Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

#2440
Ovo ce biti dobro :-[
! No longer available
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Glava Dole

Citat: jocale poslato 18 Decembar, 2015, 22:33
Citat: dzimika poslato 18 Decembar, 2015, 22:21
sta preporucujete za igru za ove hladne dane?
uslovi da moze solo da se igra, da je neka pucacina iz prvog lica kao sto je nekada bio cs, neko sunjanje i slicno
samo da ne mora online
Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2015, 22:25
Sunjanje? Je l' si probao sniper ghost warior 2? Za svoju zahtevnost je prelepa a i super igra sto se mene tice, probaj....

Mislim da je jos bolja sniper elite 3... to je izaslo posle ghost warrior 2
Cak sam je igrao i u 3D :D

Ja skinuo i samo pokrenuo, po meni je lepsi ghost warrior 2, evo kako izgleda pocetak igre u elite 3(podesavanja na ultra):


A kako ghost warrior 2:

















dzimika

nasao iso za gw2 pa javljam utiske

eclipse4

igrao i jednu i drugu....

UFF

par godina vec nista igrao nisam, zali pare za dobru grafiku koja je uzalud omatorila, ove zime cu da nadoknadim, krenuo upravo sa

! No longer available

bigbad86

I ja poceo da igram al dzabe kad nije fazon kao prva 3 dela. Sad iz treceg lica mi je budjavoooooo. Imas prvi deo REMASTER HD, mnogo je dobar. Sad igram oba uporedo.

Flavius Valerius Aurelius

#2446
Naso neko krek koji radi za football manager 2016?
Crkne igrica posle nekog vremena.

Edit: Niko ne pika War Thunder? Samo WoT?

dzimika

igrao ja ali samo sa avionima, tenkove nisam, malo smori posle nekog vremena a pogotovo sto mi je ping 160 pa jedva oborim nekog

eclipse4

Ja wot sibam,pimg mi dobar 20-40ms........al iskrno i meni neki put dosadi pogotovu kad ubijem brdo tenkova i ostecenja i sta sve brate ne odradim i na kraju jos ispadnem u minus sa popravkom i resuplajem municije.....ono tera te da kupis premijum....e pa necu....i stalno pisem na pocetku "wot founder is a tranny slut" i naravno nezaobilaznu "vucicu pederu"

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 21 Decembar, 2015, 09:24
Ja wot sibam,pimg mi dobar 20-40ms........al iskrno i meni neki put dosadi pogotovu kad ubijem brdo tenkova i ostecenja i sta sve brate ne odradim i na kraju jos ispadnem u minus sa popravkom i resuplajem municije.....ono tera te da kupis premijum....e pa necu....i stalno pisem na pocetku "wot founder is a tranny slut" i naravno nezaobilaznu "vucicu pederu"

Zavisi - do nivoa VII si uglavnom u plusu. Osmica - zavisi od tenka i ve¹tine. Ali posle 10 partija trebalo bi da vi¹e zaradi¹, nego ¹to potro¹i¹. Preko toga nema ¹anse da ne ide¹ u minus - hoæe¹ najjaèi tenk, plati.   :)   To je sasvim OK.  Kad igra¹ sedmicu, osmicu - nekad si najjaèi, nekad ima jedan, ili èak dva nivoa jaèih tenkova, pa mora¹ prilagoditi stil igre tome.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

al pare im nedam vise...

Bori¹a

ako hocu da stavim TV kao monitor, tj da kupim, sta da gledam jos osim rezolucije? 1920x1080 treba da bude okej?

Joker

DA ima sto veci refresh rate..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 21 Decembar, 2015, 18:49
al pare im nedam vise...

Iz principa ne plaæam za igre.  :)

Nisam dao ni dinar. Najjaèi tenk mi je IX, nemaèki te¹ka¹, ali mi je najzabavnije sa Stugom i Tigrom 1.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Citat: Milos96 poslato 20 Decembar, 2015, 13:21
Citat: jocale poslato 18 Decembar, 2015, 22:33
Citat: dzimika poslato 18 Decembar, 2015, 22:21
sta preporucujete za igru za ove hladne dane?
uslovi da moze solo da se igra, da je neka pucacina iz prvog lica kao sto je nekada bio cs, neko sunjanje i slicno
samo da ne mora online
Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2015, 22:25
Sunjanje? Je l' si probao sniper ghost warior 2? Za svoju zahtevnost je prelepa a i super igra sto se mene tice, probaj....

Mislim da je jos bolja sniper elite 3... to je izaslo posle ghost warrior 2
Cak sam je igrao i u 3D :D

Ja skinuo i samo pokrenuo, po meni je lepsi ghost warrior 2, evo kako izgleda pocetak igre u elite 3(podesavanja na ultra):


A kako ghost warrior 2:


















presao sam gw2 a igrao sam sinoc i danas malo, smorio sam se :(
jel ima neka igrica da je iole malo duza?

eclipse4

Citat: Slaninar poslato 21 Decembar, 2015, 22:05
Citat: eclipse4 poslato 21 Decembar, 2015, 18:49
al pare im nedam vise...

Iz principa ne plaæam za igre.  :)

Nisam dao ni dinar. Najjaèi tenk mi je IX, nemaèki te¹ka¹, ali mi je najzabavnije sa Stugom i Tigrom 1.

Ne diraj me u ranu sa nacistima znas da ja imam samo ruske tenkove do IX isto...i vise mi nisu zabavni uopste....sto kazes a sta sam i primetio sta god i koliko god ih ubio mora da budes u minus ili u najboljem slucaju nesto maaaaalo iznad nule...

Inace
br.1 Isu 152
Br.2 su 100
Br.3 su 152
Br.4 kv 4 (sranje su mi samo njegove cevi tj municija totslno slaba ali zato stit je....tvrjava,za nerviranje protivnika je br.1)


Joker

Dzimika  Wolfenstein: The New Order
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 22 Decembar, 2015, 01:24
sto kazes a sta sam i primetio sta god i koliko god ih ubio mora da budes u minus ili u najboljem slucaju nesto maaaaalo iznad nule...

Igraj sa nivoom do VII. Mo¾e èak i VIII ako ¹tedi¹ municiju (puca¹ samo kad si siguran da probija). Sa IX, bez premiuma, ako tenk bude o¹teæen, a ne pobedi¹ - u minusu si. Posle 10ak partija sigurno vi¹e izgubi¹, nego ¹to zaradi¹. Samo te niko ne tuèe po u¹ima da to igra¹.

Meni se ba¹ sviða model. Ako mora¹ da ima¹ "najjaèi" tenk, plati. Ako hoæe¹ samo da se igra¹, besplatno je. Ubaci te s jaèim tenkovima (mada ne uvek), ali takvim da mo¾e¹ ne¹to postiæi - dobrim ni¹anjenjem slabih taèki, polo¾ajem, ili samo izviðanjem za saigraèe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Zato kazem su100 i isu 152 su majke....mora da probijaju i kad probiju...probijeno je hehe

jocale

Citat: Bori¹a poslato 21 Decembar, 2015, 19:55
ako hocu da stavim TV kao monitor, tj da kupim, sta da gledam jos osim rezolucije? 1920x1080 treba da bude okej?

Meni umesto monitora tv od 42 inca... sljaka odlicno!
Samo polako i pun gas