Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Dragana friz poslato 25 Mart, 2014, 17:26
hmmm prevara....mogla bih elaborat da pisem o tome  [rofl] ali na vasu srecu necu

Nije potreban elaborat. Ako nekoga vara¹ onda nisi ni po¹ten ni korektan. ®eli¹ da bude¹ sa nekim drugim onda lepo idi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

BOKYBOY


goranvojska

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2014, 16:41
Citat: Zvonèica poslato 25 Mart, 2014, 16:03
Citat: njanja poslato 25 Mart, 2014, 13:56
Za mene samo debili mogu da pustaju partnera da svrlja. Amin

Poenta je da ako mu¹karac hoæe da ¹vrlja, a realno, to ¾ena ne mo¾e da kontroli¹e jer ako je takav tip  on æe to uraditi i kad ode na pauzu, na kafu, do prodavnice,  bude dovoljno pametan i vi¹e razmi¹lja gornjom glavom da ga ona ne provali i to ne primeti (osim ako ne ode po cigare pa se ne vrati   [rofl]). E, sad, jeste da su neke ¾ene veæi olo¹i od mu¹karaca i to rade pa èak i bolje kriju ali moj stav je da ¾ena to ne treba da radi...ja ne mogu...nema ¹vrljanja...kraj prièe

[rofl] jel me zajebavas?
pa kome je lakse da se kresne na brzaka i da nadje nekog za tu radnju?
muskarcima ili zenama?
koliko se secam goran vojska nam je pricao jednu zanimljivu istinitu pricu na proslom druzenju pa ako zeli nek podeli sa nama

i nije hejtujem ili nesto tvrdim ali poruka za sve ozenjene:

Ako ste srecni sto imate zenu koja vas ne vara to je mozda samo zato sto je jos niste uhvatili :D tilulilu tilulilu (prateca muzika :) )
samo me podseti jel fenjer u pitanju

Zvonèica

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 25 Mart, 2014, 15:24
...svi jaki na reèima, a da vidim onog kog sazna da mu se ¾ena jebe sa drugim ... bio bi ba¹ ¹irokog shvatanja i pun razumevanja...  [blahblah]

Jeste. Mogu da sednu da popiju kaficu i razmenjuju iskustva...ili jo¹ gora varijanta-e, izvini, j... sam ti ¾enu sinoæ...kako da ne!!!!!! Da vidim koji mu¹karac bi to podneo i na kakav naèin.....
Ako hoæe da vara- neka ga ali neka se debelo potrudi da se ne sazna.

@Darko   [thumb_up]
Hold your head high and your middle finger higher

UFF

zvoncice ako vec varas zar nije jos bolesnije da se debelo potrudis da ona ne sazna a ona da predpostavlja da varas ali jednostavno ne zeli da zna jer se ti trudis da sakrijes?

njanjo ko hoce da dozvoli nek dozvoli, njegova zenja, njegov brak, njegova odluka, jebe se tebi sta oni rade, zamisli da oni zovu tebe debilom zato sto te tako tata ucio a ti u sve slepo verujes bez preispitivanja i razmisljanja svojom glavom?

gorane jeste prica sa fenjerom

Zvonèica

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2014, 18:23
zvoncice ako vec varas zar nije jos bolesnije da se debelo potrudis da ona ne sazna a ona da predpostavlja da varas ali jednostavno ne zeli da zna jer se ti trudis da sakrijes?

Ako hoæe¹ da saèuva¹ brak i porodicu onda treba debelo da se potrudi¹ da ne sazna.
Ako se ne trudi¹ da to sakrije¹  a ona pretpostavlja  da vara¹ onda treba da se zapita¹ koliko joj je stalo do tebe i ¹ta je sve spremna da istrpi i na svoju ¹tetu. Nije ta ¾ena glupa samo æuti vi¹e nego ¹to treba.
Hold your head high and your middle finger higher

Darko

to realno postoji ... dosta zena zna da ih muz vara ali se pravi da ne zna , nemam pojima , zbog dece ,zbog sigurnosti , zbog stana , zbog jebem li da ga cega vec...

ovo drugo da muz opusteno dozvoljava zeni da svrlja jos nisam cuo , ali verovatno postoji , ali isto tako sam ubedjen i verujem da nije razlog to sto je sirokih shvatanja vec ko zna koji su razlozi ( mozda je impotentan ili ko zna , pa kriju oboje ...) ... drugo je ako je to neka kres kombinacija , ja sam ozenjen , ona udata , pa se kresemo kad mozemo... pa cak i TAD  kada bih znao da se tako krese sa jos 5 drugih , otkacio bih je... mozda sam sebican , ali tako je ... he he he ...

i sad se setih jbt , tamo 2003,2004 -e god , me lagano startuju sfingeri .... ja dete sa sela , dosao u velegrad , pojima nemam ... auuuuu ... hahahhaha

Zvonèica

Citat: Darko poslato 25 Mart, 2014, 18:31
to realno postoji ... dosta zena zna da ih muz vara ali se pravi da ne zna , nemam pojima , zbog dece ,zbog sigurnosti , zbog stana , zbog jebem li da ga cega vec...

Èega veæ...ne me¹aj one ¹to zloupotrebljavaju decu da bi ostale u braku...
Hold your head high and your middle finger higher

UFF

Citat: Zvonèica poslato 25 Mart, 2014, 18:29
Citat: UFF poslato 25 Mart, 2014, 18:23
zvoncice ako vec varas zar nije jos bolesnije da se debelo potrudis da ona ne sazna a ona da predpostavlja da varas ali jednostavno ne zeli da zna jer se ti trudis da sakrijes?

Ako hoæe¹ da saèuva¹ brak i porodicu onda treba debelo da se potrudi¹ da ne sazna.
Ako se ne trudi¹ da to sakrije¹  a ona pretpostavlja  da vara¹ onda treba da se zapita¹ koliko joj je stalo do tebe i ¹ta je sve spremna da istrpi i na svoju ¹tetu. Nije ta ¾ena glupa samo æuti vi¹e nego ¹to treba.

ako hoces brak i porodicu onda NE TREBA DA JEBES SA STRANE
ako zelis da jebes sa strane KOJI SE KURAC ZENIS?

ne moze i jare i pare :)

goranvojska

evo price:
kod mene u selu desila se svaleracija i covek sazna.prebije zenu a ona mu kaze:ubi al ja cu i dalje i ti ces da mi drzis fenjer.jedne veceri ona ugovori sa svalerom i kaze muzu:ajde brze mrak je ponesi fenjer da odem do wc-a a posto se radnja desava 70-ih godina kad su to bili wc-i vani i nisu postojala ova savremena covek uzme fenjer i podje sa zenom.ona ga ostavi ispred kuce sa upaljenim fenjerom dok ona ode tamo a tamo ceka svaler i rade oni a covek ce:ajde bre smrzoh se a ona mu kaze cekaj jos malo.kad su zavrsili posao ona dolazi i kaze coveku:el sam ti rekla da ces i fenjer da mi drzis dok budem sa njim.covek videvsi sta je razbije fenjer i nikad je vise nije pitao a ona je sa svalerom javno proslavila 40god svaleracije.
nadam se da ste izvukli neku pouku:kad resi nema nazad.u stanju su da ucine nemoguce po cenu da glavu izgube i to mogu kad hoce a mi samo kad mozemo.

Zvonèica

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2014, 18:45

ako hoces brak i porodicu onda NE TREBA DA JEBES SA STRANE
ako zelis da jebes sa strane KOJI SE KURAC ZENIS?


Vi mu¹karci treba da odgovorite na ta pitanja
Hold your head high and your middle finger higher

Joker

Ja se zaista pitam da li je na to potreban odgovor...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Nisam za ¹vrljanje, ne ¹vrljam i ne bih voleo da moja devojka ¹vrlja (znao ja to ili ne).
Mada su mi swingeri ok, jebavanje na sve strane ali uz dogovor sa partnerom ;)
Nisam imao neku du¾u vezu pa me seks sa devojkom u kojoj sam vezi nikada ne smori, svestan sam toga da smori posle nekog vremena... A prevaru, kao ¹to rekoh nikako ne podr¾avam i osuðujem... Ako od partnera ne dobija¹ sve ¹to ti treba, nemoj to na kvarnjaka da tra¾i¹ sa strane veæ ga ostavi...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

Citat: UFF poslato 25 Mart, 2014, 18:45
Citat: Zvonèica poslato 25 Mart, 2014, 18:29
Citat: UFF poslato 25 Mart, 2014, 18:23
zvoncice ako vec varas zar nije jos bolesnije da se debelo potrudis da ona ne sazna a ona da predpostavlja da varas ali jednostavno ne zeli da zna jer se ti trudis da sakrijes?

Ako hoæe¹ da saèuva¹ brak i porodicu onda treba debelo da se potrudi¹ da ne sazna.
Ako se ne trudi¹ da to sakrije¹  a ona pretpostavlja  da vara¹ onda treba da se zapita¹ koliko joj je stalo do tebe i ¹ta je sve spremna da istrpi i na svoju ¹tetu. Nije ta ¾ena glupa samo æuti vi¹e nego ¹to treba.

ako hoces brak i porodicu onda NE TREBA DA JEBES SA STRANE
ako zelis da jebes sa strane KOJI SE KURAC ZENIS?

ne moze i jare i pare :)
moze ali problem je kod muskaraca sto navataju mladje i zaljube se ,odmah rasturaju brak itd.tesko je ostati normalan i sakriti to.sta kazu srbi:jebes svaleraciju kad niko nezna.

Hohštapler

...na prièu sa fenjerom...
Ako ju je moron ceo ¾ivot trpeo dok se ona jebe sa drugim - neka ga je varala - onda je on debil i to je i zaslu¾io.

..i tuæi ¾enu nakon toga - em si joj opravdao njeno kurvanje em si je gurnuo njemu. Treba joj se nasmejati u lice i izbaciti iz kuæe, i posle SVIMA isprièati da te je varala, pa nek svi znaju da je kurve¹tija..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Zvonèica

Svaki treæi mu¹karac koji je u braku j... ne¹to sa strane, èim mu se ponudi on ne odbija. Veæina je takva.
®ena koja je u braku a j... se...brate, batali drolju!
Hold your head high and your middle finger higher

Joker

Cekaj stani polako... Ako imas nekoga pored sebe, neko sa kim imas ili planiras porodicu, taj neko je centar tvoga sveta (porodica)... Sa njim prelazis sve u zivotu, najlepse i najruznije i sve ono izmedju... To je odnos koji imate sa partnerom i ni sa kim vise... Intima, to je nesto sto treba da bude samo za vas dvoje. Nesto sto se gradi godinama, koja zavisi od mnogo faktora od kojih nisu uplitanje nekog treceg ili cetvrtog... To je vas svet, vase ono sto samo vi imate na vas specifican nacin. Nacin naravno zavisi od osobe do sobe... Od te osobe trazim da mi taj svet ispuni kao sto cu i ja dati sve od sebe da i ja ispunim  jer mi je ta osoba najbitnija! Ne vezujem se samo za sex vec za svaki trenutak... U pocetku je to strast, 24 sata ne izlazenja iz kreveta, otkrivanja svake tacke, "zice" na njoj, neprestana igra a kasnije verujem, ne znam, nemam toliko godina ali verujem da sve to predje u nesto dublje sto ljudi nazivaju prava ljubav... Onaj osecaj kada ispred sebe imas nju, decu ako su tu a tek onda ti... Onaj osecaj kada oni to znaju... Ne treba pristati na manje, jer po mani samo picke pristaju na to... "Pa jbg, prevarila me je, ali me voli" ?!?!? Ili obrnuto, nije bitno... Brate.. Treba biti zaista poseban da legnes sa osobom koju volis i da je pogledas u oci, da joj kazes da ti je ona najbitnija na svetu a tamo negde imas slike u glavi od tamo neke kako joj pomeras organe dok ona vristi i prica kako si najbolji koga je imala... A jos crnje da govoris sebi kako je volis... Laz... Laz kojom svako ko to radi sebe tesi, jer ne sme da prizna da sve to sto ima jednostvano nije to sto zeli... Neko to radi iz ciste sebicnosti, nego iz straha, svega ima.. Ali to ne znaci da je u pravu... Bar ja smatram da nije..
Ovo svingeri, ili slicni samo pristaju na manje... Ja to tako ne gledam, jer zaista smatram da za svakoga ima neko ko ima isti nacin razmisljanja... Ali ipak to sam samo ja... I moje misljenje... Mozda ja idealizujem i trazim mnogo ali to je moj svet...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Zvonèica

Ne idealizuje¹ i ne tra¾i¹ mnogo veæ normalno razmi¹lja¹ a malo je takvih mu¹karaca.
Ima dosta onih kojima æe droca u dopiènjaku priæi u klubu, zapoèeti prièu, zaboraviti ¹ta ima i ode sve.....
Hold your head high and your middle finger higher

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane