Glavni meni

Red Bull Srbija kumovao unistenju jedine motocross staze u BG

Započeo MXHC, 28 Avgust, 2012, 15:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

koma

Citat: farbach poslato 31 Avgust, 2012, 00:37
Od Beograda do staze u Sasincima ima 70 km, cim prestanu vrucine doradicemo skokove. Nasa je i dzaba je. Steta sto je Gravel tako zavrsio, a znajuci pregovaraca, dugo je i trajao.
Evo samo jedan primer:
Stazu u Jasku je poslednji renovirao Deki iz Dobanovaca i ekipa oko njega. Dovukli su masine, kupili naftu i za par dana sredili stazu. Niko nikakve pare nije trazio, a nije ni nudio. Bilo je kesa viska i racunali su bolje tu nego u kafanu. Malo posle toga, sin Dekijevog druga, cije su masine i koji je glkavni finansijer, ode na Gravel i Gile mu trazi kintu ako hoce da se vozi, jer je on ulozio u tu stazu. Verovatno i jeste, samo jebem ti princip.

O tom epricam. Deki je uvek pomagao enduro i sve sto je bilo vezano za motore. Koje je pare ulozio? Pa toma je napravio celu stazu. Ko koristi taj Gravel SVAKI dan i ko ga razjebava? Pa red je da nekad i da neki dinar majka mu staza. Ako se ne koristi staza propada. Nikada mi niko nije trazio dinar ni u Pancevu, ni u Globarima kod Krusevca, ni na Jasku... Zato sam i rekao da treba da dodje taj isti Toma koji je prodao stan zarad ideje cross i quad staze i da svima naplacuje po toj logici, on ima veca prava od 'pregovaraca' .
A da se nadovezem da je red bull MNOGO pomogao sve ekstremne sportove i pravce u Srbiji, da je JEDINI imao sluha za takve sportove... Znate i sami sta znaci izvuci neki dinar iz neke firme od kada je pocelo oporezivanje donacija... zato treba gledati sa postovanjem na svaki dinar koji je neko ulozio u bilo koji sport, neka je bmx, roleri, basket, sta god...

BANE BROTHERHOOD

#81
SJEBO ME OVAJ UFF SKROZ NA SKROZ   [rofl] ...JBGA NISU SVI KOMPIJUTERSKI  FREAK OVI KOJI SE RAZUMEJU...STA DA RADIM,,,,CCCC,,,CC,C ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: koma poslato 31 Avgust, 2012, 00:49
Citat: farbach poslato 31 Avgust, 2012, 00:37
Od Beograda do staze u Sasincima ima 70 km, cim prestanu vrucine doradicemo skokove. Nasa je i dzaba je. Steta sto je Gravel tako zavrsio, a znajuci pregovaraca, dugo je i trajao.
Evo samo jedan primer:
Stazu u Jasku je poslednji renovirao Deki iz Dobanovaca i ekipa oko njega. Dovukli su masine, kupili naftu i za par dana sredili stazu. Niko nikakve pare nije trazio, a nije ni nudio. Bilo je kesa viska i racunali su bolje tu nego u kafanu. Malo posle toga, sin Dekijevog druga, cije su masine i koji je glkavni finansijer, ode na Gravel i Gile mu trazi kintu ako hoce da se vozi, jer je on ulozio u tu stazu. Verovatno i jeste, samo jebem ti princip.

O tom epricam. Deki je uvek pomagao enduro i sve sto je bilo vezano za motore. Koje je pare ulozio? Pa toma je napravio celu stazu. Ko koristi taj Gravel SVAKI dan i ko ga razjebava? Pa red je da nekad i da neki dinar majka mu staza. Ako se ne koristi staza propada. Nikada mi niko nije trazio dinar ni u Pancevu, ni u Globarima kod Krusevca, ni na Jasku... Zato sam i rekao da treba da dodje taj isti Toma koji je prodao stan zarad ideje cross i quad staze i da svima naplacuje po toj logici, on ima veca prava od 'pregovaraca' .
A da se nadovezem da je red bull MNOGO pomogao sve ekstremne sportove i pravce u Srbiji, da je JEDINI imao sluha za takve sportove... Znate i sami sta znaci izvuci neki dinar iz neke firme od kada je pocelo oporezivanje donacija... zato treba gledati sa postovanjem na svaki dinar koji je neko ulozio u bilo koji sport, neka je bmx, roleri, basket, sta god...
eeeee koma ajde lepo mi da se cujemo  pa da probamo da sve ovo sto se tice voznje i  mx i endura dignemo na jedan veci nivo    [stop]  [neampojma]  ...ako si za....   [neampojma]   od 15 septembra sam na odmoru pa da se cujemo   [callme]... i ne nijednog trenutka niko` OD NAS  nije osporio tvoju voznuju   [nono] ...vec  VASHE ne javljanje na trci i tebe i gorana menjaca...   ;) prosli smo na 10 santimetara jedni od drugih   ;)  ...  pa majku mu staru znam da je goran  MENJAC redovno kad su trke u pitanju pogubljen skroz   [rofl] ...ali za tebe takve stvari nisam cuo od toshe   [neampojma]   ...pozzzzz bane ...i naravno kako ja uvek svima kazem...LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!064 4 430 430 BANE BROTHERHOOD.    [cheers]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

koma

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 31 Avgust, 2012, 01:06
eeeee koma ajde lepo mi da se cujemo  pa da probamo da sve ovo sto se tice voznje i  mx i endura dignemo na jedan veci nivo  [neampojma]  ...ako si za....    ;)od 15 septembra sam na odmoru pa da se cujemo  [callme] ... i ne nijednog trenutka niko nije osporio tvoju voznuju  [nono] ...vec ne javljanje na trci i tebe i gorana menjaca...  [neampojma]   prosli smo na 10 santimetara jedni od drugih   ;) ...pa majku mu staru znam da je goran  MENJAC redovno kad su trke u pitanju pogubljen skroz  [rofl] ...ali za tebe takve stvari nisam cuo od toshe  [neampojma]  ...pozzzzz bane ...i naravno kako ja uvek svima kazem...LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!064 4 430 430 BANE BROTHERHOOD. [cheers]  
IZVINI ako je tako, ali mi smo se sreli jedno vece, ja stvarno nisam nikoga od vas do tog trenutka video u zivotu, bilo vas je dosta i nekom sam iz grupe rekao "cao momci"..  Da li je bilo tako?
Sto se tice voznje kad god hocete, mi smo uvek za.

UFF

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 31 Avgust, 2012, 01:06
eeeee koma ajde lepo mi da se cujemo  pa da probamo da sve ovo sto se tice voznje i  mx i endura dignemo na jedan veci nivo  [neampojma]  ...ako si za....    ;)od 15 septembra sam na odmoru pa da se cujemo  [callme] ... i ne nijednog trenutka niko nije osporio tvoju voznuju  [nono] ...vec ne javljanje na trci i tebe i gorana menjaca...  [neampojma]   prosli smo na 10 santimetara jedni od drugih   ;) ...pa majku mu staru znam da je goran  MENJAC redovno kad su trke u pitanju pogubljen skroz  [rofl] ...ali za tebe takve stvari nisam cuo od toshe  [neampojma]  ...pozzzzz bane ...i naravno kako ja uvek svima kazem...LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!064 4 430 430 BANE BROTHERHOOD. [cheers] 

http://static.ddmcdn.com/gif/deja-vu-5.jpg

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 31 Avgust, 2012, 01:07
Citat: koma poslato 31 Avgust, 2012, 00:49
Citat: farbach poslato 31 Avgust, 2012, 00:37
Od Beograda do staze u Sasincima ima 70 km, cim prestanu vrucine doradicemo skokove. Nasa je i dzaba je. Steta sto je Gravel tako zavrsio, a znajuci pregovaraca, dugo je i trajao.
Evo samo jedan primer:
Stazu u Jasku je poslednji renovirao Deki iz Dobanovaca i ekipa oko njega. Dovukli su masine, kupili naftu i za par dana sredili stazu. Niko nikakve pare nije trazio, a nije ni nudio. Bilo je kesa viska i racunali su bolje tu nego u kafanu. Malo posle toga, sin Dekijevog druga, cije su masine i koji je glkavni finansijer, ode na Gravel i Gile mu trazi kintu ako hoce da se vozi, jer je on ulozio u tu stazu. Verovatno i jeste, samo jebem ti princip.

O tom epricam. Deki je uvek pomagao enduro i sve sto je bilo vezano za motore. Koje je pare ulozio? Pa toma je napravio celu stazu. Ko koristi taj Gravel SVAKI dan i ko ga razjebava? Pa red je da nekad i da neki dinar majka mu staza. Ako se ne koristi staza propada. Nikada mi niko nije trazio dinar ni u Pancevu, ni u Globarima kod Krusevca, ni na Jasku... Zato sam i rekao da treba da dodje taj isti Toma koji je prodao stan zarad ideje cross i quad staze i da svima naplacuje po toj logici, on ima veca prava od 'pregovaraca' .
A da se nadovezem da je red bull MNOGO pomogao sve ekstremne sportove i pravce u Srbiji, da je JEDINI imao sluha za takve sportove... Znate i sami sta znaci izvuci neki dinar iz neke firme od kada je pocelo oporezivanje donacija... zato treba gledati sa postovanjem na svaki dinar koji je neko ulozio u bilo koji sport, neka je bmx, roleri, basket, sta god...
eeeee koma ajde lepo mi da se cujemo  pa da probamo da sve ovo sto se tice voznje i  mx i endura dignemo na jedan veci nivo    [stop]  [neampojma]  ...ako si za....   [neampojma]   od 15 septembra sam na odmoru pa da se cujemo   [callme]... i ne nijednog trenutka niko` OD NAS  nije osporio tvoju voznuju   [nono] ...vec  VASHE ne javljanje na trci i tebe i gorana menjaca...   ;) prosli smo na 10 santimetara jedni od drugih   ;)  ...  pa majku mu staru znam da je goran  MENJAC redovno kad su trke u pitanju pogubljen skroz   [rofl] ...ali za tebe takve stvari nisam cuo od toshe   [neampojma]   ...pozzzzz bane ...i naravno kako ja uvek svima kazem...LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!064 4 430 430 BANE BROTHERHOOD.    [cheers]


BANE BROTHERHOOD

Citat: koma poslato 31 Avgust, 2012, 01:09
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 31 Avgust, 2012, 01:06
eeeee koma ajde lepo mi da se cujemo  pa da probamo da sve ovo sto se tice voznje i  mx i endura dignemo na jedan veci nivo  [neampojma]  ...ako si za....    ;)od 15 septembra sam na odmoru pa da se cujemo  [callme] ... i ne nijednog trenutka niko nije osporio tvoju voznuju  [nono] ...vec ne javljanje na trci i tebe i gorana menjaca...  [neampojma]   prosli smo na 10 santimetara jedni od drugih   ;) ...pa majku mu staru znam da je goran  MENJAC redovno kad su trke u pitanju pogubljen skroz  [rofl] ...ali za tebe takve stvari nisam cuo od toshe  [neampojma]  ...pozzzzz bane ...i naravno kako ja uvek svima kazem...LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE!!!064 4 430 430 BANE BROTHERHOOD. [cheers]  
IZVINI ako je tako, ali mi smo se sreli jedno vece, ja stvarno nisam nikoga od vas do tog trenutka video u zivotu, bilo vas je dosta i nekom sam iz grupe rekao "cao momci"..  Da li je bilo tako?
Sto se tice voznje kad god hocete, mi smo uvek za.
MENI SI REKAO  CAO... JA SAM ONAJ NAJKRUPNIJI ... I TO MI JE BILO ONAKO BASH DRAGO...JER GDE GOD DA SE  ODE PREKO  SRBI SU CUDO...REKOH NE MOGU DA VERUJEM DA  JE I NA ERZBERGU ISTO  DA SE NIKO NIKOME NE JAVLJA  A  ZA MENE SLOBODNO  PITAJ TOSHU I PITAJ KO MU JE SREDJIVAO   ONU 106 RELLY ZA TRKE  I KOGA JE ZVAO  10 SATI PRED TAKMICENJE I REKAO BRATEEEEE NE ZNAM DA STA DA RADIM IZVADILI SMO MOTOR I NE ZNAMO DA GA VRATIMO A RELI KRECE ZA 10 SATI...  RECI MU SAMO DA GA JE POZDRAVIO BANE FERODA I NJEGOV MALADJI BRAT BANE. CUJEMO SE KAD KONACNO ODEM NA ODMOR A I JURIM NOVI MOTOR DA KUPIM JER SAM TRENUTNO BEZ  MASHINE PRODAO SAM EXC A POSLE ERZBERGA JBGA TAKO DA SAM SADA U POTRAZI ZA NOVIM    450 EXC ILI 530   VIDECEMO STA NALETI ...POZZZZ  
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

monsterbnt

Ja i ovaj gore kormandzija sto se samo dernja ocemo da pokusamo nesto...... Koma, Patak, pozvani ste da nam se pridruzite za vikend na nekoj kafi, 4 glave svakako razmisljaju bolje od 2 usijane.
Smrt SVIMA!!!!

koma


[/quote]
Citat: monsterbnt poslato 31 Avgust, 2012, 01:21
Ja i ovaj gore kormandzija sto se samo dernja ocemo da pokusamo nesto...... Koma, Patak, pozvani ste da nam se pridruzite za vikend na nekoj kafi, 4 glave svakako razmisljaju bolje od 2 usijane.
Ma samo opusteno, ja sam trenutno u nekom haosu, cim malo isplivam javljam se. a nadam se da se vidimo i negde na voznji :-)
Ajde da ne tupimo vise u ovoj teme. Ja se odjavljujem. Cujemo se.  Poz

djolefer

uuuuuuuuu,,, opasna temaaaa.... ocu i ja da me naucite da vozim do jaja :D mooolim vas :D :D :D
:D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

BANE BROTHERHOOD

Citat: djolefer poslato 31 Avgust, 2012, 02:04
uuuuuuuuu,,, opasna temaaaa.... ocu i ja da me naucite da vozim do jaja :D mooolim vas :D :D :D
ALI BRATE MI NI NEZNAMO DA VOZIMO...   [neampojma]  MI SE SAMO PRAVIMO DA ZNAMO STA RADIMO [rofl] [rofl] [rofl]

A JA I NEMAM MOTOOOORR  :'(  ....A JAKO BI VOLEO DA IMAM  :'(  ...PA BI SVE ONAKO....BRAAAAAP BRAAAAP BRAAAAAAAP ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zmiya


patak

Hoæe li neko  da mi objasni ko je taj Abdula koji me posramio, da vidim kako se taèno zove i koji je bio u plasmanu na Erzbergu, jer ne mogu da naðem nekoga sa Srpskim imenom ispred mene. Video sam samo da su neki momci iz Srbije oko 1000. mesta . Voleo bih da upoznam èoveka  i napravimo neku zajednièku vo¾nju (uvek volim da se vozim sa nekim boljim vozaèima i ne¹to novo nauèim).

MONSTERBNT ti si napisao taj post, molim te da mi pojasni¹.

patak

A poziv za zajednièku vo¾nju sledeæeg vikenda imaju svi , kao i na hard enduro trku u Rumuniji 13-15 septembra.

monsterbnt

Stevan Obradovic. Posramio je mnoge time sto je izaso na stazu sa slabasnom 4t/250ccm yamahom bez 5. brzine, sa sjebanim kvacilom, na stazi koju nije video pre toga, zavrsio na 938 mestu sa vremenom 15:02.896 svega 10 i po sekundi slabije nego B. Ristic sa vremenom 14:51.199
Posramio time sto se od vas, kao ozbiljnih trkaca ocekivalo mnogo mnogo vise.
Smrt SVIMA!!!!

rtaku

Ako je on bolji od njih onda oni stvarno nemaju pojma.

patak

Da smo oèekivali vi¹e od nas , u pravu si. Ali ti si napisao:
" Pa jesu bili posramljeni jer ih odra tamo neki lik na smesnom malom motoricu u slaytanic majcici......."
Ako me odro znaèi da je bio ispred mene, a ispostavi se da je 300 mesta iza. Sramota me je onih 700 takmièara ispred , a ne onih 1000 iza mene.
Bo¾a je imao peh i slomio se na trci pa odatle njegovo slabije vreme.
A ja sam ranije napisao i ponoviæu:
" Stvarno je bila velika sramota za mene ¹to prolog na Erzbergu nisam zavr¹io u prvih 500 i kvalifikovao se za glavnu trku. Olako sam shvatio kvalifikacije, bio siguran da æu proæi dalje, nisam ni jednom oti¹ao da vozim po stazi i upoznam je (za ¹ta je bila moguænost), na prologu u toku vo¾nje video pogre¹an putokaz koji oznaèave smer glavne trke, te krenuo po njemu i proma¹io put, pa morao da se vraæam, i na kraju zavr¹io kao 697."

monsterbnt

Da procitao sam da si to napisao i respect za to. Al ko sto rekoh. Od vas se ocekivalo mnogo vise i pre trke nisam uopste sumnjao da cu i vas slikati u Hare scramble, i prilicno sam se razocarao sto nisam. Moja licna ocena je doneta prema iskustvu vozaca. Nemoj da se ljutis, nego mi sledece godine kad se vidimo tamo natrljaj nos rezultatom. ;)
Smrt SVIMA!!!!

mkt


koma

Citat: monsterbnt poslato 31 Avgust, 2012, 13:00
Da procitao sam da si to napisao i respect za to. Al ko sto rekoh. Od vas se ocekivalo mnogo vise i pre trke nisam uopste sumnjao da cu i vas slikati u Hare scramble, i prilicno sam se razocarao sto nisam. Moja licna ocena je doneta prema iskustvu vozaca. Nemoj da se ljutis, nego mi sledece godine kad se vidimo tamo natrljaj nos rezultatom. ;)
e majko moja, pa ljudi to je bre trka, pa nismo posli na Rajac pa da merimo razlike u minutima jer se vozimo ceo dan, pa u jednoj  sekundi budu po 20 mesta, to su pravci gde svi drze otvoren gas a jos  sada poredis rezultat sa nekim ko se polomio na stazi, pa koja je to logika majke ti? Pa to je kao da ja sada kazem da sam odvalio David Knight na Erzbergu jer nije zavrsio covek prolog, razbio se i sjebao ruku. On je najbolji na svetu ali sam pokidaoooo, covek nema pojma, mnogo sam vise ocekivao od njega.

Ajde majke ti da zavrsimo sa ovom agonijom prepucavanja jer tu nema smisla, prepucavam se sa nekim ljudima koji nisu NIKADA u zivotu stali na neku stopericu. Uvek sam podrzavao i cestitao svakome ko se prijavio na bilo koji dogadjaj, da je skupio muda da ode ako nista drugo ali ne mogu da slusam kenjace po forumima koji sve znaju iz casopisa i sve su videli na youtubu. Daj ne palite vatru i ne pravite losu atmosferu jer nema razloga za to.