Glavni meni

Jeste tema o autu ali...

Započeo CBRR1, 05 Septembar, 2012, 19:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

Bambiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..???????????????????

Plazma Keks

pa, nisam mogao da otvorim vrata, a onda je on jednim potezom uspeo, kako, ne znam, to je despic...  put je bio zabavan, preticanje, sa desne strane, pa se malo krevelji ribama koje su u drugim kolima. dere se u prodigy...

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 05 Septembar, 2012, 20:42
pa, nisam mogao da otvorim vrata, a onda je on jednim potezom uspeo, kako, ne znam, to je despic...  put je bio zabavan, preticanje, sa desne strane, pa se malo krevelji ribama koje su u drugim kolima. dere se u prodigy...
uuh dobro je ..posto sam citao Despiceve postove da je svrsio brzo i tome slicno...jos kaze da pitamo tebe..pa rekoh da vidim.? :P

Plazma Keks

sad ti pitaj njega kako je bilo kad smo isli mojim kolima sa skadarlije na banjicu dok je on bio naravno pijan

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 05 Septembar, 2012, 20:52
sad ti pitaj njega kako je bilo kad smo isli mojim kolima sa skadarlije na banjicu dok je on bio naravno pijan
odgovorio mi ali preko pp..nije kao za sve sa ovog foruma..ali kaze da si ga odusevio i da si bio nezan i da mu je trebalo tada 9 sec da svrsi...PLAZMA  [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

Plazma Keks

nije hteo da ti isprica kako se lepo ispruzio preko tovarnog prostora? ja nisam bio nezan

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 05 Septembar, 2012, 21:02
nije hteo da ti isprica kako se lepo ispruzio preko tovarnog prostora? ja nisam bio nezan
dobro jeste mi rekao da je legao a ti na njega..al rekao mi je ne ovako javno da pricam...samo pp...ssssss..!

Milomir27

cim je u temi  [gej] nije daleko ni ljakse iz borce

nano

meni se cini da duze vreme pokusava da prizna...

Milomir27

a malo je stidan ipak zivi na selu pa ga sramota,treba razumeti coveka mislim ljakse

Kengur

Nissan almera, marnuo caletu... Marnuo bih mu kombi, ali nije bilo grejanja pozadi u tovarnom prostoru....A bilo poprilicno hladno...


UFF


Gašpar

Golf trojka karavan. Mesta kolko voles. Jos oboje niski, nema gde glavom da opalis  ;D

Taraba

Jeeeeste ti si prskao u kolima [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

klasican divljak

Kengur

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2012, 21:48
[facepalm]

pa jel si ti cuo za?

http://static.limundoslike.com/originalslika-10175451.jpg

jel si ti cuo za sneg i minus 15?
Jos ovo malo bede da se ne digne zbog zime, sta posle da radim...


A najjaci sex je bio u fici :D Jbt, tu je svega bilo osim sexa :D

UFF

minus 15 kazes?

ova sto sdam uzeo moze opusteno do -10 bez fizickih aktivnosti tako da nema sanse da vam bude hladno u njoj za vreme sexa na -15

nano

Kengure moras da se potrudis, vise trenja, vise trenja i ne zadrzavaj dah... Bice toplije ;D

Kengur

Pali bre... Za vreme sexa na meni moze samo da bude ona. Zajebi cebe, ni frotir ne volim.... Samo se oznojim bzv..

Jos da jurim cebe boli me bas qrac....