Glavni meni

Umro je na¹ prijatelj Igor Jovanoviæ, poznatiji kao D¾igi boy i D¾igorius...

Započeo TOECUTTER71, 07 Februar, 2013, 16:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: Kanarinac poslato 08 Februar, 2013, 12:46
Sta mislite da okacite Dzigijevu sliku gore umesto motora na nekoliko dana? Cisto dak mu odamo nekako pocast?

vrlo rado, mozda i u potpis neko da napravi slicicu i da stavimo...

BANE BROTHERHOOD

Citat: ljilja-pei poslato 08 Februar, 2013, 02:19
©ta reæi, a da ne zvuèi patetièno?  :(

Zbogom, dru¾e...
jos uvek neverica ljiljo  [facepalm] ....secam se ove voznje  ;D ...i kad se samo setim kako smo se glupirali i zezali u  deliblatskoj  ;D ....uuuuuhhhh  tuga breee :( [facepalm]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Simon69

Sad tek vidoh sta se desilo. Dzigi,siroki ti putevi nebeski,pocivaj u miru brate.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Lazic

Citat: Poison girl poslato 08 Februar, 2013, 12:51
Citat: MIGE poslato 08 Februar, 2013, 09:50
zivot je celina koju cine delovi i delici...


22.05.2011-te...

Neki drugi ¾ivot u kome je falilo samo par detalja... Za¹to je sve oti¹lo u kurac...???  [facepalm]

Havarisan


djolefer

:D

The One

#106
Citat: Havarisan poslato 08 Februar, 2013, 16:28
Dzigi dosao vozom!

¹inobusom!

najverovatnije da æu i ja sutra istim, da obiðem grob i upalim sveæu...

a ta Fru¹ka gora... Ian... preko preèe naokolo bli¾e sa Vlajkom, Jagerima, Peima... Ki¹a... Sunce... majstori ro¹tilja... vanzemaljska vlast...

Uhhhh jebote kako je ¾ivot lep! ovake situacije nas trgnu....
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet


UFF

znao sam da imamo neku zajednicku ali nisam mogao da je nadjem
hvala jecko

inace tad smo se prvi put videli i upoznali
pre toga je sve bilo preko tastature

bio je malo lud na svoj nacin

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Dr. Pop

Igore, neka ti je veèna slava i neka su ti ravni putevi putevi Gospodnji. Poèivaj u miru .......
MK Arhangel

TOECUTTER71

Lepo bi bilo ovo za sliku, ja sam za to da se okaèi neka gde je na motoru , imam ih par jako dobrih...ako se admini slo¾e, neka mi po¹alju PP, ja æu poslati sve slike koje imam gde je u vo¾nji...nema ih mnogo ali su neke ba¹ dobre,pa evo mogu ih i sada okaèiti ovde pa neka admini izaberu, da ne bi bilo rasprave...mlik vas...a za ovo ..zanm da bi d¾igi bio jako ponosan na sve vas a i na sebe...¹to je ostavio tako dubok trag u va¹im srcima...neæu sada o tu¾nijpj strani prièe

TOECUTTER71


TOECUTTER71

I jo¹ neke.... Stari , mnogo æe¹ mi faliti...naroèito na drumu  [facepalm]

Hohštapler

...ova poslednja je lepa, gde se vidi samo njegova silueta, i ona shto si stavio na pochetku ove teme, gde on gleda more i vide se brodovi...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Veruda

satima smo pricali na skypeu i gledali se preko video kamerica, pricali o svemu i svacemu pa i o tome da se sretnemo u Istri. bezrezervno je ponudio sve ¹to je bilo u njegovoj moci i znanju, popravak klime - monta¾u, popravak pente, kljuceve vikendice na Fru¹koj gori, kljuceve od stana, ureðenje stana i sva¹ta ne¹to. davao je sebe svima 110% i bio je iznad definicije èovjeka. bio je kontroverzna osoba i nadasve karizmatican a sukladno tome tako je i shvacao ¾ivot i ¾ivio ga.
mislim da nije umro, on je samo oti¹ao pripremiti teren da nas saceka kao ¹to je to i ovdje dolje radio. tamo gdje je oti¹ao prestace monotonija i dosada jer poznavajuci ga unece smjeh, zabavu, nered ....
Igore laka ti zemlja. R.I.P.

svetac

upoznao sam dzigija,upoznao coveka punoga pozitivne energije i zivota! laka mu zemlja!

davidoff

Tek sad vidim temu! Au neverovatno...ne mogu da verujem...

Igora nazalost nisam upoznao ali sam uzivao u njegovim temama na forumu...

Veliki gubitak!

Najiskrenije saucesce porodici! :(
We won't forget you Marco....


Gašpar

Mnogi su me pitali da li je moguæe u zaglavlju da bude slika. Tehnièki je moguæe, ali jednostavno prekomplikovano je. Najvi¹e ¹to sam mogao da napravim jeste ova slika, koju svako ko ¾eli da izrazi svoju tugu kroz forum, mo¾e slobodno da postavi u svoj potpis.


MIGE