Glavni meni

kawasaki kle, gpz

Započeo balcan girl, 23 Oktobar, 2012, 20:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

ovo mi je oglas za ortaka jbg isti agregat mislio je da mi treba al eto meni ne treba mozda treba nekom od vas  :P
za kawasaki kle-gpz 500 kompletna glava 100e
alnaser 20e
termostat 10e
blokovi 50e
za kawasaki er5 2002god ignjiter 60e
0648148079 Borko ili ti Cunk :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

aj malo sad da offujemo nije fora da se ovo ne proda :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Dobro bre...sve to ima i Lazic....i anlaser i bobine, i karamburatore, i blokove, i menjac i korpu, i klipove i cilindre i dve glave (doduse jesu kompletne ali nisu za upotrebu) i termostat......i dace sve za manje pare.....a ti kao imas nekog drugara pa valjas njegovu robu...a Lazic ti nije ortak.....kad ce cuje Una (i ona ima deo u delovima) ima da te dovedu u Beograd i drze ovde dva meseca ...sveeeee do nove godine....jel tako evil&upsidedown
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahahaah al lazic nece da prodaje svoju klementinu ovo da kupi taman da ima rezervne delove :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

lazic je to sve sto sam rekao kupio kad mu je umreo motor....boze momortija ko kod zlatne ribice....secas se klempavi je krepao pre par meseci pa smo ga reanimirali, a ostalo je pregrst delova od organ donora.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

a daaaaa al nema veze trebace mu nesto sigurno opet :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Ruza-Bandit

Nemoj da je dovodite za Beograd. Pomrosmo ovde od banèenja i privoðenja. Evo ja æu nuditi Laziæeve delove... samo je ne dovodite  [zvizdi]

balcan girl

ali ovo nisu lazicevi delovi :P mozda ja ipak da navratim da vidim sta to lazic prodaje :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Doði cico, soba je spremna, èekamo te...:-* A i puna je zgrada piletine, pravi inkubator...[rofl]

@Alja:
:-* :-*

balcan girl

cek malo da budem kuci pa cu da se vratim :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Da onda po¾urim da rasprodam onaj moj kr¹...:D

balcan girl

ma opustenooo lazicuu ne moras da zuris :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Moram, moram, propao bih skroz da mi nije devojke...[facepalm] [facepalm] :D

balcan girl

kad bi ti znao koliko meni tek fali tvoja devojkaaaaa  :'( :'( :'( :'( :'(
uhhhhhhhh strasnooo   :-* :-* :-* :-* :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Obeæavam, po'vataæu je i za tebe...:P

balcan girl

ostavi nesto i za meneee  :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Ja bi, ali Una ka¾e da ne da ni¹ta...:P

balcan girl

nema sanse da je to una reklaaa to si ti upravo sad izmislioooo :P a da oglas aktuelan :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

The One

rekla sam  :-*
ko da mene pa ima, pa da ne¹to ostane?  [ludak]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

balcan girl

pa ti mene vise ne volis??? :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!