Glavni meni

delovi za cbr 1000rr

Započeo maroko, 27 Avgust, 2012, 20:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

Oæe mlad motor da vozi,a da delove plaæa 20 evra..

nano


maroko

Citat: nano poslato 30 Avgust, 2012, 16:03
Ja sam samo stapove bez iceg od (r6r) platio 350e, za te pare ti coveka daje pola motora a tebi puno...


Kljesta imas posebno ovde na forumu, suzuki neki bese... Al kad bi naucio SEARCH da koristis mozda bi i nasao...
zasto bih kupovao viljuske kad su mi dobre? lepo kazem ako neko ima te crne delove (drzace) pa da kupim samo njih a ne da kupim pola motora pa da mi viljuske stoje nekih pet godina i skupljaju prasinu.. ako vec nemate nesto od delova da ponudite nema potrebe da komentarisete bilo sta..

Gašpar

Citat: maroko poslato 30 Avgust, 2012, 20:51
nema potrebe da komentarisete bilo sta..

[rofl]

Kakav danak neiskustvu ;D

maroko

ma bitno da ste vi iskusni

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: maroko poslato 30 Avgust, 2012, 21:29
ma bitno da ste vi iskusni
Auuuuu, Gaspare sta ti reko
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Pa kad si iskusan,ti onda kupi crne delove..Trebo si u naslovu da stavi¹ da kupuje¹ crne delove i onda ti se ne bi javljali neiskusni..

maroko

kupicu ih.. i sta mi mozes :p

Brrka

Cekaj bre, sta je sa tvojim kad ti trebaju samo oni?

maroko

pukli su.. donji deo gde idu ona dva srafa za zatezanje osovine je pukao i neki drzaci blatobrana su pukli..

Havarisan

jel pase od 600rr? daj neke mere.

maroko

koje godiste 600rr? koje mere? da izmerim osovinu tocka ili sta tacno?

Havarisan

izmeri osovinu tocka i precnik stapa.

maroko

sutra cu da izmerim i javljam koje su dimenzije...

zmiya

A kako se lome ti crni delovi,objasni nama neiskusnima..Kako se polomi taj deo gde prolazi osovina a da se ne iskrivi ¹tap..

nano

zato sto stap nije crn...

Major


maroko

vrlo rado bih objasnio ali kao sto kazes.. neiskusni ste i sumnjam da bi ste to shvatili.. evo dimenzija: 43mm je precnik stapa a precnik osovine je 25mm.

ЯЭВОЛУТИОН

Ja mislim da bi ti malko da se jebes a da ti ne udje.....motor si sigurno platio dosta jeftinije nego da je ceo, a opet ti je mnogo da kupis celu viljusku nego ces da menjas donje nosace.....a mozes kasnije svoje cevi da prodas mnogo lakse, ako su ravne, nego sto ces naci  "crne delove".
Mene ne zuljau ni pare ni delovi. Ko je samnom trgovao zna kako funkcionisem, niti spustam cenu kad prodajem niti je spustam kad kupujem....stoji leba ne trazi.
A uostalom imas na ebay de te crne delove

http://www.ebay.de/itm/CBR-1000-RR-CBR1000-SC59-Gabel-Gabelfus-Satz-/260873785732?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item3cbd4a1184

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

maroko

ne mislis dobro ;) ti si meni rekao svoju cenu za komplet tih viljuski.. hvala sto si mi ponudio i ako resim da ih kupim ja cu se javiti.. ne razumem zasto se svi bzvz ubacuju i podjebavaju bzvz kad od njih nista nisam trazio... lepo sam napisao koji mi delovi trebaju i ako neko ima nesto mozemo da se dogovorimo.. koliko sam ja platio motor i da li je meni mnogo da kupim celu viljusku ili samo ''crne delove'' to je moj problem. cenim svaku pomoc a ne da me podjebavaju ovde kao da sam ne znam sta uradio...