Glavni meni

PC video igre

Započeo UFF, 07 Decembar, 2010, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ova igra i na minimumu izgleda odlicno tako da sto se toga tice nije problem :)

Flavius Valerius Aurelius

Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2015, 19:07
kad si kuci od PC-ja nista bolje
zavisi koji laptop... Moj sledeci je Msi GT80 Titan SLi. Fali mu nesto?

Glava Dole

Fali mu, nemas slobodu 'tuninga', ne mozes da se uvalis u kompjutersku fotelju, povezes na monitor kakav hoces, spojis na zvucnike kakve hoces, spojis tastaturu kakvu hocis i uzivas... tj mozes ali koj ce ti onda kurac lap-top ako ga koristis samo kao kuciste... dakle nemam ja nista protiv lap-topa, ja sam jednom sjebao ekran i moram da nabavim drugi ali samo kao prenosni racunar jer kucni PC on ne moze da zameni nikako sto se mene tice... tj moze naravno al nije to to sto se mene tice... jbg to je moje misljenje, nemoj pogresno da me shvatis(a misljenje je kao dupe, svako ga ima i svakom tudje smrdi, sem ako je zensko, onda moze da bude i slatko) :D

Flavius Valerius Aurelius

#2423
Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2015, 20:47
Fali mu, nemas slobodu 'tuninga', ne mozes da se uvalis u kompjutersku fotelju
PC ne mogu da ponesem u avion, auto ili gde vec. Mora laptop. Kad "omatori" doci ce sledeci, sta ima da ga budzim...
Kad sam kuci, spojim ga sa 70" TV i Bose solo ako me ne mrzi.

Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2015, 20:47
Ja sam jednom sjebao ekran i moram da nabavim drugi
Ovde nije kao kod nas. Ako se doplati za "extended warranty" od 3god koji je najcesce $70-$100, sve se menja u garanciji, nije bitno kakvo je ostecenje uredjaja. 2010 sam lomio laptop (ASUS G51J-A1), pa znam. Promenjen ekran, dao ga burazu, jos radi...

Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2015, 20:47
..a misljenje je kao dupe, svako ga ima i svakom tudje smrdi, sem ako je zensko, onda moze da bude i slatko :D
Istina.

dzimika

sta preporucujete za igru za ove hladne dane?
uslovi da moze solo da se igra, da je neka pucacina iz prvog lica kao sto je nekada bio cs, neko sunjanje i slicno
samo da ne mora online

Glava Dole

Sunjanje? Je l' si probao sniper ghost warior 2? Za svoju zahtevnost je prelepa a i super igra sto se mene tice, probaj....

UFF


dzimika

Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2015, 22:25
Sunjanje? Je l' si probao sniper ghost warior 2? Za svoju zahtevnost je prelepa a i super igra sto se mene tice, probaj....

ajd sad jos da mi neko objasni kako se po novom instalira jer sam totalno izasao iz fazona, vidim da je neki .bin format

jocale

Citat: dzimika poslato 18 Decembar, 2015, 22:21
sta preporucujete za igru za ove hladne dane?
uslovi da moze solo da se igra, da je neka pucacina iz prvog lica kao sto je nekada bio cs, neko sunjanje i slicno
samo da ne mora online
Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2015, 22:25
Sunjanje? Je l' si probao sniper ghost warior 2? Za svoju zahtevnost je prelepa a i super igra sto se mene tice, probaj....

Mislim da je jos bolja sniper elite 3... to je izaslo posle ghost warrior 2
Cak sam je igrao i u 3D :D
Samo polako i pun gas

Andreja

Citat: bigbad86 poslato 18 Decembar, 2015, 14:02
Za ovo moje nije azdaja, nego mitoloski zmaj :P

Svaki put kad uzmem komp sam u fazonu, jeboteeee, kako sam mogao da koristim onaj pro¹li... :D Mislim da æu se smejati ovom kompu kroz 2-3 godine :D

Citat: freepartyman poslato 18 Decembar, 2015, 14:07
Cuj nije azdaja. Graficka je verovatno najskuplja stavka. Koliko izadje?

Nisam ga sklapao, uzeo sam ga polovnog od ortaka po relativno dobroj ceni, inaèe nisam ni nameravao da kupujem komp... Imam ga nekih 5-6 meseci :)

Citat: Dragan_kineziolog poslato 18 Decembar, 2015, 16:14
Sta misli neko od uvazene gospode da li bi GTA5 mogao na AMD Athlon 2.8dual core, 5GB ram, Grafa Ati hd 4890 1GB ddr5 256bit
Pretpostavljam da je procesor problem, da li bi bilo pametno overclockovati ga?
I usput da pitam igra li neko WOT, ja se ne skidam sa te igre :D

Uhhh, mislim da æe biti muke... I meni GTA krene da secka kada vozim brzo pa mora mnogo toga da uèitava... Ni ja ne igram na full-u, daleko od toga.

Citat: Milos96 poslato 18 Decembar, 2015, 20:30
Ova igra i na minimumu izgleda odlicno tako da sto se toga tice nije problem :)

Na minimumu je kul, kod mene varira od medium do high pode¹avanja, kako za ¹ta.

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

Kod mene to sve sad ide na ultra naj very high...naravno bez secanja  [srednjiprst]

Nezna se ko je srecniji dal ja ili klinac....mada ja gta ni ne igram a i oni ga zavrsili...posle igrali wolfenstein fifa 15,fallout 4.....bema ga,ja jos uvek zaglavio na cod4 i wot...mada me eto sad jedan nabedjuje da pocnem da igram dayz ili kako se vec zove....

A kad sam uzeo pc,prva igrica koji smo picili na ultra je bila far cry4.....zato uzmes pc koni ce da sluzi odlicno godinama i ne boli te glava.....

Major

Citat: Joker poslato 30 Novembar, 2015, 09:55
Jel neko igrao Dead Space 3? Kakav je horor?

Dobar.
Nije kao sto je bio prvi deo ali svakako moze da se igra sa dosta strecanja :D

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 19 Decembar, 2015, 06:42
Kod mene to sve sad ide na ultra naj very high...naravno bez secanja  [srednjiprst]

Nezna se ko je srecniji dal ja ili klinac....mada ja gta ni ne igram a i oni ga zavrsili...posle igrali wolfenstein fifa 15,fallout 4.....bema ga,ja jos uvek zaglavio na cod4 i wot...mada me eto sad jedan nabedjuje da pocnem da igram dayz ili kako se vec zove....

A kad sam uzeo pc,prva igrica koji smo picili na ultra je bila far cry4.....zato uzmes pc koni ce da sluzi odlicno godinama i ne boli te glava.....

Ja sam uvek kupovao neku srednju klasu - najbolji odnos cena-performanse. I menjam svakih 6 godina otprilike. Uvek mi je cena kompa na kom æe sve iz naredne godine raditi lagano bila nenormalno velika.

©to se laptopa tièe - kad se na njega spoje druga tastatura, zvuènici i monitor, onda nemam ni¹ta protiv, osim cene - radi isto kao upola jeftiniji PC. Kome je bitna mobilnost, nema ¹ta da razmi¹lja. Inaèe mi je poreðenje laptopa i PC-a, kao poreðenje multi toola, i obiènog "pojedinaènog" ruènog alata.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

zVuk

Citat: Slaninar poslato 19 Decembar, 2015, 11:35
Inaèe mi je poreðenje laptopa i PC-a, 

....zar laptop nije PC...??....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Glava Dole

Jeste al te dve naprave svi u glavnom izdvajaju ovako...

zVuk

koji svi...??...licno prvi put cujem za tu "podelu".....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 19 Decembar, 2015, 11:56
koji svi...??...licno prvi put cujem za tu "podelu".....

Stoji. Da ispravim:

Pod PC-em mislim na desktop PC.

Pod laptopom mislim na sve marke laptopa.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Idi u jednu radnju i trazi ram memoriju za PC, onda idi u drugu i trazi ram memoriju za lap-top... videces sta ces dobiti... ono sto ti i treba :D

Glava Dole

Citat: Slaninar poslato 19 Decembar, 2015, 12:08
Citat: zVuk poslato 19 Decembar, 2015, 11:56
koji svi...??...licno prvi put cujem za tu "podelu".....

Stoji. Da ispravim:

Pod PC-em mislim na desktop PC.

Pod laptopom mislim na sve marke laptopa.

Pa isto to i ja kazem :) PC skraceno od personal computer(licni racunar), licni su i jedan i drugi ali kad kazes PC u glavnom se misli na desktop sto ti kazes, nepomicni racunar a kad kazes lap-top... pa na lap top, prenosni racunar :D

Slaninar

Drug Zvuk je u pravu! :)
I laptop i desktop mogu biti PC arhitekture. Mada bitno da smo se razumeli. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen