Glavni meni

Barn find

Započeo aleks89rd, 09 Januar, 2013, 14:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aleks89rd

Jel moze malo pomoci oko pronalaska "Barn find" motora. Hteo bih da kupim motor u stanju kao ovi

http://www.ebay.de/itm/281047655385?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

http://www.ebay.de/itm/121048441232?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

http://www.ebay.de/itm/130830534715?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

http://www.ebay.de/itm/321051828110?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Ove sam nasao na e-bay-u, ali da li ima ovoga kod nas da mogu ja odmah doci do toga ili da li neko moze da dotera?  Nesto do 400-500 eura.
Hteo bih da sredim jedan, malo zabave i prakse radi. Bilo bi lepo neki BSA kao na primer M21 ili B31 ali su BSA prilicno skupi.

Jel imate neki ili znate nekoga ko ima u supi nesto ovako?

[cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

bokilic

i mi jurimo po supama nesto za nas..al nema,,iscistile se supe..majku im...
brmmmm

Hohštapler

#2
I ti si skroman... BSA...
Kod nas u ¹upama su samo apenjare i T12,14....
nismo mi te sreæe...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

aleks89rd

 :'( :'( :'(
tako sam i ocekivao da ce biti  :(
zato i kazem bilo bi lepo  [sutirakamen]

bokilic

i ja bi jednog horeksa za delove doduse,,makar lancobran neostecen i kutiju za alat,i far :) moze i bez agregata iz nekog ambara :)
moze i jedna jawa 350ohv,ili specijal 250...
neki zindap...nebunim se ni za onog sto mu skupa registracija od 750.moze i sam razvodnik..:P
nema gde nadjem nekog starinjaka borim se kolko god mogu da ga pazarim.svi misle da imaju nesto sto vredi....vredi..a ustvari ono sto vredi..
i tako to..skoro mi je covek za raskantanog nekompletnog horeksa trazio 1000e,,kaze vredi..neznam kolko..to mi kao ispod cene daje ,,a nema ni tockove..
to je problem kod nasih ljudi i ambara,mada..potrefi se po neki..ponekad :P
brmmmm

Andreja

Ako bi da se praksa¹, bolje kupi ne¹to popularno na na¹im prostorima, Tomos, Jawa, MZ pa kad ih savlada¹, preði na ne¹to reðe i skuplje.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D


Bishke

You should do one thing every day that scares you

ЯЭВОЛУТИОН

BMW R25 je odlicna prica...motor je lep, ima delova u nemackoj, nesto i ovde....do 1000 evra ga vredi platiti kompletnog...stanje nije bitno, bitna je kompletnost i originalnost delova...Ja trazim dva blatobrana od BMW r50 trokutas....700 evra traze za par.....replika...originali su 1000 evra
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aleks89rd

#9
tako nesto trazim, samo mi je pitanje sad koliko tu delova fali i koliki je problem naci iste [neampojma] a ova cena 600 eura jel to ok stanje u kakvom je, s obzirom da se dobije koliko vidim jos jedna ram menjac i jos delova??

add: kakva je sansa nesto od toga prodati kod nas pa deo novca vratiti za delove koji fale? hoce neko jos da sklapa r25 da da platimo ovo u odnosu ja 400 neko 200 pa da zme delove od drugog motora ;D

ЯЭВОЛУТИОН

pa delovi tako djuture vrede 30 do 40 evra.....skupi su tockovi, blatobrani, rezervoar, poligice kocnice i kvacila, prekidaaci, dinama, regler,.....ovo ostalo je dzabe..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aleks89rd

Pa koliko jos tu moze biti novcanog ulaganja?

ЯЭВОЛУТИОН

ako hoces da bude kako bog ljubi, bar 1000 evra, pa da ga polako doradjujes kroz godine.....ako hoces vrhunski i da niko ne moze da kenja onda bar 2000.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aleks89rd

to je ok, to mogu da dam, da ga pakujem pa kad bude gotov [cheers] zvao sam coveka nije se javio, zvacu ga sutra pa ako je jos aktuelno da dogovaramo  :)
da probam da spustim cenu ili je 600 ok?

edit: upravo sam pogledao oglas i prodat je. otisao za jedan dan :'( :'(

aleks89rd

sad se nastavlja potraga :( :(

Hohštapler

...ja sam se jako nalo¾io da napravim nekog caffe racer-a u ovom maniru...
less is more...
Jay Leno's Garage: Ryca Motorcycle CS-1 Cafe Racer Kit
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Havarisan

Citat: bokilic poslato 09 Januar, 2013, 16:34
i ja bi jednog horeksa za delove doduse,,makar lancobran neostecen i kutiju za alat,i far :) moze i bez agregata iz nekog ambara :)
moze i jedna jawa 350ohv,ili specijal 250...
neki zindap...nebunim se ni za onog sto mu skupa registracija od 750.moze i sam razvodnik..:P
nema gde nadjem nekog starinjaka borim se kolko god mogu da ga pazarim.svi misle da imaju nesto sto vredi....vredi..a ustvari ono sto vredi..
i tako to..skoro mi je covek za raskantanog nekompletnog horeksa trazio 1000e,,kaze vredi..neznam kolko..to mi kao ispod cene daje ,,a nema ni tockove..
to je problem kod nasih ljudi i ambara,mada..potrefi se po neki..ponekad :P
ima jedan decko u Zr koji proizvodi lancobrane za Horexa


bokilic

Citat: Havarisan poslato 09 Januar, 2013, 22:29
Citat: bokilic poslato 09 Januar, 2013, 16:34
i ja bi jednog horeksa za delove doduse,,makar lancobran neostecen i kutiju za alat,i far :) moze i bez agregata iz nekog ambara :)
moze i jedna jawa 350ohv,ili specijal 250...
neki zindap...nebunim se ni za onog sto mu skupa registracija od 750.moze i sam razvodnik..:P
nema gde nadjem nekog starinjaka borim se kolko god mogu da ga pazarim.svi misle da imaju nesto sto vredi....vredi..a ustvari ono sto vredi..
i tako to..skoro mi je covek za raskantanog nekompletnog horeksa trazio 1000e,,kaze vredi..neznam kolko..to mi kao ispod cene daje ,,a nema ni tockove..
to je problem kod nasih ljudi i ambara,mada..potrefi se po neki..ponekad :P
ima jedan decko u Zr koji proizvodi lancobrane za Horexa
posto mu,,ako su bas bas verni originalu a ne neka sklepetana kopija..treba mi 1 kom..
brmmmm