Glavni meni

Barn find

Započeo aleks89rd, 09 Januar, 2013, 14:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aleks89rd


Gašpar

S Band¾om mogu da se vozim, a ¹ta da radim sa Kymcom?  ;D

aleks89rd

da se vozis :P kao gospodin, ti si ipak biznismen, ozbiljan covek :D ili ga prodaj, bolje ces to uraditi od mene i jos ces da zaradis 300 eura ;D ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

u tom stanju Boldor ne vredi ni 300 evra............nekom za delove....ako hoces naci cu ti ja ram, blok i papire na BG za relativno sitne novce....ali nisi svestan koliko kosta taj motor u dobrom stanju u Nemackoj...za te pare bi mogao da ga uvezes i da bude bolji od tog na slici bar pet puta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Citat: aleks89rd poslato 01 Februar, 2013, 11:41
jes mnogo majku mu :(

a neka malo drugacija prica, honda cb900f, 700e stranac? sta tu sad treba, carina, porez, sta sve? ako spustim na 500e koliko onda to dodje da mi bude u garazi? [neampojma]
http://www.kupujemprodajem.com/Honda-CB-900F-4437622-oglas.htm
I da vozis cisternu sa gorivom iza sebe.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Pa mo¾e, al nema mi onaj "mr¹av" izgled...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa ni 750 four nema taj mrsavi izgled....stavis tanak rezervoar i ko da ti cilindri od cbx 1000 vire ispod njega :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Cafe racer mo¾da se napravi od bukvalno bilo kog motora... Pitanje je kreativnosti i pre svega, kinte.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Master Z-ed


Havarisan

2T nemaju neku cenu

Master Z-ed

slazem se, pre par godina su u Somboru prodata 2 kompletna pretisa sa dokumentacijm i 4-5 masina za tipa 500e.

ЯЭВОЛУТИОН

Zavisi sta ko zeli....recimo ...racunica pokazuje da restauracija motorcikla uvek prelazi njegovu trzisnu vrednost.....vise puta potvrdio na svom novcaniku, ali nekako strasno godi kad posle gomile krsa i gvozdja dobijes u radionici lepotana starog 50 i vise godina....zadovoljstvo se moze uporediti sa gradnjom kuce od temelja, sa gajenjem deteta koje raste na tvoje oci....
Svojevremeno sam naleto na momka koji je u garazi imao motorcikl koji mu je ostavio deda i motorcikl koji mu je ostavio otac...i on je jedan svoj motorcikl sredio i parkirao u garazu da ga ostavi svom sinu....to u Srbiji nisam video nikad, i verovatno necu za za zivota.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

Citat: Master Z-ed poslato 02 Februar, 2013, 11:43
slazem se, pre par godina su u Somboru prodata 2 kompletna pretisa sa dokumentacijm i 4-5 masina za tipa 500e.
pretis se prizvodio u Sarajevu pa zbog toga nema cenu, svabe su na dosta vecoj ceni.

ЯЭВОЛУТИОН

Pretis se kurac proizvodio u Sarajevu.....Kao sto se Golf pravio u TASu, Opel u IDA Kikindi, ili Citroen u Cimosu.....radili su samo neke komponente a dobijali cele motorcikle u kompenzacaiju pa kacili znacke....U Pretisu su se radili limeni otpresci rama, koji su posle slati u Nemacku na sastavljanje i nista vise....cena nije niza, samo nisu u top stanju...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aleks89rd

Taj dkw sam ja gledao na kupujem prodajem i pricao sa covekom. Trazi i ocekuje 500 bez papira a dici ce cenu ako nadje papire

Master Z-ed

#57
Kad odem jednom prilikom za So probacu da ti nadjem nesto, najveci problem je sto odem tamo na vikend i nemam vremena. Zato sam ti i rekao da das oglase po tim lokalnim oglasima, so info, niski, suboticki oglasi isl.
tih starina je bilo na sve strane sta tebe najvise zanima osim da ima legalne papire, koji model proizvodjac i do koliko novaca.

dkw se prodavao u Somboru za tipa 200-300e sa papirima u voznom stanju.
panonije su bile za 100-200e.
sad sve to bese pre samo par ili dva para godina.
imam broj od coveka koji je imao nekoliko cindapa ali restaurisanih, mislim da je trazio oko 1300e., mozda mozes njega da nazoves da vidis da li on ima neke kontakte, mogu da ti pustim broj na pp.

metarex


Ove sam nasao na e-bay-u, ali da li ima ovoga kod nas da mogu ja odmah doci do toga ili da li neko moze da dotera?  Nesto do 400-500 eura.
Hteo bih da sredim jedan, malo zabave i prakse radi. Bilo bi lepo neki BSA kao na primer M21 ili B31 ali su BSA prilicno skupi.

Jel imate neki ili znate nekoga ko ima u supi nesto ovako?

[cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
[/quote]
za te pare ne mozes da nadjes ozbiljan oldtimer, barem je to moje misljenje. pogotovo bsa neces naci. danas sam sa kolegom bio na moto pijaci i bajo je kupio federbet ram iz `53 za 600 svajcaraca. na kraju se ispostavilo da je to manx sto znaci da ce restauracija preci 20 soma ako hoces da ga dovedes u originalno stanje. drugi problem je sto je motor skoro pa nemoguce naci...

restauracije su skup sport :'(
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

aleks89rd

http://www.kupujemprodajem.com/BMW-R-25-2-4531872-oglas.htm?filter_id=5777587

[facepalm] [facepalm] [facepalm]
kakav debil, da li je moguce da ce da dobije ove pare....a pritom fali dosta stvari koje su verovatno problem za pronaci [glavazid]