Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko


Lazic

Citat: Joker poslato 25 Mart, 2014, 19:18
Cekaj stani polako... Ako imas nekoga pored sebe, neko sa kim imas ili planiras porodicu, taj neko je centar tvoga sveta (porodica)... Sa njim prelazis sve u zivotu, najlepse i najruznije i sve ono izmedju... To je odnos koji imate sa partnerom i ni sa kim vise... Intima, to je nesto sto treba da bude samo za vas dvoje. Nesto sto se gradi godinama, koja zavisi od mnogo faktora od kojih nisu uplitanje nekog treceg ili cetvrtog... To je vas svet, vase ono sto samo vi imate na vas specifican nacin. Nacin naravno zavisi od osobe do sobe... Od te osobe trazim da mi taj svet ispuni kao sto cu i ja dati sve od sebe da i ja ispunim  jer mi je ta osoba najbitnija! Ne vezujem se samo za sex vec za svaki trenutak... U pocetku je to strast, 24 sata ne izlazenja iz kreveta, otkrivanja svake tacke, "zice" na njoj, neprestana igra a kasnije verujem, ne znam, nemam toliko godina ali verujem da sve to predje u nesto dublje sto ljudi nazivaju prava ljubav... Onaj osecaj kada ispred sebe imas nju, decu ako su tu a tek onda ti... Onaj osecaj kada oni to znaju... Ne treba pristati na manje, jer po mani samo picke pristaju na to... "Pa jbg, prevarila me je, ali me voli" ?!?!? Ili obrnuto, nije bitno... Brate.. Treba biti zaista poseban da legnes sa osobom koju volis i da je pogledas u oci, da joj kazes da ti je ona najbitnija na svetu a tamo negde imas slike u glavi od tamo neke kako joj pomeras organe dok ona vristi i prica kako si najbolji koga je imala... A jos crnje da govoris sebi kako je volis... Laz... Laz kojom svako ko to radi sebe tesi, jer ne sme da prizna da sve to sto ima jednostvano nije to sto zeli... Neko to radi iz ciste sebicnosti, nego iz straha, svega ima.. Ali to ne znaci da je u pravu... Bar ja smatram da nije..
Ovo svingeri, ili slicni samo pristaju na manje... Ja to tako ne gledam, jer zaista smatram da za svakoga ima neko ko ima isti nacin razmisljanja... Ali ipak to sam samo ja... I moje misljenje... Mozda ja idealizujem i trazim mnogo ali to je moj svet...
Da te ne znam, mislio bi da si ozbiljan...:P ;D Ali ipak ga ubode u metu...:-* [srce]



Citat: Vale poslato 25 Mart, 2014, 16:28
Ako im je obostrano stalo,stvarno stalo,obostrano ce biti.iskreni i pricati o svemu....pa i ako se ovom drugom jebe nesto sa strane,recice ovom...nacice se resenje...ovako ili onako...kljucna je iskrenost.
Nije za dzabe receno da nista ne moze bez tri stvari:
Poverenje
Razumevanje
Tolerancija
Ljubila te Una...:o :P ;D :-*



edit:
ja bre moram da nauèim da æutim...:o [facepalm] [samoubistvo] [rofl]

Joker

Ma jok Lazice, ja to samo radi pluseva...  ;)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Vala zaslu¾io si...:-* Mo¾da ne toliko, ali lep pokazatelj da ljudi ¾ele da veruju u deda mraza i kad odrastu...;D

Joker

Kao sto rekoh, svako ima svoj svet...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic


El Jefe

Kaze danas baba u apoteci-Jebem im mater svima,gori su od Hitlera,on je barem davao sirotinji
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


El Jefe

Pa seca se Hitlera.Prva ljubav zaborava nema
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Zvonèica

Citat: njanja poslato 25 Mart, 2014, 16:45
I ponovo... za mene je debil svako ko to dopusta

Nemanja, i ponovo- nemoj da se ¾esti¹  :-*
Poenta je da ne treba varati niti to dopustiti ali ako si takav tip èoveka da  ne mo¾e¹ da ga/je zadr¾i¹ u pantalonama uradi to tako dobro da druga strana to ne sazna. Na taj naèin neæe¹ vreðati inteligenciju drugog pa makar u pitanju bila i kombinacija. Ako ne ide...jbg, ne ide, budi èovek i reci to. Ostaæe¹ korektan u njenim oèima...u suprotnom biæe¹ ono ¹to svako mo¾e da ima. A ko ¾eli ono ¹to svako mo¾e da ima? Mo¾da deca.
Sedi¹ na dve, tri, èetiri stolice u isto vreme...vremenom, kada te dovoljno istrpe,  padaæe jedna po jedna....ostaæe¹ da stoji¹ sam a mo¾da ti se neka toliko dobro usere u ¾ivot pa te patosira.
Koliko va¾i za mu¹karce toliko i za ¾ene.
Hold your head high and your middle finger higher

zVuk

...nisam imao pojma koliko je onaj papir za pecenje dobra stvar.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: Zvonèica poslato 25 Mart, 2014, 19:13
Svaki treæi mu¹karac koji je u braku j... ne¹to sa strane, èim mu se ponudi on ne odbija. Veæina je takva.
®ena koja je u braku a j... se...brate, batali drolju!

Zna¹ ono: kljuè koji otvara svaku bravu je odlièan kljuè, a brava koja se otvara svakim kljuèem je...  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Major

Citat: Slaninar poslato 26 Mart, 2014, 08:15
Citat: Zvonèica poslato 25 Mart, 2014, 19:13
Svaki treæi mu¹karac koji je u braku j... ne¹to sa strane, èim mu se ponudi on ne odbija. Veæina je takva.
®ena koja je u braku a j... se...brate, batali drolju!

Zna¹ ono: kljuè koji otvara svaku bravu je odlièan kljuè, a brava koja se otvara svakim kljuèem je...  :)


[rofl]

Zvonèica

Svaki muskarac zeli da ima kljuc koji otvara sva vrata a niko ne zeli vrata koja svaki kljuc otkljucava.
Zene zele kljuc koji je sposoban otkljucati sve brave ali to ne znaci da zele kljuc koji zaista i ide okolo i praktikuje otvaranje svake brave na koju naidje.

Hold your head high and your middle finger higher

Major

Sve u svemu mnogo smo bre zahtevni (svi skupa)
;D

Zvonèica

Hold your head high and your middle finger higher

Vale

@Una  :-*
Mislim da to nisu zahtevi....kad nekog volis tebi je drago da radis stvari koje ce tog drugog usreciti...

Lazic

#4479
Citat: Vale poslato 26 Mart, 2014, 09:29
@Una  :-*

Nisam mislio doslovno, nego kao da ste prepisivale jedna od druge...:o ;D :-*


ontopic:
izmamio mi osmeh gejmobil koji konaèno radi kako treba...;D