Glavni meni

Glasanje i promena admina na forumu.

Započeo CBRR1, 23 Novembar, 2012, 14:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Shodno tome da vlada komunizam na ovom forumu,ja kao liberalan akademski gradjanin se osecam ugrozeno na ovom forumu,i molim da se pokrene glasanje da se svrgne ova diktatura na forumu,UPOZORAVAM da znate ako mi se nesto desi i da me nema na forumu da su za to odgovorni pojedini ljudi sa foruma,ko je uz mene..?








http://www.danas.rs/upload/images/news/2009/2/11/2302d_ocp_w380_h300.jpg

dzimika


CBRR1


Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 23 Novembar, 2012, 14:20
Shodno tome da vlada komunizam na ovom forumu,ja kao liberalan akademski gradjanin se osecam ugrozeno na ovom forumu

Darko Rundek "Ay carmela"
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

con3


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Che


Lazic


CBRR1


Major


Gašpar

Evo, ja æu svoju poziciju da prodam. Biæe mi ¾ao, ali neka.

Ovako, neka bude 2 godine, to je 730 dana, neka 30 dana otpadne na odmore, to je 700 dana. Radio sam du¾e od 8 sati dnevno, ali neka dnevnica bude 5 evra, ne mora vi¹e, dakle 5*700 je 3500 evra.

E sad da vidimo, domen je 10evra godi¹nje, znaèi 20 evra. Hosting je 300 evra godi¹nje, dakle 600 evra. èetvrtina od toga je 150 evra.

Dakle, ko izbroji 3650 evra dobiæe moju poziciju bez ikakvog problema. Èak æu se povuæi sa foruma zauvek.

Major


ЯЭВОЛУТИОН

Gasho , opet ti o parama...ja sam mislio da se ti bavis forumom iz altruistickih poriva.....sad si me razocarao ikao covek i kao komunista....ovo drugo pogotovu.
Pre nego sto krenemo ga glasmao za smenu admina, moramo da izbacimo listu zaintresovanih da preuzmu poslove istih...evo recimo, je bih prelozio Darka aka Wolwerine, posto njemu non stop nesto smeta, onda el Detergentea aka Perlx, posto je i onako dokon, Tarabica posto misli da sve zna i recimo Ljilju pei...posto moramo da kao demokratski forum ispunimo normu od 20% zena u rukovodecim strukturama.
I kao glavnog supervizora Lazica....posto mora neko da kvari igru.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

con3

Citat: Ga¹par poslato 23 Novembar, 2012, 15:09
Evo, ja æu svoju poziciju da prodam. Biæe mi ¾ao, ali neka.

Ovako, neka bude 2 godine, to je 730 dana, neka 30 dana otpadne na odmore, to je 700 dana. Radio sam du¾e od 8 sati dnevno, ali neka dnevnica bude 5 evra, ne mora vi¹e, dakle 5*700 je 3500 evra.

E sad da vidimo, domen je 10evra godi¹nje, znaèi 20 evra. Hosting je 300 evra godi¹nje, dakle 600 evra. èetvrtina od toga je 150 evra.

Dakle, ko izbroji 3650 evra dobiæe moju poziciju bez ikakvog problema. Èak æu se povuæi sa foruma zauvek.
Gaso pa  samo se kurve prodaju

CBRR1

Krenuli smo...Gospodine revolucijo nije lose,nije lose...

Gašpar

Citat: Major poslato 23 Novembar, 2012, 15:18
Ko je lud da bude na tvom mestu?
;D


Ne znam, ni ja ne bih voleo da sam na svom mestu  ;D


@Alja:

Ja sam napisao da mi je ¾ao, ali pod tim uslovima sjahaæu sa vlasti :D

@con3:

Èuj prodajem se? Ne prodajem sebe, ustupam poziciju zarad vi¹ih ciljeva  :P

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

Ja na isti nivo i stavljam Lazica i Milku Canic, zbog ljudskih i moralnih kvaliteta...i poznavanja materije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Ja bi uzo od Ga¹e al da mi plati  bar 800 e da mogu da kupim dobar motor  i da se takmièim u Prostata kupu u S. Mitrovici ....bez 800 ajvara nista, pa ti sad vidi. Em sam srbac pa sae poni¾avam a tek Ga¹a da budem , e to je previ¹e za sitne pare...  [veryangry]

ivanastark

Ja sam ove relativno nova, dajte neku kampanju za nas tek prido¹le :D

Ono, plakati, povlastice ako doðete na vlas', obeæanja...
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"