Glavni meni

delovi za cbr 1000rr

Započeo maroko, 27 Avgust, 2012, 20:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

maroko

drzaci tocka
dekla leva
drzac fara i far
rucica za gas
prednja maske, bocne maske i korito
vizir

gojko

sta su drzaci tocka?
koje godiste je 1000rr?

maroko

2007 godiste je.. mislio sam na ove crne dzace ili kako se vec zovu..

CBRR1


maroko

jel imate vi nesto od delove ili samo ove smajlije? ;)

nano

dobro je dok su smajliji... macke su zahebane...

maroko

ma dajte nesto od delova  :)

nano

nesto se secam, nisam siguran, revolution je prodavao neke stapove od CBR 1000rr tako da pitaj njega, inace taj crni deo se zove cizma...

ЯЭВОЛУТИОН

i dalje revolution ima viljusku kompletnu sa kandzama trouglovima i blatobranom.....stoji vec prasina napadala na nju.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

maroko

ovo je vec bolje :) koliko bi kostale te kandze, trougao i blatobran?

ЯЭВОЛУТИОН

350 evra komplet viljuska sa blatobranom (original ali krpljen i ofarban u crno i to dobro) kandze sa dobrim plocicama i trouglovi (doduse trouglovi su sa trkackog motora , pa nemaju kacenje za elektricni amortizer volana.....inace je ceo komad stigao iz amerike, zbog prednje felne i diskova za tada  2005 novog cbr1000rra.....tocak i diskovi su nam trebali a viljuska ne....tako da stoji iskuplja prasinu u garazi....trebala je da ide na neki projekat ali......viljuska nije ispravljana , nije otvarana, ali stoji pet godina, i trebalo bi je servisirati......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

maroko

a da li bi mozda prodao samo te kandze?

ЯЭВОЛУТИОН

bi 350 evra samo kandze, ostalo dobijes gratis :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

maroko

mnogo je to para za nesto sto skuplja prasinu vec 5 godina ;)

ЯЭВОЛУТИОН

pa i pre pet godina je cena bila ista....samo stapove gole bez icega da kupis , nove, su 300 evra.....kako hoces, ali povoljnije neces naci.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

maroko

meni su stapovi dobri.. treba mi samo te dve kandze.. kad bih naletelo na neke krive viljuske a da su kandze dobre bilo bi super :)

gojko

Citat: maroko poslato 29 Avgust, 2012, 21:48
meni su stapovi dobri.. treba mi samo te dve kandze.. kad bih naletelo na neke krive viljuske a da su kandze dobre bilo bi super :)
[doh] [ludak] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: gojko poslato 30 Avgust, 2012, 09:13
Citat: maroko poslato 29 Avgust, 2012, 21:48
meni su stapovi dobri.. treba mi samo te dve kandze.. kad bih naletelo na neke krive viljuske a da su kandze dobre bilo bi super :)
[doh] [ludak] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [rofl]
i da bude za dvadesetak evra.....da.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

kandze su ti ustvari kociona klesta, a ne ti crni delovi (drzaci tocka). imam ja od 600rr-a ne znam da li odgovaraju.

nano

Ja sam samo stapove bez iceg od (r6r) platio 350e, za te pare ti coveka daje pola motora a tebi puno...


Kljesta imas posebno ovde na forumu, suzuki neki bese... Al kad bi naucio SEARCH da koristis mozda bi i nasao...