odruka da ne ¾ivi¹ tu...

mrle

Upis dece u vrtiæ traje od 7 do 15. Maja. OK. jedna stavka od potrebne dokumentacije je i neka Potvrda PIO za upis u vrtiæ.
Normalno, rade od 8 do 15h. Ko normalno zaposlen  mo¾e da stigne? Sreæom, relativno blizu sam Nemanjine i mogu da izaðem na pauzu sa posla, jer u suprotnom bih morao zbog toga da uzmem slobodan dan.
Odem pre par sati tamo i dobijem ceduljicu "¹alter 26, redni broj 691". Doðem do tamo, a na ekranu redni broj 392!!!, Jedan fali da bude èitavih 300!!! Pitam u onoj gu¾vi koliko otprilike treba da se èeka? Oko 3 sata!!!

Da, oni su u ¹trajku.

I ¹ta sada da radim? Da predam svu dokumentaciju sa naznakom da æu dopuniti nedostatke kada proðe ¹trajk.

pittatore

Mislim da ce te u vrticu razumeti, neces im nigde pobeci.

mi¹ko_kolo

Mrle, ode¹ u Aleksandra Kostiæa (dole iza bolnice Sv. Sava) uðe¹ i popne¹ se na drugi sprat. ®ena i ja bili pre neki dan, nigde nikogaa i zavr¹ili za minut ipo.

mrle

Zar to ne mo¾e samo u Nemanjinoj i Bul.umetnosti?

otiæi æu sutra.

mi¹ko_kolo

Ma ne, mi bili u pro¹li petak. Ima¹ na njihovom sajtu adresu. Ne znam taèan broj zgrade. Otprilike izmeðu Palate pravde i bolnice.

mrle

NazivREPUBLIÈKI FOND ZA PENZIJSKO I INVALIDSKO OSIGURANJE
   DelatnostiOstalo Dr¾avna uprava Lokalna uprava i administracija   AdresaDr Aleksandra Kostiæa 9
11000 Beograd - Savski Venac, Srbija   Kontakt TFL +381 (011) 206 1000

mrle



Lazic

Sve je to sme¹no cimanje u odnosu koliko æe da bude kad porastu...:o ;D

Boban_m


Hohštapler

A zar im nije radno vreme sad od pola 8?! Naredio Vuèko..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

1. Na semaforu me udario taksista dok sam bio na skuteru, ajde to, nema veze, malo zaboleo vrat, naprs'o ram za tablicu.
2. Idem Bulevarom osloboðenja ka Slaviji i ispadne mi NOV slu¾beni telefon koji sam dobio danas, naravno, pregazi ga auto.
3. Vraæam depozit u firmu, dajem pazar, u manjku sam jednu crvenu, ispala negde...

Dakle, radio sam za d¾abe :D

Uop¹te se nisam iznervirao ni u jednom trenutku, samo se smorih na kraju smene kad sam skontao da sam radio za d¾abe bukvalno... Al' eto, nauèio ne¹to novo, npr. kako NE treba èuvati pare i kako NE treba dr¾ati telefon :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


mareskin

Citat: Andreja poslato 09 Maj, 2014, 02:02
1. Na semaforu me udario taksista dok sam bio na skuteru, ajde to, nema veze, malo zaboleo vrat, naprs'o ram za tablicu.
2. Idem Bulevarom osloboðenja ka Slaviji i ispadne mi NOV slu¾beni telefon koji sam dobio danas, naravno, pregazi ga auto.
3. Vraæam depozit u firmu, dajem pazar, u manjku sam jednu crvenu, ispala negde...

Dakle, radio sam za d¾abe :D

Uop¹te se nisam iznervirao ni u jednom trenutku, samo se smorih na kraju smene kad sam skontao da sam radio za d¾abe bukvalno... Al' eto, nauèio ne¹to novo, npr. kako NE treba èuvati pare i kako NE treba dr¾ati telefon :D

Nekad èovek ne treba ni da ustaje iz kreveta.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Ba¹ tako.
Æizal, jesam, sada sam u Potrèku, kurir na skuteru, najluða kategorija vozaèa u gradu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Plazma Keks


Andreja

Bem li ga... Ne odgovaram im vi¹e, pro¹lo tri meseca kako sam radio, po njihovim reèima, nisam ono ¹to im treba (a to je neko ko æe da se cima na sve strane, da preuzme inicijativu kako bi pobolj¹ao izlaz robe i ko æe jednog dana da preðe u komercijalu) pa me zameni¹e koleginicom koju sam JA obuèavao :) Po mom mi¹ljenju, posao sam odraðivao odlièno, samo eto, nisam hteo da idem dalje od toga jer nisam ni ¾eleo da odem u komercijalu :)

Ovo mi je jo¹ bolje, radim ne¹to ¹to mi je interesantno, zujim, upoznajem grad, sva¹ta se vidi tokom smene i takoc :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D