Glavni meni

Mercedes

Započeo pit, 29 Avgust, 2012, 15:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Mercedes SLS AMG

         Najbolji i najkvalitenije auto na svetu.Imao u zivotu oko 50-60 automobila i srecu i privilegiju da medju njima bude i nekoliko Mercedesa.Sa svim markama sam imao problema i kvarova osim sa Mercedesima.I danasm imam jednog za ukras CLK 230 koji vata prasinu u garazi ali sam resio da ga ne prodam ....povremeno ga upalim i provozim krug .

Zeljkamp

Pite, sta ti imas od automobila?
TwinZ Auto & Moto

pit

    Prolistaj malo form pa ces videti.


Zeljkamp

Mrsko mi da listam, aj daj informaciju iz prve ruke. ;)
TwinZ Auto & Moto

pit



     Aj drugi put mrzi me sad.


Major

Ako kupis mecku os ugradis akrapa?

pit

Citat: MajorSoul poslato 29 Avgust, 2012, 17:48
Ako kupis mecku os ugradis akrapa?

Ima da ugradim JANAKITUNATAKOTE...ima da ti se svidja a i dobro ces da se cujes.

Major

Jedva cekam al prvo akrapa da stavis.

pit



Ja samo jednom dok ti stavim posle imas sam da trcim i trazis ...nemo se sekiras uopste...bnices glasniji od akrapa garant.

Major


pit



E zajebi me bre nisam ja neki pesko da mi se nabacujes i ne truj mi temu ...otvori svoju o pusenjima pa se tamo izivljavaj.

Plazma Keks

hahahaahhaahahahaha
samo sam cekao kad ce pit da otvori temu o meèkaricama ;D

CBRR1

ja mislim da je yugo najbolji..

UFF

 [rofl]
sad ce cbr da te pita koliko kila krompira i kupusa staje u mecku amg :D

evo ja cu da se potrudim da ne trujem temu
mogu samo da kazem da mi se (konacno) svidja nova c klasa, ali ipak mnogo radije vozim neku drugu marku

K_A_W_A

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2012, 19:25
mogu samo da kazem da mi se (konacno) svidja nova c klasa
Samo sam cekao kada ces konacno stisnuti petlju i javno da nam otvoris dusu ;D Za ovo  [cheers]

UFF

pa lepa je jbg
i spolja i unutra

popravila se drasticno cim su ukinuli one buljave farove i redizajnirali resetku za rostilj

http://1.bp.blogspot.com/-qYyIVONM2C0/TeANY5SzFUI/AAAAAAAABTw/Ap8Bom1qmDE/s1600/jpeg-3b.jpg

K_A_W_A

Ma meni to sve isto: bmw, mercedes, audi. Stvar ukusa, a razlika u sitnicama. Nepotrebno je uopste i polemisati. Neko voli crnke, neko plavuse, a neko i garavuse ;D  [cheers]

UFF

pa pre nije bilo isto, ni priblizno, ali kako izlaze noviji modeli vremenom su razlike sve manje