Glavni meni

Umro je na¹ prijatelj Igor Jovanoviæ, poznatiji kao D¾igi boy i D¾igorius...

Započeo TOECUTTER71, 07 Februar, 2013, 16:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zVuk

ja sam za definitivno.....

Dzigi je organizovao prvu MM voznju, za one koji ne znaju, to je izgledalo ovako..... http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3420.0.html
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major


Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic

Zlo & D¾igi, pro¹log marta na mi¹eluku, na èa¹ici razgovora, kad je Stilgar kupio skelu... Lepog li vremena....


Hohštapler

...sad èitam temu sa te prve MM vo¾nje...
Pa da podelim sa vama:

Citat: Dzigi Boy poslato 08 Maj, 2011, 00:43
Ma bice to vrhunsko druzenje!!!! Videcu ja ovih dana da nabavim zicu od garija rostiljdzije....pa ce je neko kolima prevesti do vixe????


Neka se skupi oko 30 Manijaka??? neke Manijeka licno poznajem, ali po meni nema nista lepse da u jednom danu upoznam toliku kolicinu Manijaka koji su svi u slicnom fazonu.....svi volimo manje vise iste strari i to okupljanje ce naprosto biti bez ikakve sumnje divno i krasno!!!!!!!!!

Ako je neko na forumu imao neke nesuglasnice samnom, slobodan je da bez ikakve frke dodje na druzenje, jer ja nisam nikakvo zlopamtilo i nemam nikakav razlog da ni jednog jedinog manijaka na neki nacin ne " mirisem "???


Znaci SVI SU DOBRODOSLI!!!!!:)))))))))))))))))


Uglavnom, nemamo razloga da brinemo oko bilo cega jer tolika kolicina Manijaka na jednom mestu moze sve ovozemaljske probleme da resi, a kamoli jedan jebeni rostilj???!!!!!! A i vanzemaljske probleme ima da resimo samo ako treba???????
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Damnmoto