Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#2760
Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 15:13
jbg... nemam vremena da vam posvetim paznje :P :P

I ne treba, vidi¹ da smo nenormalni...:D NEgo jel ti je neko veæ rekao da ¾eni¹ ti to odma'...??? :P :-*

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

a kako svi vi sve to znate???? kako znate ko koga sta gde kako sa cim i sve ostale stvari????
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd

Citat: njanja poslato 25 Novembar, 2013, 17:04
a kako svi vi sve to znate???? kako znate ko koga sta gde kako sa cim i sve ostale stvari????
Mi sve znamo :D

Lazic

#2764
Citat: redshadow poslato 25 Novembar, 2013, 14:30
Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28
U pravu si.
Otac koji je hap¹en zbog silovanja.
Otac koji je celo moje detinjstvo pred mojim oèima tukao majku.
Otac koji ju je lomio i nije mario za moje vri¹tanje u suzama da je pusti.
Otac koji me je "obo¾avao" i nije mario za moje jecaje i udarce u nadi da æu da je po¹tedim.
Otac koji je njenu glavu udarao u zid toliko puta da se i zid o¹tetio.
Koji je big zagorelog ruèka tukao, lomio i vri¹tao.
Otac koji mi je naneo toliko stresa i zla da i dan danas pijem lekove za smirenje, lekove za astmu i lekove za ¹titnu ¾lezdu. Kao baba, a ne devojka od 26 godina. I sve od savr¹enog ¾ivota.

Otac koji je napokon odjebao iz mog ¾ivota i pustio me(nas) da se oporavimo od najveæeg i najgoreg zloèina koji smo trpeli kao da smo svaki dan srali po Bogu.
Otac koji je napravio drugo dete i nabavio novu ¾enu i prihvatio da brine i o njenoj deci, kao idealan alpha mu¾jak, pa se sada sa njima hvali na jednom usranom forumu.

Otac koji misli da "vreme leèi sve" i koji je uspeo da i tebe (kada se veæ hvali¹ da zna¹ sve...) ubedi kako me je "majka zatrovala".
Nije ona muèenica vi¹e u stanju da ni¹ta normalno ka¾e o nikome.
Ali pretpostavljam da i to zna¹, ipak si se sve dobro raspitao pre nego ¹to si krenuo da sere¹ po svojoj tituli i deli¹ moju intimu vi¹e nego ¹to ja ¾elim.
U redu je Uffoje! Gazda si foruma i sam odredjuje¹ ko æe koliko da pi¹e.

Ne bih dalje da nastavljam.
Ali po¹to ste ti i alapaèa Laziæ ¾eljni detalja i drkanja kurca na moju slabost za¹to sam do¹la na ovaj forum uop¹te, èisto da razjasnimo onda sve od samog poèetka, kako bi mogli lepo da zavr¹imo sa sranjima ovde i nastavimo sa svakodnevnim forumskim aktivnostima.

Zna¹ ¹ta, ipak sam se predomislila. (Oprostiæe¹ mi u tim sam godinama...) ipak ¾elim da ti lupim ¹amarèinu. I da ti u lice ka¾em: "Seljaèino jedna nekulturna!"

A ¹to se tièe fotografije...
I da ¾elim ne bih mogla da ti je dam. U jednoj reprizi dana¹njeg dana sve sam uni¹tila u nadi da æe izbrisati svaku suzu.

Hvala ti za sliku svog kurca. Veoma je impresivan i ¾elim ti da sa njim zadovilji¹ ¹to vi¹e ¾ena.
U¾ivaj dok je u punoj snazi i dr¾i se parole "Æuti i jebi!"
Nije sluèajno ¹to mnoge pobegnu kad progovori¹...
znas kako, ne mogu da komentarisem nista umesto drugih ali recimo da kad sam bio mali da sam prisusvovao scenama kako cale bije kevu dok se nisu razveli.
kada sam malo porastao skapirao sam da mi je zao sto je nije malo jace i vise tukao. svaka prica ima drugu stranu, to sto je ti ne vidis ne znaci da nije tu.
to sve pricam iz licnog primera. moj cale je doktor filozofije, dakle pametan covek, a i smeker je ovako :D . nekad je nasilje jedini nacin, pogotovu sa zmijama.
to je moje misljenje... a, da. to kako zensko ume da zatruje znam iz licnog primera jer moj rodjeni burazer zivi kod keve. nisam ga video ni cuo preko dve godine

Kom¹ija, ovo ¹to sam proèitao mi je nateralo suze u oèi... Moji su se razveli pre 30 godina, pre 25 sam ocu rekao, ti bre nisi normalan kad si mogao da ¾ivi¹ sa mojom majkom 10 godina, ja bih je ubio posle 10 meseci... A za nju odgovorno tvrdim da je najbolja majka ikada, ¹to mo¾e da potrvdi svako ko je upoznao makar na minut, ali kao ¾eni belzebub joj nije ravan...:o



@Tamara:
Potpuno si u pravu da je karma vrlo zajebana stvar, kad te tvoja stigne èe¹aæe¹ se gde te ne svrbi... Kako te bre nije sramota da doðe¹ ovde i da se toliko licemerno pona¹a¹...? Jel ti ima¹ pojma da tvoj otac veæ 4 godine umire ¹to ga ignori¹e¹, da te nije mo¾da tukao tada...? Jel ima¹ najmanju predstavu koliko nedostaje¹ sestri i koliko te voli...? Jel ima¹ pojma koliko je slatko stvorenje, pogotovo na motoru sa tatom...? Jel ima¹ pojma da sam ka¾e da joj ne pru¾a deseti deo svega ¹to je tebi pru¾io...? Jel ima¹ pojma koliko je sreæan ¹to je crvena njegovo dete...?

Kako te bre nije sramota...?

edit:
Shvatio sam, deèija posla...:D :P

lawyer

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2013, 17:01
Citat: redshadow poslato 25 Novembar, 2013, 14:30
Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 00:28
U pravu si.
Otac koji je hap¹en zbog silovanja.
Otac koji je celo moje detinjstvo pred mojim oèima tukao majku.
Otac koji ju je lomio i nije mario za moje vri¹tanje u suzama da je pusti.
Otac koji me je "obo¾avao" i nije mario za moje jecaje i udarce u nadi da æu da je po¹tedim.
Otac koji je njenu glavu udarao u zid toliko puta da se i zid o¹tetio.
Koji je big zagorelog ruèka tukao, lomio i vri¹tao.
Otac koji mi je naneo toliko stresa i zla da i dan danas pijem lekove za smirenje, lekove za astmu i lekove za ¹titnu ¾lezdu. Kao baba, a ne devojka od 26 godina. I sve od savr¹enog ¾ivota.

Otac koji je napokon odjebao iz mog ¾ivota i pustio me(nas) da se oporavimo od najveæeg i najgoreg zloèina koji smo trpeli kao da smo svaki dan srali po Bogu.
Otac koji je napravio drugo dete i nabavio novu ¾enu i prihvatio da brine i o njenoj deci, kao idealan alpha mu¾jak, pa se sada sa njima hvali na jednom usranom forumu.

Otac koji misli da "vreme leèi sve" i koji je uspeo da i tebe (kada se veæ hvali¹ da zna¹ sve...) ubedi kako me je "majka zatrovala".
Nije ona muèenica vi¹e u stanju da ni¹ta normalno ka¾e o nikome.
Ali pretpostavljam da i to zna¹, ipak si se sve dobro raspitao pre nego ¹to si krenuo da sere¹ po svojoj tituli i deli¹ moju intimu vi¹e nego ¹to ja ¾elim.
U redu je Uffoje! Gazda si foruma i sam odredjuje¹ ko æe koliko da pi¹e.

Ne bih dalje da nastavljam.
Ali po¹to ste ti i alapaèa Laziæ ¾eljni detalja i drkanja kurca na moju slabost za¹to sam do¹la na ovaj forum uop¹te, èisto da razjasnimo onda sve od samog poèetka, kako bi mogli lepo da zavr¹imo sa sranjima ovde i nastavimo sa svakodnevnim forumskim aktivnostima.

Zna¹ ¹ta, ipak sam se predomislila. (Oprostiæe¹ mi u tim sam godinama...) ipak ¾elim da ti lupim ¹amarèinu. I da ti u lice ka¾em: "Seljaèino jedna nekulturna!"

A ¹to se tièe fotografije...
I da ¾elim ne bih mogla da ti je dam. U jednoj reprizi dana¹njeg dana sve sam uni¹tila u nadi da æe izbrisati svaku suzu.

Hvala ti za sliku svog kurca. Veoma je impresivan i ¾elim ti da sa njim zadovilji¹ ¹to vi¹e ¾ena.
U¾ivaj dok je u punoj snazi i dr¾i se parole "Æuti i jebi!"
Nije sluèajno ¹to mnoge pobegnu kad progovori¹...
znas kako, ne mogu da komentarisem nista umesto drugih ali recimo da kad sam bio mali da sam prisusvovao scenama kako cale bije kevu dok se nisu razveli.
kada sam malo porastao skapirao sam da mi je zao sto je nije malo jace i vise tukao. svaka prica ima drugu stranu, to sto je ti ne vidis ne znaci da nije tu.
to sve pricam iz licnog primera. moj cale je doktor filozofije, dakle pametan covek, a i smeker je ovako :D . nekad je nasilje jedini nacin, pogotovu sa zmijama.
to je moje misljenje... a, da. to kako zensko ume da zatruje znam iz licnog primera jer moj rodjeni burazer zivi kod keve. nisam ga video ni cuo preko dve godine

Kom¹ija, ovo ¹to sam proèitao mi je nateralo suze u oèi... Moji su se razveli pre 30 godina, pre 25 sam ocu rekao, ti bre nisi normalan kad si mogao da ¾ivi¹ sa mojom majkom 10 godina, ja bih je ubio posle 10 meseci... A za nju odgovorno tvrdim da je najbolja majka ikada, ¹to mo¾e da potrvdi svako ko je upoznao makar na minut, ali kao ¾eni belzebub joj nije ravan...:o



@Tamara:
Potpuno si u pravu da je karma vrlo zajebana stvar, kad te tvoja stigne èe¹aæe¹ se gde te ne svrbi... Kako te bre nije sramota da doðe¹ ovde i da se toliko licemerno pona¹a¹...? Jel ti ima¹ pojma da tvoj otac veæ 4 godine umire ¹to ga ignori¹e¹, da te nije tukao tada...? Jel ima¹ najmanju predstavu koliko nedostaje¹ sestri i koliko te voli...? Jel ima¹ pojma koliko je slatko stvorenje, pogotovo na motoru sa tatom...? Jel ima¹ pojma da sam ka¾e da joj ne pru¾a deseti deo svega ¹to je tebi pru¾io...?

Kako te bre nije sramota...?


Drugari, ovome svemu nije mesto na forumu. Preðite na PP.

@crvena: mnogi od nas znaju kako se oseæa¹, a ako misli¹ da si jedina, vara¹ se. Ode¹ kod profesionalca, pa dobije¹ uvid u to kako se mo¾e oseæati neko drugi - iz liènog iskustva pi¹em. Neæu se raspisivati o svom prljavom ve¹u, jer forum to ne treba da trpi. Moj otac nije vi¹e meðu nama. Nismo komunicirali, jer je ¹to¹ta zajebao (ubla¾io sam maksimalno ovu izjavu), a pride nije èovek znao/hteo/mogao/¾eleo, ni sam ne znam ¹ta od toga. A danas je meni zbog toga ¾ao i ne proðe ni dan da se toga ne setim. Razmisli o tome...

eclipse4

Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 14:05
dao bih ti + ali sam ih potrosio....

valjam pluseve po povoljnim cenama,ako te zanima dacu ti broj sekretarice da zakazes sastank.

takodje imamo i kurseve u vezi pluseva gde,kako i kad ih uloziti.

s postovanjem direktor megaplusa,

eclipse4!

Zvonèica

Ono ¹to se de¹ava izmeðu èetiri zida ostaje tu, ono ¹to je u kuæi ostaje u kuæi, ono ¹to je u porodici ostaje u porodici. Ako ne mo¾e tako imate ustanove i slu¾be koje se bave tim pitanjima. A, mislim da postoje i forumi koji se bave takvom tematikom.
Ovome nije mesto ovde.
Hold your head high and your middle finger higher

eclipse4

Citat: Major poslato 25 Novembar, 2013, 14:35
Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 14:33
meni je izmamio osmeh na lice moja devojka koja je samnom rasturala viljuskar koji nam je stigao na remont ;D
dugacki nalakirani nokti i bez problema da isprlja ruke! zmaj

Nadam se samo da se ne zove Pera [rofl]


pa nije pera nego zmaj   :P [rofl] [rofl]

Alchemist

al najbolje je to ¹to mu je osmeh IZMAMIO njegova devojka  [rofl]
You're just jealous cause voices are talking to me

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


UFF

Citat: crvena poslato 25 Novembar, 2013, 16:37
Najbolje je da se zavrsi sa zakljuckom da sam ja zla i da se radujem kada se ljudi lome s motora. A i da se radujem, to je moje ljudsko pravo. Isto onoliko koliko je bilo tvoje da se mesas u celu situaciju i iznosis je javno, a ne da meni posaljes privatnu poruku ako te je vec nesto interesovalo.

[facepalm]

sta sam ja ovde izneo javno?
ajde citiraj me inteligencijo suva

ko je pricao o batinama silovanjima lekovima i ostalim porodicnim sranjima? jel ti lazicev citat nije bio dovoljan?
nit sam reko kako se zoves, nit sam rekao ko ti je cale, nit sam igde pisao sta se sa vama i u vasoj porodici desavalo jer to ni ne znam nit me se tice pa sto bre lupas gluposti??  [ludak]

Dragana friz

Citat: Laziæ poslato 25 Novembar, 2013, 00:04
Mislim da su ¾ene jedini oblik ¾ivota u kosmosu koji prièa jedno, radi drugo, a hoæe ne¹to sasvim treæe...[facepalm]


zato si mi Laki jedna od najboljih drugarica  :-*  ;D al mislim da je to svojstveno skoro svim biæima koji imaju postanare u glavi  :-* ako me razume¹  :P  [rofl]

Plazma Keks

kakva god da je njena majka bila i sve ostale majke, NEMAS prava da je tuces. ako ti toliko dize pritisak, razvedi se jer ranije nisi primecivao njene mane.

mkt


Dragana friz

Citat: Plazma Keks poslato 25 Novembar, 2013, 20:33
kakva god da je njena majka bila i sve ostale majke, NEMAS prava da je tuces. ako ti toliko dize pritisak, razvedi se jer ranije nisi primecivao njene mane.


bravo plazmice..da mogu da dam x plusiæa sad bi ih dala tebi  [thumb_up]
objasnio si  [kralj]

TEEfqd

Citat: Zvončica poslato 25 Novembar, 2013, 17:37
Ono što se dešava između četiri zida ostaje tu, ono što je u kući ostaje u kući, ono što je u porodici ostaje u porodici. Ako ne može tako imate ustanove i službe koje se bave tim pitanjima. A, mislim da postoje i forumi koji se bave takvom tematikom.
Ovome nije mesto ovde.
samo smo tebe cekali da to kazes. ovo je motomanijaci forum, jedino mesto gde otvoreno mozemo da delimo iskustva bez osude od strane administracije
ako ti se ne svidja ti nemoj da citas. zdravo je diskutovati o svemu, bar po meni, a ovo mesto i ekipa je vecim delom kul tako da ono, sto da ne.
i da odgovorim na prvi deo posta, ono sto se desi izmedju cetiri zida uglavnom zna ceo komsiluk.  a ako ce neko da osudjuje iskrenost, takvom nije mesto ovde.
doduse takav se jos nije pojavio. samo oni sa svilenim usima (ocima) kao ti :) mada i to je kul, postujem, samo, ne zivimo u lalalendu jebiga

Zvonèica

Citat: redshadow poslato 25 Novembar, 2013, 21:06
Citat: Zvonèica poslato 25 Novembar, 2013, 17:37
Ono ¹to se de¹ava izmeðu èetiri zida ostaje tu, ono ¹to je u kuæi ostaje u kuæi, ono ¹to je u porodici ostaje u porodici. Ako ne mo¾e tako imate ustanove i slu¾be koje se bave tim pitanjima. A, mislim da postoje i forumi koji se bave takvom tematikom.
Ovome nije mesto ovde.
samo smo tebe cekali da to kazes. ovo je motomanijaci forum, jedino mesto gde otvoreno mozemo da delimo iskustva bez osude od strane administracije
ako ti se ne svidja ti nemoj da citas. zdravo je diskutovati o svemu, bar po meni, a ovo mesto i ekipa je vecim delom kul tako da ono, sto da ne.
i da odgovorim na prvi deo posta, ono sto se desi izmedju cetiri zida uglavnom zna ceo komsiluk.  a ako ce neko da osudjuje iskrenost, takvom nije mesto ovde.
doduse takav se jos nije pojavio. samo oni sa svilenim usima (ocima) kao ti :) mada i to je kul, postujem, samo, ne zivimo u lalalendu jebiga
Stigla sam!!!!!
Ovde se ne radi samo o iskrenosti veæ i o izno¹enju tuðeg i prljavog ve¹a a tome nije mesto ovde i treba imati granicu. Ima¹ pp pa re¹avaj svoje privatne probleme koliko ti je drago.
Ovde se svi zezaju, jel tako? Ne¹to nisam primetila da je tema bila za zezanje....
Ako ¾ivi¹ u lalalendu daj mi adresu, molim te!!!!

p.s. ako je izolacija dobra kom¹ije te ne èuju  :P
Hold your head high and your middle finger higher

YoYa

qrac bi on tukao zensko u nekoj uredjenoj drzavi,,mozda bi ,, ali isto tako bi gledao napolju kroz sipke..

koji si se qurac zenio i pravio decu ako ces ih maltretirati, sta su ti oni krivi,,,

ja takve ljude nikad nekrivim,, jbg nisu oni krivi sto su bolesni..