Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

Sto se vise znojis...teze svrsavas
klasican divljak

balcan girl

golf dvojka zadnje sediste jbg ja krakata bilo mi lakse da zalepim noge na soferku...pa posle na rukohvate iznad vrata..sutra istim kolima ja i decko i njegov cale na posao ..ja ladno osacujem svoja stopala na soferki hocu da umrem od blama..ovaj nagazi po gasu a cale se uhvati rukom za rukohvat i ovaj mu ostane u ruci, okrece se ka decku i kaze jebo te sve si sjebao ova kola..ovaj pogleda u retrovizor u mene pozadi ja ne znam gde da se sakrijem :P bordaaaa u faci :D jbg klinci po 18 godina hahahhahaahahahah
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1

Citat: balcan girl poslato 06 Septembar, 2012, 00:06
golf dvojka zadnje sediste jbg ja krakata bilo mi lakse da zalepim noge na soferku...pa posle na rukohvate iznad vrata..sutra istim kolima ja i decko i njegov cale na posao ..ja ladno osacujem svoja stopala na soferki hocu da umrem od blama..ovaj nagazi po gasu a cale se uhvati rukom za rukohvat i ovaj mu ostane u ruci, okrece se ka decku i kaze jebo te sve si sjebao ova kola..ovaj pogleda u retrovizor u mene pozadi ja ne znam gde da se sakrijem :P bordaaaa u faci :D jbg klinci po 18 godina hahahhahaahahahah
[kralj] [kralj] [kralj] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 06 Septembar, 2012, 00:06
golf dvojka zadnje sediste jbg ja krakata bilo mi lakse da zalepim noge na soferku...pa posle na rukohvate iznad vrata..sutra istim kolima ja i decko i njegov cale na posao ..ja ladno osacujem svoja stopala na soferki hocu da umrem od blama..ovaj nagazi po gasu a cale se uhvati rukom za rukohvat i ovaj mu ostane u ruci, okrece se ka decku i kaze jebo te sve si sjebao ova kola..ovaj pogleda u retrovizor u mene pozadi ja ne znam gde da se sakrijem :P bordaaaa u faci :D jbg klinci po 18 godina hahahhahaahahahah
ti si cudo.

Major

Caletova lada riva 1300 :) Sex je bio katastrofa, jer nisam znao gde svoje noge krakate da stavim, a i njene su mi vise bile u faci nego na ramenima.. Trebalo je prakse ali nakon nekog vremena skapiras gde i sta i posle par puta shvatis koliko si savitljiv kad zatreba ;D

Bori¹a

nadam se da cu i ja skoro pisati ovde ;D

CBRR1


despic

ma joooook...samo nije karo u kolima :P
klasican divljak

Bori¹a


despic

klasican divljak

CBRR1

Citat: despic poslato 06 Septembar, 2012, 13:24
jel su ti porasle dlake?
ih sad ga uveliko silji...samo se folira da ima 15 god...

Major


CBRR1

Citat: MajorSoul poslato 06 Septembar, 2012, 13:39
Najbolje godine ;D

e bre sa 15 god jedva sam cekao da pojebem nesto..i slusao matorce kako pricaju da beze kad ih zene zovu zbog sexa..a ja u sebi ma ja bi otrcao,a sad sve sto sam stariji...nesto i ne trcim za zenom da mi da...dobro malo lazem,ne silazim sa nje...ali nije isti onaj trip kao sa 15godina

The One

#53
Citat: Kengur poslato 05 Septembar, 2012, 22:49
A najjaci sex je bio u fici :D Jbt, tu je svega bilo osim sexa :D
mmmmm sweet memories...
jo¹ mu se obarala sedi¹ta!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

stefgi

Moja cuvena Ascona....tu je bilo svega i svacega....nekako vozacevo sediste je prednjacilo....malo odmaknes,malo zavalis,zamolis doticnu da se namesti i cepaj. Naravno,zabranjeno je bilo strogo prskanje po kolima. Zbog toga u toj Asconi sam i doziveo prvi put da ne brinem o visku :) i to je bilo na Petrovaradinu sa novosadjankom jednom koja kako kaze nesto a ja PAF  [yahoo] [yahoo]
Najlepsi dozivljaj je naravno tokom voznje a najcesce autoputem 80 kmh i milina.

Bilo je seksa i u rent-a-car oktaviji i tu nije vazilo pravilo protiv prskanja,........hahaha sad vi iznajmite rent-a-car negde hahahaha

p.s. crna octavia 2.0tdi dsg....cisto da vam pomognem

Major

Citat: cbrr1 poslato 06 Septembar, 2012, 13:43
Citat: MajorSoul poslato 06 Septembar, 2012, 13:39
Najbolje godine ;D

e bre sa 15 god jedva sam cekao da pojebem nesto..i slusao matorce kako pricaju da beze kad ih zene zovu zbog sexa..a ja u sebi ma ja bi otrcao,a sad sve sto sam stariji...nesto i ne trcim za zenom da mi da...dobro malo lazem,ne silazim sa nje...ali nije isti onaj trip kao sa 15godina

nije naravno.. tad si mogao da izdrzis citavih 30 sek, a sada cak 2 minuta jer mu treba 1.5 da se digne.. cek cek pa onda i nema neke razlike osim sto si s 15 bio popaljen 24/7, a sad bi verovatno vagao sex ili pivo... sex ili pivo ;D

CBRR1

Citat: MajorSoul poslato 06 Septembar, 2012, 14:07
Citat: cbrr1 poslato 06 Septembar, 2012, 13:43
Citat: MajorSoul poslato 06 Septembar, 2012, 13:39
Najbolje godine ;D

e bre sa 15 god jedva sam cekao da pojebem nesto..i slusao matorce kako pricaju da beze kad ih zene zovu zbog sexa..a ja u sebi ma ja bi otrcao,a sad sve sto sam stariji...nesto i ne trcim za zenom da mi da...dobro malo lazem,ne silazim sa nje...ali nije isti onaj trip kao sa 15godina

nije naravno.. tad si mogao da izdrzis citavih 30 sek, a sada cak 2 minuta jer mu treba 1.5 da se digne.. cek cek pa onda i nema neke razlike osim sto si s 15 bio popaljen 24/7, a sad bi verovatno vagao sex ili pivo... sex ili pivo ;D
ili neki rostilj,sex pivo rostilj,sex rostilj pivo..uu odoh da jedem...

Major


Plazma Keks

ali bez preterivanja sa krofnama da ne sjebes stomak ;D

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 06 Septembar, 2012, 14:14
ali bez preterivanja sa krofnama da ne sjebes stomak ;D
e moj bambi..ja znam da si ti jnavikao na supicu pa jelo sa salaticom pa krofne i mlekce i u krevetic..ali mi o tome ne pricamo mi pricamo o tome ILI ODOH DA JEBEM KO ZIVOTINJA ILI DA JEDEM KO ZIVOTINJA ILI DA SE NAPIJEM KAO ZIVOTINJA...e sad sta od ta tri volis ti sa svojih 11 god...? ;D ;D ;D