Glavni meni

Red Bull Srbija kumovao unistenju jedine motocross staze u BG

Započeo MXHC, 28 Avgust, 2012, 15:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Sta ono bese od korova raste ko ludo i tesko se unistava?
Smrt SVIMA!!!!

mkt


zemunboy

Citat: monsterbnt poslato 29 Avgust, 2012, 14:09
Od monstera ce da dobijes 6 limenki i 3 majce.........provereno i potvrdjeno u praksi........

Zato sto vas je "sponzorisao" samoproklamovani distributer za Srbiju, a ne Monster...

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

mkt


Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks


monsterbnt

Mislim da ce da se svrati za vikend da se malo proba bavljenje poljoprivredom.....kaze moja baka da se kupine ne mogu tek tako unistiti....il jos bolje.......nek svako ponese neki svoj korov.....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

sta ti je bre, sta se opterecujes, ta staza se sada vozila i nikad vise! samo lepo sredite neki bager i nabacajte zemlju tamo odakle su pozajmili

mkt


monsterbnt

Kad ga gile iznapusavao. Ma korovcinu svuda da ni vlasnik ne moze da ocisti....
Smrt SVIMA!!!!

Kengur

Glupo je da sjebete zemlju... Vlasnik odlucio tako, jbg njegova stvar... Samo druga lokacija i dosta zemlje...

BANE BROTHERHOOD

KOJA DRUGA LOKACIJA JBGAAAAA [neampojma] DAJTE NAM NEKU NJIVU    :D PA CEMO LAKO DA SE SNADJEMO ZA ZEMLJU I BAGER !! JBGAAA KENGURE BRATE MOJ NEMAMO DRUGU LOKACIJU... [facepalm]  [facepalm]  [sutirakamen]
Citat: Kengur poslato 30 Avgust, 2012, 02:07
Glupo je da sjebete zemlju... Vlasnik odlucio tako, jbg njegova stvar... Samo druga lokacija i dosta zemlje...
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

EVO STA MI NAPISA DANAS  NASH SAMPION U STUNTU   RADISLAV MIHAJLOV ... JOSH SAMO DA NASDJEMO NEKOGA KO DOBRO ZNA ENGLESKI PA DA NAPISEMO NESTO  RED BULL U   ALI  PREKO.... ;D
DAO MI COVEK IDEJU,,,,
KLAZE OVAKO
    Radislav Mihajlov

        Brate ako hoces evo ti jedan savet, nadji nekoga ko dobro zna engleski i napisite jedan mail red bull fabrici, recite kako su sjebali stazu i kako stvari stoje. Da vidite sta ce oni na to da kazu smile

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Kengur

Moracu da obidjem moje njive, da prvom vidim gde su i dal bi neka pila vodu za tu zajebanciju...  Nego jebeno sad, treba drva da se spremaju pa ce da me uposle bzv...

UFF

pa sta se bunite kad to nije ni bilo vase jbg
i sta je tu red bull kriv?

kengure zabe da im ti das njivu kad je daleko
mogu onda i kod farbacha na stazu da idu

Kengur

Sta im bre daleko? Da su svi iz Zemuna, to im je 15 min voznje... 20km autoputem... Ako je to daleko onda ne znam.... Najbolje u knez mihajlovoj da se napravi....

Gvozden

Nadalina profesorica bre daj nek napishe bookvar.....

monsterbnt

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2012, 02:39
pa sta se bunite kad to nije ni bilo vase jbg
i sta je tu red bull kriv?

Odrzavali stazu vozaci. Inace bi bila gomila korovcine i nista vise. Red bull je kriv sto je gomili napaljenih balavaca dao bager u ruke, i oni su unistili stazu jer ih je boleo kurac. Umesto da to poprave i RB je boleo kurac...... Kad se pokrenulo pitanje sto je covek povredjen zbog njihovog sranja, RB je okrenuo pricu kako je inace opasno da motoristi voze jer mogu nekog da zgaze!!! Gazda dobio pare, Gile malo ostrije pricao sa njim i gotovo.......
RB bi mogao da sredi sve al ko sto vec pomenu...... BOLI IH KURAC BAS!!!
Smrt SVIMA!!!!