Glavni meni

Glasanje i promena admina na forumu.

Započeo CBRR1, 23 Novembar, 2012, 14:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

K_A_W_A

Citat: SSZGO poslato 23 Novembar, 2012, 19:24
valjda se zna kome ide kesh od saita...
A, ni ti nisi za dzabe u Dubaiju  ;D ;D ;D Svi se obogatili  ;D

Joker

Gospodin Joker je svoju imovinu stekao pre dodeljene funkcije i ima poreklo svega sto poseduje... Sluzbena lica zaduzena za proveru ispravnosti stecene imovine mogu u bilo kom trenutku da izvrse proveru.

Sva sredstva koja su usla na ime novca za pivo, rostilj, kurve, majice, priveske itd., nisu isla u moje ruke, tj. nisam imao nikakav kontakt u kontroli blagajne foruma i zato bih zamolio sve prisutne da mene ne mesaju u poslove za koje nisam odgovoran. S postovanjem.

SuperMod

Joker
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

 :o

Ne znam da li je jo¹ neko primetio da nema Zmije od 21 oktobra... Uz pomoæ prijatelja lociran na gastarbajtovanju u Poljskoj, meðutim ispostavilo se da se ne¹to smorio pa odustao(valjda neæe zauvek) od daljeg dru¾enja, ¹to mi je jako ¾ao i mislim da treba da organizujemo peticiju za povratak zmije...  [hello]

CBRR1

Citat: Ga¹par poslato 23 Novembar, 2012, 19:21
A lepo sam rekao UFFu da usaglase prièe  [glavazid] [glavazid] [glavazid] - Sent from Bahamas
Sent from Bahamas.. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj]

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

con3

Citat: CBRR1 poslato 23 Novembar, 2012, 19:14
Posto ovi admini imaju veliku materijalnu korist,automobile motore,onaj gospodin Joker na primer isto auto motor,prosli skup kod mise uzeli svima po somaipo dinara,a kupili 1.5 kg rostilja...pa Vi vidite...
Pa moraliste da napojite narandzasto cudoviste ono se hrani samo crvenim papirnastim novcima

Bori¹a

a ja se pitam odakle pare uff-u za trandzu, pa cb, pa f4i ;D hahaah
pa dobro, ko prvi devojci sam u nju upada ;D
doduse izgleda su ovde upala cetvorica, al opet okej

Kengur

Jbt ja ispadam Kostunica u pm....

Kad smo pokrenuli sajt, imao sam motor, imao sam nissana, imao sam seata ibizu ktm bajs... a sada?
Nemam motor, nemam seata, nemam bajs... auuuu

Slazem se za promenu vlasti, ako ostanem u vrhu, pridruzujem se otporu...

Gospodine Travolta borca greda, sta Vi mislite o tome?

Gašpar

Replika!

Gospodin Kengur je zaboravio da u svom imovinskom listu navede da je vlasnik agencije i suvlasnik SUR-a. Oba osnovana nakon 15. oktobra 2010. godine.

;D

Joker

I da je bio u Parizu! U Francuskoj!  :o :o DVA PUTA!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

U Parizu u Francuskoj u srcu Atine sam peglao bake da bih imao za goli zivot a vi tako.... ccccc


Pariz u Francuskoj....?aaaaaa budalastina, nikada nisam isao u Rumuniju kod Ljubljane.... aaaaa to je lazzzz

[attachment deleted by admin]

balcan girl

Citat: Joker poslato 23 Novembar, 2012, 19:34
Gospodin Joker je svoju imovinu stekao pre dodeljene funkcije i ima poreklo svega sto poseduje... Sluzbena lica zaduzena za proveru ispravnosti stecene imovine mogu u bilo kom trenutku da izvrse proveru.

Sva sredstva koja su usla na ime novca za pivo, rostilj, kurve, majice, priveske itd., nisu isla u moje ruke, tj. nisam imao nikakav kontakt u kontroli blagajne foruma i zato bih zamolio sve prisutne da mene ne mesaju u poslove za koje nisam odgovoran. S postovanjem.

SuperMod

Joker

a meni su rekli da je zabranjeno trosenje para na kurve???? pu pizda im materina oni jebali na nas racun :D pridruzujem se otporu :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Joker

Nista sto par "postenih devojaka" nece da smiri...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

ma ajde bezi joker od tih postenih kurve nikako da dodju na red :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Joker

Nisi me razumela... Cek da editujem predhodni post....
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

balcan girl

samo ako ce da daju za dz jos uvek nisam u vlasti da mogu da platim :D :P
a nemam bemve ni 4 motora :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


CBRR1

Citat: balcan girl poslato 23 Novembar, 2012, 20:24
Citat: Joker poslato 23 Novembar, 2012, 19:34
Gospodin Joker je svoju imovinu stekao pre dodeljene funkcije i ima poreklo svega sto poseduje... Sluzbena lica zaduzena za proveru ispravnosti stecene imovine mogu u bilo kom trenutku da izvrse proveru.

Sva sredstva koja su usla na ime novca za pivo, rostilj, kurve, majice, priveske itd., nisu isla u moje ruke, tj. nisam imao nikakav kontakt u kontroli blagajne foruma i zato bih zamolio sve prisutne da mene ne mesaju u poslove za koje nisam odgovoran. S postovanjem.

SuperMod

Joker

a meni su rekli da je zabranjeno trosenje para na kurve???? pu pizda im materina oni jebali na nas racun :D pridruzujem se otporu :D :P
Rec na k....Gospodine Jokeru molim vas da se banujete,rec Kuuuve je gora od "bilde"..unapred zahvalan..

Joker

Naravno da hocu gospodine CBRR1, cim budem nekog clana ovog foruma nazvao tako a da mi nije drugar i da nije receno u sali... Odmah cu da se samobanujem na 24h, pa onda ako se ponovi da dupliram... I tako dok ne dosadim sam sebi... Hvala na razumevanju.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...