Glavni meni

Mercedes

Započeo pit, 29 Avgust, 2012, 15:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya


pit


CBRR1

gaspar otvorio temu i stavio svj auto,tako isto i uff,tako i ja,pite cekamo,ali sa tobom pored auta...pite?

pit



    Ih sad si me provalio...ja u stvari i nemam kola ...sve sam izmislio da bih bio interesantan.

Uncle Bob

Citat: pit poslato 29 Avgust, 2012, 23:55


    Ih sad si me provalio...ja u stvari i nemam kola ...sve sam izmislio da bih bio interesantan.
[ludak] [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

CBRR1

Citat: pit poslato 29 Avgust, 2012, 23:55


    Ih sad si me provalio...ja u stvari i nemam kola ...sve sam izmislio da bih bio interesantan.
e jesi budala,ma jok to,nego da vidimo masinu jbte..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

CBRR1


bokilic

ja kad god vidim mecku odma se setim gastarbajtera sa sela ..dodju posle 20godina iz dijaspore i doteraju mercedes..
i naravno asocira na slameni sesir,zlatni zub :P
brmmmm

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

pit

Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:05
Stidi se....

       Cega se pametan stidi time se budala ponosi....evo na primer ti si se slikao sav srecan sa svojom baglamom misleci da si seo u spejs satl ...mene licno bi bilo blam da sednem i vozim takav auto ali najozbiljnije.Naravno ne bi imao nista protiv 2006 godista ali ovo brate sto ti vozis i Uff pa mislim bolji je i Punto od toga ,,,bar je nov i nema da mu mislis.

Zeljkamp

Citat: bokilic poslato 30 Avgust, 2012, 00:07
ja kad god vidim mecku odma se setim gastarbajtera sa sela ..dodju posle 20godina iz dijaspore i doteraju mercedes..
i naravno asocira na slameni sesir,zlatni zub :P


Jel 'vako?!

Prljavi Inspektor Blaza i Kljunovi - Sunce tudjeg neba
TwinZ Auto & Moto

Zeljkamp

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:09
Citat: Zeljkamp poslato 30 Avgust, 2012, 00:05
Stidi se....

        Cega se pametan stidi time se budala ponosi....evo na primer ti si se slikao sav srecan sa svojom baglamom misleci da si seo u spejs satl ...mene licno bi bilo blam da sednem i vozim takav auto ali najozbiljnije.Naravno ne bi imao nista protiv 2006 godista ali ovo brate sto ti vozis i Uff pa mislim bolji je i Punto od toga ,,,bar je nov i nema da mu mislis.
Zasto se ljutis, treba samo da pokazes sta vozis i nista vise... ;)
TwinZ Auto & Moto

CBRR1


pit


    Pa zar ti ja licim na kretena da se slikam pored kola....aj pored motora ovo je moto forum ali brate da se slikam pored auta ....mislim strasno...ko se jos osim tebe i par njih da ih ne imenujem jos slika pored auta.

CBRR1

Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:14

    Pa zar ti ja licim na kretena da se slikam pored kola....aj pored motora ovo je moto forum ali brate da se slikam pored auta ....mislim strasno...ko se jos osim tebe i par njih da ih ne imenujem jos slika pored auta.
pa sto si onda na motoforumu otvorio temu o autu..?e jesi tenkre..

castor

It's the ride that matters, not the bike…

pit

Citat: cbrr1 poslato 30 Avgust, 2012, 00:16
Citat: pit poslato 30 Avgust, 2012, 00:14

    Pa zar ti ja licim na kretena da se slikam pored kola....aj pored motora ovo je moto forum ali brate da se slikam pored auta ....mislim strasno...ko se jos osim tebe i par njih da ih ne imenujem jos slika pored auta.
pa sto si onda na motoforumu otvorio temu o autu..?e jesi tenkre..


   Ako sam je i otvorio ne znaci da cu da slikam pored kola....mislim kolko covek treba da je iskompleksiran da bi se slikao pored auta....pa da je nov pa i nekako ali slikati se pored 10 godina stare krsine i jos se ponositi time i pokazivati dugmice [doh] ...pa ima ovo pa ono....to ne moze svako. [rofl] [rofl]
   

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto