Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Ako pitate nase zene uglavnom jedemo i pijemo ko zivotinje ;D


The One

#61
Citat: cbrr1 poslato 06 Septembar, 2012, 14:11
ili neki rostilj,sex pivo rostilj,sex rostilj pivo..uu odoh da jedem...
prijatno! sad æu i ja
elem umesto ro¹tilja mo¾e neki gula¹, dunja... hi hi  ;)
a tek yugo! legendarni citat iz Umri mu¹ki 3 kad pita kako neko mo¾e da ima sex u yugu, "mlad i lud" lako doka¾e¹ da je sve moguæe  :-[
uèesnici oko 18 god 177 55 189 71 sportisti  ;)

@Major i zec je ¾ivotinja  [rofl]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

despic

Ja sam vise za pivo..nego..gde nam je uff?
klasican divljak

UFF

ja to nikad nisam radio  [nono]
vi ne postujete devojke i tretirate ih kao kurve kad ih jebete u kolima sram vas bilo!  [prebicute]

Major


balcan girl

hmmm da jedete i pijete ko zivotinje one velikeeeee to je definitivno al jebete isto ko sto kaze poison ZEC :P i on je zivotinja :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

cest izuzecima :D al oni su retki u pizduuuu materinuuuu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 06 Septembar, 2012, 16:34
cest izuzecima :D al oni su retki u pizduuuu materinuuuu :D
meni devojke kad tepaju tepaju mi sa....a gde si ti moj RETKI...nisam znao sta to znaci do sada..hvala ti balkan.... :-*

The One

Citat: UFF poslato 06 Septembar, 2012, 15:01
ja to nikad nisam radio  [nono]
vi ne postujete devojke i tretirate ih kao kurve kad ih jebete u kolima sram vas bilo!  [prebicute]
[rofl] [rofl] [rofl]
ne odreðuje lokacija kurvu nego plaæanje - u braènom krevetu neki mora da ke¹iraju da bi dobili  [facepalm]
@topick u d¾ipu ima previ¹e mesta pa se èovek zanese i ona traje... do svitanja hi hi
@balcan ti si moja ¾drebica :-*  ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

MIGE

odakle da pocnem???vise ni ne secam pocetka mog ,nazovi,jebackog staza u kolima...imadoh u tri godine,tri peglice...nandzarasta,zelena,crvena...  [zvizdi]
zelena mi je nekako bila talija,u njoj sam omlatio najbolju drugaricu tadasnje moje devojke..zima bese napolju,ja se ponudih da je povezem jer nam je bila u gostima...krenuo do konjarnika preko hajducke cesme  [zvizdi]...glavna fora mi je bila da ih odvezem na neko mirno mesto gde navodno mozemo popricati o svemu  [rofl]
pustim ja njoj pricu da  sam bio kod neke vidovite i da mi rece da mi je sudjena devojka plave kose,cije ime pocinje na M (maja se zvala)  :D mislim se ja u sebi,ko bi poverovao u ovu glupost sem tebe  :D ..posle samo par minuta,nezno mi je ljubila vrh sesira (tuki  :D) i lizala moja nabrekla jajca...pade glupaca na glupu foru  [facepalm]
kad si mrsav,lepo mozes da peglas u pegli pozadi.vec sad,sa ovom tezinom,bilo bi rvanja a i neko bi se garant zaglavio...jednu sam jebao i na adi u olistalom zbunju u sred zime,nisam tad imao auto a ona skobalj od dva metra,bukvalno,hoce da se seta...gde takvu kangrbu u grad da izvedem pa da me neko prepozna...ada je bila pravi izbor i negde ,otprilike na polovini,meni se malisan uznemiri...gledam ja nju i mislim se dal cu uspeti da sobalim skota  [glavazid]..ma reko,sta bude bice...nadjosmo neki zbun,ona skida ogromne bele i velike gace ko padobran (ni tad nisu bile moderne)  [facepalm],natrti svoj zbun bas fino rascvetao(kod nje u gacama je jos uvek valjda bilo prolece)  [povracanje]
ja pustih malog na ispasu i zavrsi posao za min...mislim da nije nista u onoj rupetini ni osetila al ja sam bio  [vatromet] u tim godinam nisam ni birao,daj sta das..ima jos toga da se ovde napise,samo ne znam da li bi sve stalo na server,bojim se da ne prepunim  :D

Plazma Keks

cekaj mige, ti si odradio jednu u kolima, drugu na adi, a trecu ne spominjes? ;D sta ce ti u celoj toj prici ostale dve peglice? ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Trandza.....mislim moj adut je bio kombi...Ford Tranzit, furgon, bez stakala...jos se vozi tu po vidikovackoj pijaci...zuti.....sa dusekom i konstrukcijom fiksiranoj na bok.....rentao sam kombi dosta dugo ortacima....a onda sam sa dvadeset godina pazario gajbu na Miljakovcu....potkrovlje....sredio ga ko jebarnik.....i to se lepo rentalo, ali ne kao kombi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: Plazma Keks poslato 06 Septembar, 2012, 18:13
cekaj mige, ti si odradio jednu u kolima, drugu na adi, a trecu ne spominjes? ;D sta ce ti u celoj toj prici ostale dve peglice? ;D
polako bre,to je uvod...prisecam se svega sto je vezano za taj period...i ne kenjaj vise nego citaj i  :drka:

CBRR1

Citat: MIGE poslato 06 Septembar, 2012, 18:02
odakle da pocnem???vise ni ne secam pocetka mog ,nazovi,jebackog staza u kolima...imadoh u tri godine,tri peglice...nandzarasta,zelena,crvena...  [zvizdi]
zelena mi je nekako bila talija,u njoj sam omlatio najbolju drugaricu tadasnje moje devojke..zima bese napolju,ja se ponudih da je povezem jer nam je bila u gostima...krenuo do konjarnika preko hajducke cesme  [zvizdi]...glavna fora mi je bila da ih odvezem na neko mirno mesto gde navodno mozemo popricati o svemu  [rofl]
pustim ja njoj pricu da  sam bio kod neke vidovite i da mi rece da mi je sudjena devojka plave kose,cije ime pocinje na M (maja se zvala)  :D mislim se ja u sebi,ko bi poverovao u ovu glupost sem tebe  :D ..posle samo par minuta,nezno mi je ljubila vrh sesira (tuki  :D) i lizala moja nabrekla jajca...pade glupaca na glupu foru  [facepalm]
kad si mrsav,lepo mozes da peglas u pegli pozadi.vec sad,sa ovom tezinom,bilo bi rvanja a i neko bi se garant zaglavio...jednu sam jebao i na adi u olistalom zbunju u sred zime,nisam tad imao auto a ona skobalj od dva metra,bukvalno,hoce da se seta...gde takvu kangrbu u grad da izvedem pa da me neko prepozna...ada je bila pravi izbor i negde ,otprilike na polovini,meni se malisan uznemiri...gledam ja nju i mislim se dal cu uspeti da sobalim skota  [glavazid]..ma reko,sta bude bice...nadjosmo neki zbun,ona skida ogromne bele i velike gace ko padobran (ni tad nisu bile moderne)  [facepalm],natrti svoj zbun bas fino rascvetao(kod nje u gacama je jos uvek valjda bilo prolece)  [povracanje]
ja pustih malog na ispasu i zavrsi posao za min...mislim da nije nista u onoj rupetini ni osetila al ja sam bio  [vatromet] u tim godinam nisam ni birao,daj sta das..ima jos toga da se ovde napise,samo ne znam da li bi sve stalo na server,bojim se da ne prepunim  :D
ja se jos jebeno smejem...tri puta citam ovo ahahaahhahahahahhh  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [kralj]

Uncle Bob

Citat: UFF poslato 06 Septembar, 2012, 15:01
ja to nikad nisam radio  [nono]
vi ne postujete devojke i tretirate ih kao kurve kad ih jebete u kolima sram vas bilo!  [prebicute]
Lepo izvede¹ iz kola pa prostre¹ po haubi. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MIGE

zelena boja pegle je bila najgora...ona vojnicka..ostajale fleke kad pljune ikru kroz prozor..a sto su bile glupe,nijedna nije znala da pljune ko covek,uvek su mi ostavljale fleke po vratima...ujutru pre kafe,cika mige,ko budala,sa koficom i sundjerom u rukama ispraca komsije koje ga bledo gledaju...ja im pricao da je dobro za zeludac ako gutaju al one jok..glupe bile neke,majke im ga spotaknem  [ljutko]

MIGE

Citat: cbrr1 poslato 06 Septembar, 2012, 18:16
Citat: MIGE poslato 06 Septembar, 2012, 18:02
odakle da pocnem???vise ni ne secam pocetka mog ,nazovi,jebackog staza u kolima...imadoh u tri godine,tri peglice...nandzarasta,zelena,crvena...  [zvizdi]
zelena mi je nekako bila talija,u njoj sam omlatio najbolju drugaricu tadasnje moje devojke..zima bese napolju,ja se ponudih da je povezem jer nam je bila u gostima...krenuo do konjarnika preko hajducke cesme  [zvizdi]...glavna fora mi je bila da ih odvezem na neko mirno mesto gde navodno mozemo popricati o svemu  [rofl]
pustim ja njoj pricu da  sam bio kod neke vidovite i da mi rece da mi je sudjena devojka plave kose,cije ime pocinje na M (maja se zvala)  :D mislim se ja u sebi,ko bi poverovao u ovu glupost sem tebe  :D ..posle samo par minuta,nezno mi je ljubila vrh sesira (tuki  :D) i lizala moja nabrekla jajca...pade glupaca na glupu foru  [facepalm]
kad si mrsav,lepo mozes da peglas u pegli pozadi.vec sad,sa ovom tezinom,bilo bi rvanja a i neko bi se garant zaglavio...jednu sam jebao i na adi u olistalom zbunju u sred zime,nisam tad imao auto a ona skobalj od dva metra,bukvalno,hoce da se seta...gde takvu kangrbu u grad da izvedem pa da me neko prepozna...ada je bila pravi izbor i negde ,otprilike na polovini,meni se malisan uznemiri...gledam ja nju i mislim se dal cu uspeti da sobalim skota  [glavazid]..ma reko,sta bude bice...nadjosmo neki zbun,ona skida ogromne bele i velike gace ko padobran (ni tad nisu bile moderne)  [facepalm],natrti svoj zbun bas fino rascvetao(kod nje u gacama je jos uvek valjda bilo prolece)  [povracanje]
ja pustih malog na ispasu i zavrsi posao za min...mislim da nije nista u onoj rupetini ni osetila al ja sam bio  [vatromet] u tim godinam nisam ni birao,daj sta das..ima jos toga da se ovde napise,samo ne znam da li bi sve stalo na server,bojim se da ne prepunim  :D
ja se jos jebeno smejem...tri puta citam ovo ahahaahhahahahahhh  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [kralj]
ma bre to je delic,cek da se jos prisetim  :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

ima tu dozivljaja jos....bmw -a petarde,golfa 2(bordo,plavi,sivi,teget,teget) calibre,hyundai coupe,seicento ....

castor

It's the ride that matters, not the bike…