Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: Zvonèica poslato 25 Novembar, 2013, 21:38
Citat: redshadow poslato 25 Novembar, 2013, 21:06
Citat: Zvonèica poslato 25 Novembar, 2013, 17:37
Ono ¹to se de¹ava izmeðu èetiri zida ostaje tu, ono ¹to je u kuæi ostaje u kuæi, ono ¹to je u porodici ostaje u porodici. Ako ne mo¾e tako imate ustanove i slu¾be koje se bave tim pitanjima. A, mislim da postoje i forumi koji se bave takvom tematikom.
Ovome nije mesto ovde.
samo smo tebe cekali da to kazes. ovo je motomanijaci forum, jedino mesto gde otvoreno mozemo da delimo iskustva bez osude od strane administracije
ako ti se ne svidja ti nemoj da citas. zdravo je diskutovati o svemu, bar po meni, a ovo mesto i ekipa je vecim delom kul tako da ono, sto da ne.
i da odgovorim na prvi deo posta, ono sto se desi izmedju cetiri zida uglavnom zna ceo komsiluk.  a ako ce neko da osudjuje iskrenost, takvom nije mesto ovde.
doduse takav se jos nije pojavio. samo oni sa svilenim usima (ocima) kao ti :) mada i to je kul, postujem, samo, ne zivimo u lalalendu jebiga
Stigla sam!!!!!
Ovde se ne radi samo o iskrenosti veæ i o izno¹enju tuðeg i prljavog ve¹a a tome nije mesto ovde i treba imati granicu. Ima¹ pp pa re¹avaj svoje privatne probleme koliko ti je drago.
Ovde se svi zezaju, jel tako? Ne¹to nisam primetila da je tema bila za zezanje....
Ako ¾ivi¹ u lalalendu daj mi adresu, molim te!!!!

p.s. ako je izolacija dobra kom¹ije te ne èuju  :P
ako komsije ne cuju i pored izolacije onda znaci da treba da menjas muzjaka :P

Slaninar

Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 20:33
kakva god da je njena majka bila i sve ostale majke, NEMAS prava da je tuces. ako ti toliko dize pritisak, razvedi se jer ranije nisi primecivao njene mane.

Nisam NIKAD u ¾ivotu udario ¾ensko... ni slabijeg od sebe, èoveka. Ali nekad su batine dobra stvar. Ako je odnos previ¹e bolestan - onda se treba raziæi, ali batine nekad trebaju  - nekim ljudima, nekad. Ne svima, ne uvek. Kao ¹to ne volim nasilje, tako ne volim ni te ¹to ka¾u nikad, nipo¹to nasilje  - pa jebiga, nekad treba.

Tako da ne mo¾e¹ prièati ¹ta ko ima i nema prava, kad ne zna¹ konkretnu situaciju.

Da ne govorim o bolesnim parovima gde ¾ena u¾iva u tome da je ¾rtva i kad se ume¹a¹, ispadne¹ na kraju ti kriv - ona brani mu¾a. I tako preko 10 godina. Jebiga - nismo svi isti.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zvonèica

Citat: redshadow poslato 25 Novembar, 2013, 21:43
ako komsije ne cuju i pored izolacije onda znaci da treba da menjas muzjaka :P

Nikako  ;D
Hold your head high and your middle finger higher

clutch&brake

Da je meni cale tukao kevu... zaklao bih ga
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mazzi

Citat: njanja poslato 25 Novembar, 2013, 21:52
Da je meni cale tukao kevu... zaklao bih ga

Nemoj da te cuje Cale, posle nece da te pusti na pivo samnom ;)

Ako ti neko ne odgovara razlaz, ako nece da ode ... odes ti. Svako moze da se iznervira, ali treba imati samokontrolu ;)

I dosta vise o ovome, usrali ste svima nedelju ako ne i ceo mesec

mareskin


Ne podr¾avam, ali veæina je do¾ivela da vam ¾enska osoba zvoca i zvoca i zvoca i zvoca i podjebava i podjebava i podjebava i zvoca i zvoca i podjebava i nikako da stane. I sve u fazonu ajde mu¹karèino da te vidim jel bi udario ¾ensko, e ba¹ da vidim da li bi udario ¾ensko i govno jedno pederu jedan ne sme¹ da se javi¹ itd.

To mi nikad nije bilo jasno da provocira¹ nekoga i kljuca¹ ga u zdrav mozak i onda kad pukne on je kriv?

Zato sam ja moju sestru udario mava¹ijem kad mi je pukao film. Bili smo deca, ali ona nije prestajala da me æu¹ka i æu¹ka i da me udara po glavi. I onda sam ustao i raspalio je nogom. Nije me vi¹e nikad æu¹kala i udarala po glavi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Brate budes smeker i iskuliras...
To jos vise boli...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 25 Novembar, 2013, 22:08
Brate budes smeker i iskuliras...
To jos vise boli...

Sla¾em se, ali nisu ba¹ svi toliko izdr¾ljivi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: mareskin poslato 25 Novembar, 2013, 22:03

Ne podr¾avam, ali veæina je do¾ivela da vam ¾enska osoba zvoca i zvoca i zvoca i zvoca i podjebava i podjebava i podjebava i zvoca i zvoca i podjebava i nikako da stane. I sve u fazonu ajde mu¹karèino da te vidim jel bi udario ¾ensko, e ba¹ da vidim da li bi udario ¾ensko i govno jedno pederu jedan ne sme¹ da se javi¹ itd.

To mi nikad nije bilo jasno da provocira¹ nekoga i kljuca¹ ga u zdrav mozak i onda kad pukne on je kriv?

Zato sam ja moju sestru udario mava¹ijem kad mi je pukao film. Bili smo deca, ali ona nije prestajala da me æu¹ka i æu¹ka i da me udara po glavi. I onda sam ustao i raspalio je nogom. Nije me vi¹e nikad æu¹kala i udarala po glavi.


Citat: njanja poslato 25 Novembar, 2013, 22:08
Brate budes smeker i iskuliras...
To jos vise boli...

To ¹to njanja ka¾e - to ¾ene znaju uraditi kako bi "poentirale". Dok mu¹karci kad zaæute i povuku se, èesto to rade da im ne bi prekipelo. E, ¾ena èesto to tumaèi kao ono ¹to je njanja napisao, pa jo¹ ¾e¹æe oplete - a ne kapira da to nije poentiranje, veæ zatvaranje u sebe da ne bi popizdeo.... Ne znam koliko sam dobro objasnio, ali to je ¹kolski primer "nasilja" kako mo¾e nastati  - kod parova.

U onoj knjizi o ribi koja se baca pod voz, èo'ek je napisao:
"Sve sreæne porodice lièe jedna na drugu, svaka nesreæna porodica, nesreæna je na svoj naèin. "

A svi ljudi ¾ele samo jednu stvar u ¾ivotu. I svi ¾ele isto. Da budu sretni.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

Neozenjeni idealisti vs zenjeni realisti ;D

mareskin

Citat: Slaninar poslato 25 Novembar, 2013, 22:15
Citat: mareskin poslato 25 Novembar, 2013, 22:03

Ne podr¾avam, ali veæina je do¾ivela da vam ¾enska osoba zvoca i zvoca i zvoca i zvoca i podjebava i podjebava i podjebava i zvoca i zvoca i podjebava i nikako da stane. I sve u fazonu ajde mu¹karèino da te vidim jel bi udario ¾ensko, e ba¹ da vidim da li bi udario ¾ensko i govno jedno pederu jedan ne sme¹ da se javi¹ itd.

To mi nikad nije bilo jasno da provocira¹ nekoga i kljuca¹ ga u zdrav mozak i onda kad pukne on je kriv?

Zato sam ja moju sestru udario mava¹ijem kad mi je pukao film. Bili smo deca, ali ona nije prestajala da me æu¹ka i æu¹ka i da me udara po glavi. I onda sam ustao i raspalio je nogom. Nije me vi¹e nikad æu¹kala i udarala po glavi.


Citat: njanja poslato 25 Novembar, 2013, 22:08
Brate budes smeker i iskuliras...
To jos vise boli...

To ¹to njanja ka¾e - to ¾ene znaju uraditi kako bi "poentirale". Dok mu¹karci kad zaæute i povuku se, èesto to rade da im ne bi prekipelo. E, ¾ena èesto to tumaèi kao ono ¹to je njanja napisao, pa jo¹ ¾e¹æe oplete - a ne kapira da to nije poentiranje, veæ zatvaranje u sebe da ne bi popizdeo.... Ne znam koliko sam dobro objasnio, ali to je ¹kolski primer "nasilja" kako mo¾e nastati  - kod parova.

U onoj knjizi o ribi koja se baca pod voz, èo'ek je napisao:
"Sve sreæne porodice lièe jedna na drugu, svaka nesreæna porodica, nesreæna je na svoj naèin. "

A svi ljudi ¾ele samo jednu stvar u ¾ivotu. I svi ¾ele isto. Da budu sretni.

Kad se uæuti¹ onda to shvate kao slabost, pa navale jo¹ vi¹e.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zvonèica

Citat: mareskin poslato 25 Novembar, 2013, 22:20
Kad se uæuti¹ onda to shvate kao slabost, pa navale jo¹ vi¹e.

Ma, jok. Mislimo da imate problem i da nas ne volite  ;)
Hold your head high and your middle finger higher


WOLVERINE

Citat: Joker poslato 25 Novembar, 2013, 01:00
Citat: DebeliZmaj poslato 25 Novembar, 2013, 00:32
kao da nekog zabole pajson za nju i njene probleme...


Slusaj Debeli, za sve ovo vreme provedeno na forumu, mislim na moje, niko nikada nije dobio ni jednu ruznu rec sa moje strane... Ti si jedna debela, nekulturna i isfrustrirana seljacina koja u svom USRANOM zivotu nema nista osim da posecuje forume i stvara sebi neki nazovi zivot! Da li mozes da budes TOLIKO govno od coveka da necije probleme, ma kakvi god bili, ticali se tebe ili ne, komentarises na takav nacin?! Da li ti je stvarno tvoj zivot TOLIKO JADAN I USRAN da ne mozes da ga lecis na ovakav nacin!?!

To nije jadno sa tvoje strane, za to sto si ti ne postoji rec... Mozemo je nazvati od sada DebeliZmaj jer si dno dna!

Ja se izvinjavam svima, vecina me dobro zna ali ovoj je stvarno bilo jace od mene... Uff-e, meni kao bivsem "organu" ovog forma ide ban na dve nedelje! I onako cu se samobanovati...

Ovo je strasno majke mi..

Cini mi se da te nije samo debeli iznervirao.......






Jecko

Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 20:33
kakva god da je njena majka bila i sve ostale majke, NEMAS prava da je tuces. ako ti toliko dize pritisak, razvedi se jer ranije nisi primecivao njene mane.
[/quote

[klanjam_se]

UFF

Citat: Slaninar poslato 25 Novembar, 2013, 21:47
Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 20:33
kakva god da je njena majka bila i sve ostale majke, NEMAS prava da je tuces. ako ti toliko dize pritisak, razvedi se jer ranije nisi primecivao njene mane.

Nisam NIKAD u ¾ivotu udario ¾ensko... ni slabijeg od sebe, èoveka. Ali nekad su batine dobra stvar. Ako je odnos previ¹e bolestan - onda se treba raziæi, ali batine nekad trebaju  - nekim ljudima, nekad. Ne svima, ne uvek. Kao ¹to ne volim nasilje, tako ne volim ni te ¹to ka¾u nikad, nipo¹to nasilje  - pa jebiga, nekad treba.

Tako da ne mo¾e¹ prièati ¹ta ko ima i nema prava, kad ne zna¹ konkretnu situaciju.

Da ne govorim o bolesnim parovima gde ¾ena u¾iva u tome da je ¾rtva i kad se ume¹a¹, ispadne¹ na kraju ti kriv - ona brani mu¾a. I tako preko 10 godina. Jebiga - nismo svi isti.




[clapp]

DebeliZmaj

Citat: WOLVERINE poslato 26 Novembar, 2013, 00:21
Cini mi se da te nije samo debeli iznervirao.......

ko zna mozda je imao neku traumu,
mozda nasilje neko video,
mozda nad njim,
mozd sanja zmajeve ... :) kako god ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Jecko

Znaci forum nam se sveo na prozivanje (koje vise nema granice i koje ima jedini cilj pravljenja sranja medju ljudima), pricanje o tudjim zivotima, lupanjem gluposti opet sa ciljem da se napravi neko sranje oko kog ce da se zvali narednih dana....

Ne zelim da iznosim svoja misljenja o svemu ovome jer ko sam ja da se tu petljam.... a posto me ovo vec sve poprilicno nervira, do te mere da ne mogu da iskuliram a da ne komentarisem....ja se odjavljujem do nekog lepseg desavanja. Mozda ce stvari kad se vratim sledeci put biti bolje....mozda ne.

Tuzno je. Gadi mi se.
Ako niste primetili vecina ljudi koji su od pocetka na ovom forumu...ovde se ili retko pojavljuje...ili ih vise nema.

Krenula sam da ih navedem, previse ih je....cini mi se nema svrhe.....

Potrudicu se samo da zavrsim onu moju temu jer to dugujem nekim ljudima ovde....  za sve ostalo... Dovidjenja ;)

clutch&brake

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2013, 01:42
Citat: WOLVERINE poslato 26 Novembar, 2013, 00:21
Cini mi se da te nije samo debeli iznervirao.......


ko zna mozda je imao neku traumu,
mozda nasilje neko video,
mozda nad njim,
mozd sanja zmajeve ... :) kako god ... :)



Bio si mi gotivan spocetka jer sam mislio da

pises ono sto i mislis...
Ali brate nisi ti najnormalniji...
Kako mozes da se sprdas sa takvim stvarima... stvarno ne razumem...
Ocigledno te nije zivot tukao po usima pa nisiosetio patnju... preterujes ali bas
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major

Citam i nije mi jasno sta vam je izmamilo osmeh?

Jedino sam se na ovo lepo nasmejao:

Citat: Alchemist poslato 25 Novembar, 2013, 17:49
al najbolje je to ¹to mu je osmeh IZMAMIO njegova devojka  [rofl]

[rofl]