Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Igram veæ nekih meseèak dana.

Vrhunska igrica, sve ¹to su zasrali u èetvorci (koja je po meni 600x lo¹ija od San Andreasa zbog ogranièene slobode kretanja, nedostatka ruralnih predela, patetiènim poku¹ajem srpskog jezika) su ispeglali, mapa je ogromna, mislio sam da je u San Andreasu velika ali zajebao sam se. Detalji koji nikome od igraèa ne bi pali na pamet, bukvalno u ovoj igrici imam sve ¹to mi je falilo u SA. Mo¾e i vo¾nja/pe¹aèenje iz prvog lica, kupovina oru¾ja ne ide sporo kao u SA, modifikacija vozila detaljna kao u NFS Most Wanted, Carbon, Nemaveze (igrici koja je okrenuta iskljuèivo automobilima), odlièan interfejs, kontrole, grafika... Ne igra se sa jednim karakterom kao do sada, svaki karakter ima svoje osobine, poroke, navike... ©to se vozila tièe, ¾estoko su se potrudili, npr. postoji ne¹to nalik Citroenu SM koji ima ¾ute farove (francuzi su morali da koriste ¾ute farove u toku drugog svetskog rata kako bi se razlikovali od neprijatelja pa im je to ostalo); Ducati look alike motor ima suvo kvaèilo koje jebeno ZVECKA u leru, motori idu br¾e kada se zalegne iza vizira... Sviða mi se ¹to su ubacili gomilu kultnih vozila kao npr. Citroen Mehari, G klasu i sve ostale klasiène terence, musclovi, Hondu CRX itd itd, stvarno ima kojeèega. Mo'¹ da ¹eta¹ psa, da mu baca¹ loptu... Policajci daleko inteligentniji nego u SA a i drugaèije je smi¹ljen ceo taj sistem. Detaljisanje ide dotle da je moguæa i personalizacija mobilnog telefona, teme, zvona...

Sve u svemu, ludilo, sada je pet ujutru, do malopre mi je bio ortak da proba igricu (do¹ao u sedam uveèe) a ustaje u 7+1, ne mo¾e da se natera da ustane od kompa :D :D

Ja sam je lièno do sad igrao mo¾da 5-6 sati, ovih dana nemam posla pa æu se malo ozbiljnije posvetiti, ko ga jebe, ionako mi se ne izlazi napolje...  ;D

P.S. Onaj serbian game player je retard, samo klinci i mogu da gledaju njegove klipove (ljubomoran sam jer on ima milione i milione a ja samo milion pregleda na Jutjubu :D ). I drago mi je ¹to nisu ponovo ubacili "seljaèinu sa Balkana" kao glavnog lika, odvratna mi je èetvorka bila.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Jel neko igrao Dead Space 3? Kakav je horor?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bigbad86

Mene interesuje jel moze neko da nadje dobar torrent za THE LAST OF US. Sve nalazim sa PS al nista za PC da valja.

freepartyman

Citat: Andreja poslato 29 Novembar, 2015, 06:11
Igram veæ nekih meseèak dana.

Vrhunska igrica, sve ¹to su zasrali u èetvorci (koja je po meni 600x lo¹ija od San Andreasa zbog ogranièene slobode kretanja, nedostatka ruralnih predela, patetiènim poku¹ajem srpskog jezika) su ispeglali, mapa je ogromna, mislio sam da je u San Andreasu velika ali zajebao sam se. Detalji koji nikome od igraèa ne bi pali na pamet, bukvalno u ovoj igrici imam sve ¹to mi je falilo u SA. Mo¾e i vo¾nja/pe¹aèenje iz prvog lica, kupovina oru¾ja ne ide sporo kao u SA, modifikacija vozila detaljna kao u NFS Most Wanted, Carbon, Nemaveze (igrici koja je okrenuta iskljuèivo automobilima), odlièan interfejs, kontrole, grafika... Ne igra se sa jednim karakterom kao do sada, svaki karakter ima svoje osobine, poroke, navike... ©to se vozila tièe, ¾estoko su se potrudili, npr. postoji ne¹to nalik Citroenu SM koji ima ¾ute farove (francuzi su morali da koriste ¾ute farove u toku drugog svetskog rata kako bi se razlikovali od neprijatelja pa im je to ostalo); Ducati look alike motor ima suvo kvaèilo koje jebeno ZVECKA u leru, motori idu br¾e kada se zalegne iza vizira... Sviða mi se ¹to su ubacili gomilu kultnih vozila kao npr. Citroen Mehari, G klasu i sve ostale klasiène terence, musclovi, Hondu CRX itd itd, stvarno ima kojeèega. Mo'¹ da ¹eta¹ psa, da mu baca¹ loptu... Policajci daleko inteligentniji nego u SA a i drugaèije je smi¹ljen ceo taj sistem. Detaljisanje ide dotle da je moguæa i personalizacija mobilnog telefona, teme, zvona...

Sve u svemu, ludilo, sada je pet ujutru, do malopre mi je bio ortak da proba igricu (do¹ao u sedam uveèe) a ustaje u 7+1, ne mo¾e da se natera da ustane od kompa :D :D

Ja sam je lièno do sad igrao mo¾da 5-6 sati, ovih dana nemam posla pa æu se malo ozbiljnije posvetiti, ko ga jebe, ionako mi se ne izlazi napolje...  ;D

P.S. Onaj serbian game player je retard, samo klinci i mogu da gledaju njegove klipove (ljubomoran sam jer on ima milione i milione a ja samo milion pregleda na Jutjubu :D ). I drago mi je ¹to nisu ponovo ubacili "seljaèinu sa Balkana" kao glavnog lika, odvratna mi je èetvorka bila.
Na cemu igras?

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Andreja

Na kompu.

Konzole pr¾im samo sa dru¹tvom i to pièimo klasiku, Crash Bandicoot itd :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

perlx

Citat: bigbad86 poslato 17 Decembar, 2015, 23:27
Mene interesuje jel moze neko da nadje dobar torrent za THE LAST OF US. Sve nalazim sa PS al nista za PC da valja.
Igra je PS ekskluziva. Jedino da je pokrenes preko PS3 emulatora, koji nikada ne rade kako treba.

freepartyman

Citat: Andreja poslato 17 Decembar, 2015, 23:45
Na kompu.

Konzole pr¾im samo sa dru¹tvom i to pièimo klasiku, Crash Bandicoot itd :)
Koju azdaju imas kad mozes da igras ?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF


Andreja

Nije a¾daja, ¹estojezgarni procesor 3.5ghz, 6gb RAM-a, grafa GeForce GTX 460 SE...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Za ovo moje nije azdaja, nego mitoloski zmaj :P

freepartyman

Cuj nije azdaja. Graficka je verovatno najskuplja stavka. Koliko izadje?
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Dragan_kineziolog

Sta misli neko od uvazene gospode da li bi GTA5 mogao na AMD Athlon 2.8dual core, 5GB ram, Grafa Ati hd 4890 1GB ddr5 256bit
Pretpostavljam da je procesor problem, da li bi bilo pametno overclockovati ga?
I usput da pitam igra li neko WOT, ja se ne skidam sa te igre :D
Tezak je zivot nas nindzi

Glava Dole

Probaj, drugar je igrao bas na dual core athlonu ali nisam siguran kojem tacno... nije neki fps, moras sve da smanjis itd ali moze da se igra :)

Slaninar

Citat: Dragan_kineziolog poslato 18 Decembar, 2015, 16:14
Sta misli neko od uvazene gospode da li bi GTA5 mogao na AMD Athlon 2.8dual core, 5GB ram, Grafa Ati hd 4890 1GB ddr5 256bit
Pretpostavljam da je procesor problem, da li bi bilo pametno overclockovati ga?
I usput da pitam igra li neko WOT, ja se ne skidam sa te igre :D

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1308&game=Grand%20Theft%20Auto%20V


WOT: Slaninar

Klan BOS (Brotherhood Of Steel) - Ruski klan.  :)




montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

freepartyman

Kad vidis koliko para treba da grunes u komp da bi igrao igru bolje da kupis konzolu i da peglas igrice.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Flavius Valerius Aurelius

#2415
Citat: freepartyman poslato 18 Decembar, 2015, 16:44
Kad vidis koliko para treba da grunes u komp da bi igrao igru bolje da kupis konzolu i da peglas igrice.
...i ako ti ikad padne na pamet da kupujes Play Station 3 sa 40 igrice, pusti mi poruku na pm jer ja cepam igrice na laptop...

Slaninar

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 18 Decembar, 2015, 17:13
Citat: freepartyman poslato 18 Decembar, 2015, 16:44
Kad vidis koliko para treba da grunes u komp da bi igrao igru bolje da kupis konzolu i da peglas igrice.
...i ako ti ikad padne na pamet da kupujes Play Station 3 sa 40 igrice, pusti mi poruku na pm jer ja cepam igrice na laptop...

I ne kvari se! :)




PC na kom sve novo radi na max je oko 1000 jevreja, laptop za 50% vi¹e novaca.

Ima smisla igrati na PlayStationu, mada igranje na PC-u je ipak druga prièa. Univerzalniji je, ako ima¹ novaca i jaèi od konzole (sem u momentu kad nova generacija konzola izaðe).

Laptop je za mene kao multi-tool alati: zgodan kad treba da si mobilan (i ne zna¹ kakav te taèno posao èeka), ali nikad mi nije prvi izbor ako ikako mogu da biram.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Sto se mene tice neki nadrkan PC i lap top cisto kad zatreba kao prenosni racunar i eto dobitne kombinacije... kad si kuci od PC-ja nista bolje

eclipse4

Citat: freepartyman poslato 18 Decembar, 2015, 16:44
Kad vidis koliko para treba da grunes u komp da bi igrao igru bolje da kupis konzolu i da peglas igrice.

i tu ces peglati igriCE ne samo jednu igricu....

perlx

Citat: Dragan_kineziolog poslato 18 Decembar, 2015, 16:14
Sta misli neko od uvazene gospode da li bi GTA5 mogao na AMD Athlon 2.8dual core, 5GB ram, Grafa Ati hd 4890 1GB ddr5 256bit
Pretpostavljam da je procesor problem, da li bi bilo pametno overclockovati ga?
I usput da pitam igra li neko WOT, ja se ne skidam sa te igre :D
Grafika je veæi problem od procesora, radiæe ti ako namesti¹ najmanje grafièke postavke, proguglaj, ima re¹enja.