Glavni meni

Mercedes

Započeo pit, 29 Avgust, 2012, 15:56

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

A ko je ono br¾i? TDM ili KTM? [rofl][rofl][rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

CBRR1

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:19
Citat: cbrr1 poslato 30 Avgust, 2012, 00:16
Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:14

    Pa zar ti ja licim na kretena da se slikam pored kola....aj pored motora ovo je moto forum ali brate da se slikam pored auta ....mislim strasno...ko se jos osim tebe i par njih da ih ne imenujem jos slika pored auta.
pa sto si onda na motoforumu otvorio temu o autu..?e jesi tenkre..


   Ako sam je i otvorio ne znaci da cu da slikam pored kola....mislim kolko covek treba da je iskompleksiran da bi se slikao pored auta....pa da je nov pa i nekako ali slikati se pored 10 godina stare krsine i jos se ponositi time i pokazivati dugmice [doh] ...pa ima ovo pa ono....to ne moze svako. [rofl] [rofl]
   
ja se nisam slikao,gasa nije,uf nije,ne moras ni ti al baci sliku neku od auta jbte sto si ogranicen ko tarasa tako,da ti nisi mozda neki pandur,oni su obicno ovako zadrti...

Zeljkamp

Ja i dalje ne znam koja kola ima Pit...
TwinZ Auto & Moto

pit

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:22
Ja i dalje ne znam koja kola ima Pit...


       Pa pisaolo je na forumu par puta pa premotaj ....

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

CBRR1

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:23
Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:22
Ja i dalje ne znam koja kola ima Pit...


       Pa pisaolo je na forumu par puta pa premotaj ....
smaras otvorio si temu,a sad glumis neku enigmu...ako treba da prelistavamo onda admini lock za ovu temu...ne vidim svrhu ovog smaranja..

pit

Citat: cbrr1 poslato 30 Avgust, 2012, 00:26
Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:23
Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:22
Ja i dalje ne znam koja kola ima Pit...


       Pa pisaolo je na forumu par puta pa premotaj ....
smaras otvorio si temu,a sad glumis neku enigmu...ako treba da prelistavamo onda admini lock za ovu temu...ne vidim svrhu ovog smaranja..

    Pa vi hejtujete....ja sam otvorio tenu o Mercedesu a ne koja kola ja vozim....vozim sta mi se vozi i ne slikam se ko neki cigan pored kola.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto


pit

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:31
Pa pokazi to sto vozis...


             Pa nisam ih slikao ...aj kad ih slikam okacicu da vidis ok? Ili treba da silazim sad u 12 h da slikam da bi ti video.

CBRR1

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:38
Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:31
Pa pokazi to sto vozis...


             Pa nisam ih slikao ...aj kad ih slikam okacicu da vidis ok? Ili treba da silazim sad u 12 h da slikam da bi ti video.
koji si ti vo,nije da ti ne verujemo nego jbte otvorio si temu i daj da midimo jebeni auto,e moj ljakse iz NIS...

pit

Citat: cbrr1 poslato 30 Avgust, 2012, 00:40
Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:38
Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:31
Pa pokazi to sto vozis...


             Pa nisam ih slikao ...aj kad ih slikam okacicu da vidis ok? Ili treba da silazim sad u 12 h da slikam da bi ti video.
koji si ti vo,nije da ti ne verujemo nego jbte otvorio si temu i daj da midimo jebeni auto,e moj ljakse iz NIS...


     E nedam bre iz inata ko vas jebe,,,sad ste me naljutili.

Zeljkamp

Nemoj da silazis, slikaj ga sutra ako nije problem?! ;)
TwinZ Auto & Moto

pit

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:42
Nemoj da silazis, slikaj ga sutra ako nije problem?! ;)


   Fala bogu jedan pametan komentar....aj ako stignem videcu....ne obecavam nista 100% .A ako ga slikam dolazis li u Nis da se trkamo po 1000 evra.

Zeljkamp

Samo ga slikaj. Ja dolazim u Nis, nista se ne brini. ;)
TwinZ Auto & Moto

pit



          Ma to mi je prvo da uradim cim se probudim i da ga okacim...nema da spavamdok to ne uradim.

pit



     E a el moze jos neka tvoja fotka sa bembarom cisto da vidim stil fotografisanja ...da ne ispadnem glup u drustvu.

Kengur

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Koji je lozac ovaj Pit ja ne verujem....  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

bokilic

to dok se komsija probudi :P
mora da su mecke mnogo dobre cim stalno sede po garazama.. nesmeju da se voze :P
brmmmm

Plazma Keks

Citat: Kengur poslato 29 Avgust, 2012, 23:06
Oldtajmer, koji god da je ako je u org stanju vredi pare.
nije bas tako. ako je auto bio neka specijalna serija, sa malo vecim motorom i tako to, bio bi skuplji. ne moze bas svaki da dostigne cenu, a to diktira koliko se tih automobila napravilo dok su se proizvodili.