Glavni meni

kawasaki kle, gpz

Započeo balcan girl, 23 Oktobar, 2012, 20:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

aman lazicu ko je tebi sta rekao obicno se tvoja koza i koske razlete a klementini nije nista a nemoj da podevas revoluciju da se svadjamo javnoooo mislim ipak smo nesto fini ovih par dana :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 31 Oktobar, 2012, 16:55
hahahahahhaha pasuju al ja moj ne kvarim :P on padne al je od gvojze pa se ne razlete plastike na sve strane :P
A sta ako ga Lazic dodirne kad sledeci put odes na neki skup motorom....da li ces se kuci vratiti....ima Lazic radilicu i jednu klipnjacu da valja...nece valjda sve da crkne odjednom :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ne ne ne nemoj da je neko prisao mom motoru udavicu ga momentalno!!!!! :P ali za lazica je to malo sigurno ce i to da osvane u nekoj temi kako NE raditi nesto :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

mislis ....kako se ne vraca kuci posle "dodira smrti"-kwaransvaki geri
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

nneeeeeeeeeeeeee imacu nocne more kako lazic prilazi mom motoru  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
revolution mislim da si ovim zasluzio debele  [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
budem li te videla kod ljilje i mise  [bejzbolka] [bejzbolka] [unistenje] [pop]
;D 8)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 31 Oktobar, 2012, 21:50
nneeeeeeeeeeeeee imacu nocne more kako lazic prilazi mom motoru  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
revolution mislim da si ovim zasluzio debele  [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]
budem li te videla kod ljilje i mise  [bejzbolka] [bejzbolka] [unistenje] [pop]
;D 8)
a kako ces kuci.........busom....ili ostajes.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahaha dolazim sa bratom :D vracam se sa bratom :D suvozac :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

neee vec fucking genius :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Mislis da je njegova honda Lazic proof......da
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ne radi lazic na hondi samo na kawasakiju :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

sad cu da ga napujdam na Hondasaki...nece ni da izvali da nije kwak.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


balcan girl

celavi nemoj da pujdas tu elementarnu katastrofu na bratov motor :D brat je jos uvek pod stresom zbog motora od letos  :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


balcan girl

pa zamisli honda se pokvarila letos a vec godinu dana on mene ubedjuje kako je moj vulcan sranje a honda se nikad ne kvari :D honda nije bila u voznom stanju vise od mesec dana :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam Lazicu cuo da te honde imaju mnogo jake klackalice i bregaste...inace im je glava jaca strana.....pipni ti tu glavu od Honde....kazu da je lekovita....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

mislim celavi da cu ja tebi da pipnem tu glavu al nogom :P :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF