Glavni meni

Umro je na¹ prijatelj Igor Jovanoviæ, poznatiji kao D¾igi boy i D¾igorius...

Započeo TOECUTTER71, 07 Februar, 2013, 16:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljilja-pei

©ta reæi, a da ne zvuèi patetièno?  :(

Zbogom, dru¾e...
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

UFF

Sad je nedge 8,679964 zapadno od Marsa i kako on kaze "i smrt je lepa ako znas da uzivas u njoj"

http://img197.imageshack.us/img197/1109/retardnr.jpg


balcan girl

imala sam fotke sa njim sa miseluka, negde u starom kompu jbg, manijaciii zbog njega smo i otisli na frusku goru :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


Slaninar

Sve ¹to se mo¾e reæi mi je uvek glupo i nekako nedovoljno kad su ovakve stvari u pitanju. Sauèe¹æe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Neki ljudi budu zivi jako puno godina a da ni ne umeju da zive..... nazalost bolest nadje one retke koji umeju da zive.....a Dzigi je umeo...i te kako...

Pocivaj u miru Dzigi.....bilo je zadovoljstvo poznavati te.... [srce]


prpa_zr


MIGE

zivot je celina koju cine delovi i delici....dzigi je bio delic mog zivota....zvao me je gari ili garisa...neka mi oproste ljudi iz novog sada i okoline al nisam do skora znao sta to znaci...supruga mi rece da to znaci drugar,prijatelj...a to sam ja za njega bio od prvog dana...prihvatio me je bez neke rezerve i uslova...takav je bio on....pitali me drugari,koji su ga preko mene upoznali nekim poslom, pre par dana za njegovo zdravlje i rekose da ga puno pozdravim....eto kakav je bio on,pravi Gari.....voleo bih da idem na sahranu al mi obaveze ,kao i vecini ,nedozvoljavaju...uvek na forumu napisem da se ljudi manu svadja vec da je najbitnije druzenje i po koja krigla piva..jer zivot je kurva,puna padova a malo uspona...u tel.imeniku ce mi uvek stajati njegovo ime i br....odbijam da obrisem jer mi je tako lakse.....voleo bih da ako mozete danas ,upalite koju svecu za dzigija da mu osvetlamo put...

mrle

Citat: Bishke poslato 08 Februar, 2013, 00:28
tvoj putopis sa devojkom na Hondi CB 250 me ostavio bez daha,citao sam ga u pola noci i stalno se vracao da procitam i zapamtim svaki detalj.

Ocekivao sam slike da ces okaciti,ali.....

R.I.P

citiram tvoj post jer kao da sam ja napisao ovu reèenicu.

ne mogu da verujem.

Jo¹ jedan od ljudi koje nisam stigao da upoznam.

©iroki ti putevi nebeski.

ranko


APOSTOLèièak

Oko 14h æemo se skupiti na groblju da ga ispratimo...

aleks89rd


Cale


Vlajko

Citat: UFF poslato 08 Februar, 2013, 03:35
Sad je nedge 8,679964 zapadno od Marsa i kako on kaze "i smrt je lepa ako znas da uzivas u njoj"


Verujem da je njegova du¹a uskoèila u nekog malog bepca koji veæ zavræe pun  gass  [cheers]

Zbogom D¾igi boy..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Citat: mrle poslato 08 Februar, 2013, 10:21
Citat: Bishke poslato 08 Februar, 2013, 00:28
tvoj putopis sa devojkom na Hondi CB 250 me ostavio bez daha,citao sam ga u pola noci i stalno se vracao da procitam i zapamtim svaki detalj.

Ocekivao sam slike da ces okaciti,ali.....

R.I.P

citiram tvoj post jer kao da sam ja napisao ovu reèenicu.

ne mogu da verujem.

Jo¹ jedan od ljudi koje nisam stigao da upoznam.

©iroki ti putevi nebeski.

Mrle ja sam ga dobro znao, ne bi verovao kako je to dobar èovek bio... Plaèem kao malo dete od juèe, smi¹ljam kako da odem na sahranu da ga poslednji put vidim, makar u sanduku, o smrti d¾ukelo jedna, ¹to nam uze Igora...


@Vlajko:
nekada sam i ja verovao u reinkarnaciju, takvi ljudi se ne raðaju èesto... Jel se seæa¹ scene ispred kuglane u Panèevu 30.12.2010-te...? Samo sam mu doviknuo, D¾igi, upadaj, i to je bilo to...

Error

Success is how high you bounce when you hit bottom.

CBRR1


Kanarinac

Sta mislite da okacite Dzigijevu sliku gore umesto motora na nekoliko dana? Cisto dak mu odamo nekako pocast?

The One

everything looks better from the inside of a motorcycle helmet